Skocz do zawartości

zbylu81

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbylu81

  1. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    ehh to chyba to samo co zbigniewst zapodal :norty: moja E46 przy ruszaniu z 1 na poczatku strasznie zamula tzn przez jakies 1.5 sek. a potem dostaje nagle kopa czy jest to wina przeplywki czy egr czy moze jakies inne pomysly ktos ma??aaha to moje pierwsze bmw w dieslu a jezdzilem innymi markami natomiast w bmw musze dac wiecej gazu przy ruszaniu gdzie inne marki w sumie jada same podczas puszczania sprzegla tez tak macie?
  2. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    sory ale ten link nie trybi tzn plik musial byc juz usuniety. moze moglbys wrzucic go na jakas inna stronke bylbym wdzieczny:)
  3. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    kolejne pytanie szukalem na forum ale nie moglem znalezc jak zdjac te przeklete listwy co sa na przednim zderzaku sa jakos przykrecone czy przy szarpnieciu powinny same wyskoczyc??Aha i ekonomizer w komputerze jak zresetuje wskaznik zuzycia paliwa do zera to do ok 40km pokazuje mi aktualne spalanie na bierzaco tzn w kazdej sekundzie jak dodam gazu to sie zmienia natomiast po ok 40km ekonomizer stoi w miejscu tzn nawet jak dam mu mocniej gazu to stoi przykladowo stale na 8 litrach czy to normalne??pozdrawiam
  4. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    hehhm malo cos odpowiedzi bylo ale moze komus sie przyda u mnie byl to brak klockow tyl co dziwne tylko w lewym kole oraz zuzyta uszczelka od cylinderka hamulca.pzdr
  5. i co z tymi piskami naprawiles to???co to bylo bo mam podobnie.odp[.
  6. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    wsłuchałem sie i to jednak z tyu piski ida :(
  7. zbylu81 opublikował(a) temat w E46
    Witam wszystkich forumowiczow mam problem dzis wyjechalem rano moja E46 320D :P i zrobilem jakies 35 km przy przejechaniu ok 20 cos zaczelo piszczec z przodu podczas hamowania-zwalniania najpierw delikatnie lecz wraz z nabieraniem predkosci piszczenie stawalo sie glosniejsze i czestsze tzn im szybciej jade rownostajnie piszczenie wzrasta niewiem co to moze byc mozliwe ze to mala ilosc plynu hamulcowego gdyz wlasnie sprawdzilem ze mam min.ale moim zdaniem piszczec w takiej sytuacji nie powinno mial ktos moze podobny objaw?prosze o odp.i pozdrawiam
  8. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    ok dzieki za opinie a jeszcze jedno jak jest z wymiana trzeba wyjmowac lampe cala czy sa na wciski plastikowe w E46??
  9. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    kolejne pytanko co sadzicie o tych kierunkach bo chcem zmienic moje pomarańczki:) http://www.allegro.pl/item267403074_kierunkowskazy_nowe_bmw_e46_sedan_clear_od_depo_.html a moze zwykłe jak to: http://www.allegro.pl/item272600682_bmw_3_e46_kierunkowskaz_bialy.html i jeszcze jedno pytanko-dziwnie trzeszczy mi lewa strona tylnej kanapy a mianowicie oparcie moze ktos mial cos podobnego jezeli tak co to moze byc bo szukałem i [BAD]...niby drobnostka ale jak wioze pasazera i podczas opierania sie plecami trzeszczy jak w maluchu :mad2: pozdrawiam
  10. zbylu81 odpowiedział(a) na Pussy master temat w E46
    hmm w moim przypadku rozwiazaniem problemu byl silniczek odpowiadajacy regulacji kierunkow nawiewu ale ja nie mialem takiego czegos jak ty dlatego stawiam na tego nieszczesnego jeza w twojej sytuacji..pzdr
  11. zbylu81 odpowiedział(a) na zbylu81 temat w E46
    passat byl 1.8T wiec 150 kucykow mial natomiast bujal sie na trasie jak lodka na morzu masakra komfort jazdy z betki jest 100%lepszy jak dla mnie mimo ze jest to 136 :norty: kucykow.w przyszlosci moze jakis chip i bedzie o niebo lepiej:) nie mowie juz o spalaniu betka bije tu paska na glowe ja nie schodzilem z 11 litrow benzyny natomiast tu mi pokazuje ok6litrow ropy :cool2: p.s rok to jest 2000 a jak narazie jedyny problem to ten nieszczesny nawiew :mad2: pozatym jestem zadowolony dzieci niemam miejsca wiec jak dla mnie pod dostatkiem kuferek tez spory ogolnie wszystko na plus aaha jezeli chodzi o olej to jakie lepkosci mi chodzilo z tego co wiem moja smiga na Shell 5W40 pozdrawiam
  12. zbylu81 opublikował(a) temat w E46
    Witam jakoze stalem sie nowym posiadaczem E46 320D a tymsamym czlonkiem waszego forum mam kilka pytanek dotyczacych tegoz samochodziku -na jakim oleju smigaja wasze beemki i jaki jest najlepszy do zalania- -jak jest z rozruchem diesli??powinna sie palic kontrolka od nagrzewu swiec zarowych czy cos takiego u mnie natomiast po przekreceniu kluczyka pali sie ona jakies 3 sek.potem gasnie czy to normalne?? -o odglosach z klimatyzacji i niedzialajacym w pelni sprawnie nawiewie juz pisalem :cry2: -jak sprawdzic autentycznosc przebiegu bo moja ma podobno 146tys.- -moze ewentualnie ktos ma jakies linki do sciagniecia ks.serwisowej bo instrukcje ogolna juz mam z tego forum :clap: -wiecej pytan narazie nie pamietam pozatym autko smiga az milo dodam ze przesiadlem sie z passata99 a roznica jest baaaardzo duza na korzysc BMW oczywiscie :) Za wszelkie odp. i rady z gory dzieki :modlitwa: pozdro.
  13. zbylu81 odpowiedział(a) na Pussy master temat w E46
    hmm dobrze mowisz cos ze sterowaniem kierunkowym jest bo wlasnie nie przelacza mi na przod i boki a wieje delikatnie jednostajnie.jezeli natomiast sterowanie kierunkowe to od czego zaczac tzn. co jest odpowiedzialne za to sterowanie jakis silniczek??czy tez klimatronic tzn panel??
  14. zbylu81 odpowiedział(a) na Pussy master temat w E46
    nawiew jest na przod i wieje z pelna sila jak zwiekszam jest max jak zmniejszam jest mniejszy czyli reaguje wszystko byc moze pada jakis silniczek ale niewiem ktory a jak kol. wyzej pisze moze jest to ta opornica dmuchawy ale dlaczego wieje na szybe a na boki i przod nie???niewiem??p.s. filtr jest ok bo sprawdzalem aha i gdzie jest dokladnie ten filtr kabinowy moze on jest zawalony???pozdr.
  15. zbylu81 odpowiedział(a) na Pussy master temat w E46
    Witam panowie czytalem wszystko w tym temacie ale ja mam troszke inna sytuacje-nawiew jak mam ustawiony na maxa w climatronicu(E46 2000) to wali tylko na przednia szybe z pelna moca natomiast nawiew na pasazera oraz boki wieje jakby byl ustawiony na minimum czyli bardzo delikatnie.jak myslicie co moze byc przyczyna czy filtry?jezeli tak to ktory i gdzie go szukac??czy tez ktorys z silniczkow-dmuchawy czy tzw.jez??prosze o odp. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.