Treść opublikowana przez g.mateusz
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Ciekawe, że w jeden dzień są w stanie Ci tyle zrobić. Ode mnie zabierają auto na cały tydzień.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja używam tego deicer-a w sprayu a potem ściągam gumową zbieraczką.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Dzięki @Big Snoop Dogg za Twoje wpisy.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Spotify Premium ma taką samą jakość jak Tidal Hi-Fi. Cena też jest podobna. W Tidal jest jeszcze opcja podwyższenia abonamentu do *Master* ale nie wszystkie piosenki/albumy są w tej jakości bo to wymaga aby artysta podpisał specjalną umowę z Tidalem.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Dzięki wielkie :modlitwa:
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
A powiesz jak to wyregulować? :)
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Dzięki Krakus. Ciekawe, wydaje się mega gruba i porządna :)
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Ja mam ale nie porównywałem do auta bez.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Krakus3, kiedy piszesz o wymianie uszczelek co masz dokładnie na myśli? Uszczelki w miedzy drzwiami a budą? Uszczelki wokół okna/szyby? Czy może coś jeszcze?
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Ja właśnie mam wrażenie, że odgłos zamykanych drzwi jest słaby – tzn. głośno i metalicznie (tak jakbym słyszał telepiącą się blachę).
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Big Snoop Dog, w końcu coś tu się ruszyło od kiedy dołączyłeś. Nie ma za co przepraszać, ja Ci nawet dziękuję ;) Jasne, wrzucę swoje zdjęcia jednak ja mam umówioną wizytę na końcówkę Marca. Dzwoniłem w Grudniu a zapisali mnie na 3 miesiące później :)
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Zgadzam się z Tobą. Opowiedziałem im o Twoich znaleziskach i o tym jak "zatkałem" ten ubytek taśmą izolacyjną i słyszałem różnicę. Nic to nie dało – usłyszałem tą samą odpowiedź.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Co do tego programu – nie wiem jak się nazywa ale faktycznie konsultant mi pokazywał to i szukaliśmy mojej usterki w nim. Faktycznie nic nie było. Pokazałem kierownikowi mechaników Twoje zdjęcia Big Snoop Dog i wytłumaczyłem o co chodzi ale mimo wszystko nie podjął się tego zadania. Stwierdził, że nie mają jak udowodnić problemu i, że nie będzie potrafił się wytłumaczyć z tej naprawy producentowi. Może w ciche-auto.pl się tego podejmą jeśli pokażę im Twój raport.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Z tego co zrozumiałem to przejechali się i stwierdzili, że nie ma hałasów, które odbiegałyby od standardu więc nie zaliczą tego jako usterkę i nic z tym nie mogą zrobić.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Wróciłem dziś z salonu. Niestety mechanicy nie stwierdzili żadnego problemu.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja robiłem w Skulski Serwis przy ul. Międzyleskiej 4.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Co do wspomnianego specjalisty – jestem tam umówiony na wyciszanie auta w marcu ;) Sprawdzałem wczoraj osadzenie kierunkowskazu w lusterkach i nie wydaje mi się, żeby było źle. Sprawia wrażenie "siedzieć" równo z lusterkiem. Brak luzów. U mnie hałas pojawia się przy prędkości koło 70km/h w górę. Wczoraj spróbowałem zakleić te miejsca w rogach szyb taśmą izolacyjną i hałas był zdecydowanie mniejszy.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Dzięki Twojemu wpisowi Big Snoop Dogg odzyskałem wiarę, że da się coś z tym zrobić w serwisie i dziś zadzwoniłem do Inchcape Wrocław. Jestem umówiony na czwartek na "oględziny".
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Wg mnie widać ogromną różnicę. Nie tylko w samej jakości ale też wyglądzie. W mojej opinii sprawa sprowadza się do tego czy Cię stać, bo to że fabryczne wyglądają lepiej to jest dla mnie jasne.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Fabrycznie to nie jest folia a całkowicie inny materiał, z którego wykonane są szyby.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Nikt tego jeszcze nie sprawdzał ale firma, w której będę robił twierdzi, że już wyciszała ten model ze świetnym rezultatem. Zakładam, że jeśli w momencie oddania okaże się, że nadkola się nie nadają/nie potrzebują wyciszenia to firma mnie o tym poinformuje i zrobi pozostałe elementy (pomijając nadkola). Big Snoop Dogg, dziękuję Ci bardzo za dokładny opis!
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Hej, sam jestem umówiony na wyciszanie swojej 3er pod koniec marca (wygłuszanie boków, nadkoli od strony silnika i auta, komory silnika i jeszcze parę elementów) ale uprzedzili mnie Panowie, że to nie wyeliminuje całkowicie tego odgłosu szumu od strony słupka A. Czy mógłbyś zrobić zdjęcie jeszcze "z daleka" tego miejsca gdzie Ci w salonie uszczelniono i przesunięto uszczelkę? Nie mogę tego zlokalizować u siebie a chciałbym pojechać ze swoim autem i pokazać im palcem co mają zrobić.
-
Upgrade nagłośnienia na HiFi, Harman Kardon bez wzmacniacza.
Dzięki. Myślisz, że warto z HK robić upgrade?
-
Upgrade nagłośnienia na HiFi, Harman Kardon bez wzmacniacza.
Dzięki za relację! Mógłbyś jeszcze podać ile $$$ wychodzi za taki upgrade?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tak! Ja mam! Choć tydzień temu wlałem ze 3l zimowego płynu firmy Sonax to zamarzają :/ Myślałem, że to kwestia pozostałości letniego gdzieś w układzie ale w garażu podziemnym wypompowałem chyba z litr już a one nadal zamarzają :/