Treść opublikowana przez zbylu81
-
Problem pomocy!!( elektryka)
Witam dzis wymienialem tego nieszczesnego jeza i stalo sie cos dziwnego wypialem ten silniczek co jest zaraz przed jezem wE46 taki z metalowa raczka na gorze wpialem nowego jeza i ...klimatronik przestal dzialac kontrolki od abs i kontroli trakcji i poduszki zaczely sie palic,swiatla nie dzialaja a silnika nie moge odpalic wie moze ktos co sie styalo???Moze jakies wskazowki??Moze reset komputera pomoze -jak to zrobic a moze mial ktos co spodobnego???Help!..
-
Prawidłowy czas nagrzewania silnika w E46 320d ???
mam podobny problem termostat padl ale tez niewiem ktory bo jak czytam ten watek to dwa sa :duh: Pozatym widze ze sporo ludzi wymienialo ja jestem zielonyu w mechanice sam.to moze ktos zapoda fotki jak przeprowadzic ta operacje albo chociarz jakis opisik byloby milo pozdr!
- klocki
-
Sauna w samochodzie!!!???
...i daj znaka co i jak jak zrobisz bo ja mam podobne problemy szwankuje ten klimatronik w E46 chyba do 2001 padaka straszna niestety:(
-
Jak mam sprawdzic alarm???
sprawdz tez syrene (jest prawdopodobnie pod maska )oblukaj kabelki :cool2:
-
CHIP do e46 320d
panowie a co sadziciee o tym--- http://www.tuning.olsztyn.pl/?mod=cennik_chiptuning bo zamierzam robic u nich zna ktos moze ???
-
wybielenie pomarańczowych kierunków ?
to to samo..nie wybielisz :P Ale cana inna:)(:):)
-
wybielenie pomarańczowych kierunków ?
aa tylne to przepraszam chodzilo mi o przednie oczywiscie:):) :duh:
-
wybielenie pomarańczowych kierunków ?
biale kupisz juz za ok 55 pln to jest sens bawic sie w wybielania???sam sobie odpowiedz
-
Na co zwrocic uwage przy kupnie e46 2.0d 00-01r. ?
E46 320 D 136km tez jest tanio u mnie miasto wmiare dydamicznie-ok 7l na trasie tez dynamicznie 5.5-6l
-
Na co zwrocic uwage przy kupnie e46 2.0d 00-01r. ?
nie ale ma poczytac w innych postach czym sie objawiaja te usterki o ktorych napisalem to w czasie jazdy bedzie mogl mniej wiecej je zdiagnozowac :duh: pzdr
-
Na co zwrocic uwage przy kupnie e46 2.0d 00-01r. ?
sprawdz oczywiscie turbine,czy nie kopci,czy sie wkreca ladnie na obroty i wskazowka rowno stoi na biegu jalowym,czy niema problemow czesto tu opisywanych z przeplywka i termostatem, zawias czy nic nie bije na nierownosciach,klime czy nie faluja obroty i nie piszczy(jeż),czy nie smrodzi do srodka na postoju,i wieeele wieele innych rzeczy ktore znajdziesz jak przejrzysz troszke forum ale to sa wydaje mi sie najczestsze usterki tego modelu :mrgreen:
-
320Ci Problem z dmuchawa.
Ta jeb.....na klima i dmuchawa w E46 to pieta achillesa :duh: :mad2: :mad2: Ja mam takie objawy ze na poczatku dmuchalo mi tylko na przednia szybe natomiast na przod (kratki z przodu) nic nie wialo i na nogi rownierz nic-to byla wina silniczka sterujacego kierunkiem nawiewu(dostep od schowka taki mały silniczek wciskany na plastikowe zatrzaski) Teraz działa nawiew na wszystkie kierunki natomiast pojawil sie inny problem-jak przejade ok 10km a strzalaka temperatury jest w pionie klimatronik zaczyna wariowac-dziala tylko na jednym biegu tzn 3/4 mocy nawiewu nie reaguje na zwiekszanie ani zmniejszanie czy to tez wina jeza???Czy moze cos z termostatem??? AAAha jeszcze pytanko gdzie jest silniczek dmuchawy(mocy nadmuchu) bo cos mi piszczy i gwiżdze tak jakby z przodu za panelem klimatronika..Moze ktos sie orientuje jak do tego silniczka sie dostac czy od podszybia czy tez ze srodka samochodu jak zlikwidowac te gwizdy bo WWSSSTYYYD ze szok!! PZDR.
-
Wymiary bagaznika
a co nie masz miarki w domu?? :duh:
-
chip czy warto? Proszę o opinie
ok dzieki juz znalazlem ten temat i pisze tam pzdr!
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
witam a co powiecie o tym http://www.tuning.olsztyn.pl/?mod=cennik_chiptuning ??
-
chip czy warto? Proszę o opinie
naprwade nikt tego nie robił??chodzi mi o diesla E46 320D 136 km.prosze o wypowiedzi bo chcem to zrobic i szukam czegos w temacie.
-
chip czy warto? Proszę o opinie
zbigniewst znasz kogos kto robił juz u nich (http://www.upsolute.pl/auto-tuning.html?k=bmw) bo sam sie przymierzam a jestem z Olsztyna i szukam dobrej firmy do chip-owania:)
-
felgi do oceny i pomocy wyboru
hmm jest jeszcze 3-ci typ: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3efbb53168d0b91.html
-
felgi do oceny i pomocy wyboru
hmmm no ladne czarne ale ja wole tez jednak srebrne ktore sie łaadnie błyszczą;) jak sa czysciutkie pozatym moja tez jest srebrna...
-
felgi do oceny i pomocy wyboru
fele sa nowe z oponami nowkami mysle ze cena spoko jak za taki komplecik..
-
felgi do oceny i pomocy wyboru
Witam mam do wyboru felgi: 1: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3c898305cb38601.html 2: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0598e4c0ab6a2dc1.html Felgi to 17 225/35 z oponaminowe cena okolo 3tys zł.za komplet warto??
-
NIedogrzany silnik prosze o rade
ok daj znac,p.s. sam to zmieniasz??łatwo zmienic ten termostat??
-
NIedogrzany silnik prosze o rade
i ja mam to samo ale wydaje mi sie ze to zalezne od temp. na zewnatrz,jak byly cieplejsze dni i posmigalem po miescie to weszla na pion a tak jest za niebieskim polem ale nie w piopnie chyba to fabryczne...
-
320D pytan kilka...
tak mam dziekoweczka coprawda to nie serwisowka ale przyda sie