Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. Sołtys odpowiedział(a) na bmwf20p temat w F20, F21
    Serio chcesz wkładać deskę po regeneracji?
  2. Potrzebne jest oprogramowanie, np. esys. W Małopolsce mogę polecić DTronic z Sieprawia.
  3. bapko Przeczytałeś w ogóle co napisał DRAY? Kup po prostu raport, to będziesz wiedział. To jest usługa, która kosztuje, więc nie oczekuj, że za darmo dostaniesz informacje.
  4. Istnieje możliwość dołożenia tempomatu. W poprzednim F20 to robiłem. Jeśli fabrycznie jest ogranicznik prędkości, wystarczy zmiana przycisków i kodowanie (niezbędne).
  5. Kup raport u Dray'a na http://www.bimmer-check.com P.S. Szkoda w G30 na 8k ojro w ASO to jakaś pierdoła.
  6. Raczej 2018-1, a nie 2017-1.
  7. Są to mocowania do siatki oddzielającej bagażnik. Siatka jest zwijana i znajduje za oparciami tylnej kanapy.
  8. A to ktoś jest zainteresowany tym autem czy Ty? :mad2: :mad2: Ktoś ma zdobyć VIN, bo Tobie się nie chce zadzwonić?
  9. Dowiedz się czy Twojego auta nie obejmuje akcja serwisowa na przekładnię.
  10. Miałem podobnie tyle, że w navi business. Winny był uszkodzony pendrive, z którego odtwarzałem muzykę.
  11. ada137 rób fotorelację, bo mnie czeka to samo :wink:
  12. W F20 aktualizowałem dołożoną nawigację. Z kodem FSC nie było problemu. Został wygenerowany na podstawie nr VIN z auta dawcy (jest zapisany w HU).
  13. Przy wystrzelonej klemie nie rozrusznik nie będzie kręcił. Tak jak napisałem wcześniej, wystarczy odpowiedni wbić śrubokręt w klemę i wszystko będzie jasne.
  14. Te z najnowszą nawigacją (kafelkową) mają USB w panelu przednim. Wcześniejsze w podłokietniku.
  15. Też sądzę, że handlarz wie co zrobić, aby odpalić auto po wystrzale poduszek. Dlatego też napisałem, że delikatnie mówiąc głupotą by było kupowanie samemu klemy i jechanie z nią do handlarza.
  16. Aby odpalić auto wystarczy wyłamać plastik z klemy i zewrzeć styki lub po prostu odpowiednio wbić w klemę śrubokręt. Kupować klemę za 500 zł aby sprawdzić czy silnik jest ok, wydaje się trochę bez sensu.
  17. Sołtys odpowiedział(a) na BMW_3 temat w F30, F31, F34, F80
    Wymienić nic. Wystarczy zakodować.
  18. Jeśli wysyłka jest kurierem to na 100% doliczą cło i VAT i na pewno będzie to więcej niż 300 PLN.
  19. Podmień go miejscem z innym działającym.
  20. Czujników się nie programuje. Przed zakupem nowego, podmień czujniki miejscami żeby sprawdzić czy wina leży po stronie czujnika czy też może instalacji.
  21. Jest zmienić sam monitor.
  22. Ja doposażałem swoje byłe F20 w tempomat. Podobnie jak Ty miałem tylko limiter. Wystarczy zmienić przyciski w kierownicy i zakodować.
  23. :mad2: W F20 B38 szło akurat od 04/15. Wcześniej było N13.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.