Treść opublikowana przez Sołtys
-
Deska rozdzielcza
Serio chcesz wkładać deskę po regeneracji?
-
Dołożenie tempomatu
Potrzebne jest oprogramowanie, np. esys. W Małopolsce mogę polecić DTronic z Sieprawia.
-
BMW G30 530xd WBAJD11000G881378
Sołtys odpowiedział(a) na bapko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbapko Przeczytałeś w ogóle co napisał DRAY? Kup po prostu raport, to będziesz wiedział. To jest usługa, która kosztuje, więc nie oczekuj, że za darmo dostaniesz informacje.
-
Dołożenie tempomatu
Istnieje możliwość dołożenia tempomatu. W poprzednim F20 to robiłem. Jeśli fabrycznie jest ogranicznik prędkości, wystarczy zmiana przycisków i kodowanie (niezbędne).
-
BMW G30 530xd WBAJD11000G881378
Sołtys odpowiedział(a) na bapko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKup raport u Dray'a na http://www.bimmer-check.com P.S. Szkoda w G30 na 8k ojro w ASO to jakaś pierdoła.
-
BMW ROAD MAP EUROPE ROUTE 2017-2
Raczej 2018-1, a nie 2017-1.
-
Manolito77 BMW 525d F11 2011 M-Pakiet
Są to mocowania do siatki oddzielającej bagażnik. Siatka jest zwijana i znajduje za oparciami tylnej kanapy.
-
Bmw E39 525i 192KM
Sołtys odpowiedział(a) na ukanio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to ktoś jest zainteresowany tym autem czy Ty? :mad2: :mad2: Ktoś ma zdobyć VIN, bo Tobie się nie chce zadzwonić?
-
Bmw f30 stuki z maglownicy
Dowiedz się czy Twojego auta nie obejmuje akcja serwisowa na przekładnię.
-
Wyłączanie systemu
Miałem podobnie tyle, że w navi business. Winny był uszkodzony pendrive, z którego odtwarzałem muzykę.
-
F30 VIN: WBA3D11070F324546
Sołtys odpowiedział(a) na necrooooo1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe gdzie, bo raczej nie w tym aucie.
-
F30 VIN: WBA3D11070F324546
Sołtys odpowiedział(a) na necrooooo1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże jakiś link byś dał?
-
AMBILIGHT f30 jak podłączyć
ada137 rób fotorelację, bo mnie czeka to samo :wink:
-
Tanie doposażenie w nawigację Business S606A
W F20 aktualizowałem dołożoną nawigację. Z kodem FSC nie było problemu. Został wygenerowany na podstawie nr VIN z auta dawcy (jest zapisany w HU).
-
BMW F13 M6 WBSLX91040D139495 Bytom uszkodzona opinie
Sołtys odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy wystrzelonej klemie nie rozrusznik nie będzie kręcił. Tak jak napisałem wcześniej, wystarczy odpowiedni wbić śrubokręt w klemę i wszystko będzie jasne.
-
F30 LCI brak USB na przednim panelu
Te z najnowszą nawigacją (kafelkową) mają USB w panelu przednim. Wcześniejsze w podłokietniku.
-
BMW F13 M6 WBSLX91040D139495 Bytom uszkodzona opinie
Sołtys odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż sądzę, że handlarz wie co zrobić, aby odpalić auto po wystrzale poduszek. Dlatego też napisałem, że delikatnie mówiąc głupotą by było kupowanie samemu klemy i jechanie z nią do handlarza.
-
BMW F13 M6 WBSLX91040D139495 Bytom uszkodzona opinie
Sołtys odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAby odpalić auto wystarczy wyłamać plastik z klemy i zewrzeć styki lub po prostu odpowiednio wbić w klemę śrubokręt. Kupować klemę za 500 zł aby sprawdzić czy silnik jest ok, wydaje się trochę bez sensu.
-
Wskaźniki sportowe
Wymienić nic. Wystarczy zakodować.
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
Jeśli wysyłka jest kurierem to na 100% doliczą cło i VAT i na pewno będzie to więcej niż 300 PLN.
-
[F20] 116d - brak wspomagania parkowania
Podmień go miejscem z innym działającym.
-
[F20] 116d - brak wspomagania parkowania
Czujników się nie programuje. Przed zakupem nowego, podmień czujniki miejscami żeby sprawdzić czy wina leży po stronie czujnika czy też może instalacji.
-
F30 zwykla navi na nbt kto z Wawy podłączyć?
Jest zmienić sam monitor.
-
Montaż lusterka
Ja doposażałem swoje byłe F20 w tempomat. Podobnie jak Ty miałem tylko limiter. Wystarczy zmienić przyciski w kierownicy i zakodować.
-
STUK W SILNIKU 1499 100KW 3 cylindry
:mad2: W F20 B38 szło akurat od 04/15. Wcześniej było N13.