Panowie, Mam pytanie - trzeszczące plastiki na desce przedniej, te pod którymi mamy oświetlenie ambient - czy jest na to jakiś patent? Zgłaszaliście do ASO, pomogło coś? - czy też pozostaje z tym tak żyć ;) Mam samochód 1,5 roku - początkowo, starałem się to bagatelizować, ale w końcu, przed końcem gwarancji zastanawiam się, czy nie szukać jakiejś pomocy w ASO...
Sam osobiście zdecyduję się raczej na 20" zimowe, obawiam się, że na 19" będzie dziwnie wyglądał. Piszesz strasznie tajemniczo, "na popularnym serwisie", chodzi o oponeo? :) Dokładnie oponeo :)
Nie kupowałem oryginalnych. Na popularnym serwisie (który oferuje opony i felgi) wybrałem dedykowane felgi do X5 (rozstaw śrub etc) + opony (rowniez dedykowane bridgestone blizzak LM001, runflate) - BMW również je sprzedaje. Do tego dodalem czujniki cisnienia - calos wyszla mi ok 7,5 brutto. Myślę, że to rozsądny zestaw - na 19" potencjalnie mam możliwośc założenia łańcuchów, gdyby kiedyś była taka potrzeba ;)
W tym przypadku nie mamy ogumienia mieszanego? - możemy mieć jednakową szerokość przód/tył (w zamyśle 265) Obecnie mam 21" (mieszane) i sam zastanawiam sie nad 19" na zimę. ----- Zdecydowałem sie na nowy komplet felg + zimówki - 19" 265x50 - sam ciekawy jestem jaka będzie różnica względem 21", co do jazdy ;)
W tym przypadku nie mamy ogumienia mieszanego? - możemy mieć jednakową szerokość przód/tył (w zamyśle 265) Obecnie mam 21" (mieszane) i sam zastanawiam sie nad 19" na zimę.
69 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.