Treść opublikowana przez filipo12
-
HotSpot WLAN a Spotify
Zamieszczam odpowiedź od Spotify na moje zapytanie dlaczego jej nie ma w naszych nowych autach a jest w innych markach. W zapytaniu zasugerowałem im ze w serwisie twierdzą że są jakieś kłopoty techniczne ze strony Spotify. "Cześć, dziękujemy za wiadomość. Postaramy się wyjaśnić kwestię dostępności Spotify w samochodach BMW. Możemy potwierdzić, że używanie Spotify przez Connected Drive w samochodach BMW jest już niemożliwe. Nie mamy niestety obecnie informacji, czy i kiedy ta funkcja powróci. Jeśli chcesz być na bieżąco z tą kwestią, wejdź w ten temat na portalu społeczności i kliknij VOTE+, a będziesz informowany o postępach w rozwiązywaniu tej sprawy. Zawsze możesz słuchać Spotify w aucie, łącząc aplikację na telefonie z systemem audio samochodu przez Bluetooth. Mamy nadzieję, że rozjaśniliśmy tę kwestię. Jesteśmy do dyspozycji, gdybyś miał jakieś inne pytania. Pozdrawiamy, Andrzej Spotify Customer Support" link do portalu w odpowiedzi https://community.spotify.com/t5/Live-Ideas/Android-Connect-Bring-back-support-for-removed-BMW-Connected/idi-p/5009695
-
Tapiceka skórzano-materiałowa w m-sport
:)
-
Tapiceka skórzano-materiałowa w m-sport
Dobrze zrobiłeś, nie będziesz żałował. Zdecydowanie lepsze niż całe skórzane, ogólnie chyba najlepsze z oferowanych ale dla raczej szczupłych. Wiem bo sam sprawdzałem. Ogólnie to mam nadzieje że w przyszłych wersjach x3 w sportowych fotelach powiększą trochę te boczki, wówczas będzie już rewelacyjnie (jak w innych markach i ich fotelach sportowych, nie wyczynowych). Nie mówię tu o tych typowych M, bo to inna bajka która kosztuje krocie.
-
Nowa aplikacja My BMW już dostępna w polskim App Store
Nie chcę zakładać nowego tematu więc tu zapytam czy macie jakiś patent na tą wystającą gaśnicę z pod fotela pasażera? Nie da się jej za bardzo obrócić bo jest płaska i ma płaskie gniazdo. Może gdzieś w bagażniku?
-
Wymiana oleju silnika między przeglądami.
U mnie leją 5w30 ll04
-
G01: niestabilna jazda na wprost przy dużych prędkościach
Myślę że jest to wina miękkiego zawieszenia/bardziej komfortowego i profilu opon. W moim audi było podobnie a miałem tam 245/45/18 na zwykłym zawieszeniu. Aktualnie swoją x3 zrobiłem ok 2 tys km i puki co nawet na nastawie comfort jest bardzo dobrze, lepiej niż w byłej a6 . Jednak przy szybszej jeździe autostradowej po przełączaniu zawieszenie na sport prowadzenie jest wyczuwalnie bardziej pewne i stabilne, nawet podmuchy wiatru nie robią większego wrażenia. W zasadzie to gdy wjadę na ładną drogę, każdą, to niemal instynktownie korci aby przełączyć zawieszenie.
-
Powloka ceramiczna
Co powiecie o ceramice "Tevo", oferują mi ją w salonie bmw? Zastanawiam się też nad "ceramic pro 9h" w odrębnej firmie detailingowej, podobno bardzo dobra i wytrzymała. Mam jeszcze jedno pytanie czy folia ochronna na reflektorach nie pogarsza jakości świecenia i czy nie klei się do niej więcej bródu?
-
Opony zimowe X3 G01
Dziękuję, ale powiem Ci że ten wybór to tylko i wyłącznie Twoja zasługa. Właśnie w serwisie zaproponował mi tylko te dwie opcje kół. Jeżeli mieszane to tylko z runflat a jak jednakowe to tylko bez runflat. Innego wyboru nie mają.
-
Opony zimowe X3 G01
Proszę o poradę w sprawie kół zimowych. Niebawem będzie M40d :) Obecnie zimy mamy takie jakie mamy więc planuję zimówki 20'. Mogę wybrać 20' jednakowej szerokości 245 bez runflat lub mieszane z runflat. Skłaniam się bardziej na jednakowej szerokości bez runflat, myślę że 275 z tyłu w zimie będą się gorzej sprawować, mogą być za twarde i mieć mniejszą przyczepność? Na jednakowej szerokości chyba nie pogorszy się trakcja?
-
Rabaty na nowe X3
Mam pytanie co do pakietu repair. Leasing 5 lat, planowałem pakiet na 4 lata lecz się jeszcze zastanawiam. Czy polecacie stanowczo na 5 lat? Jest spory przeskok z 4 na 5, ponad 3 tys.
-
Rodzaje zawieszenia w X3 G01
- BMW x3 G01 Diesel czy benzyna ?
Pytanie do znawców, na jaki rabat można liczyć a jaki następnie można wynegocjować przy zakupie do produkcji? Mam tu na myśli te mocniejsze silniki.- BMW x3 G01 Diesel czy benzyna ?
Z podanych przez Ciebie parametrów to bardziej chyba zyska 30d niż 40d. W 40d skróci się zakres max momentu obrotowego, tylko do 2250. A w 30d wydłuży moment od dołu, aż od 1500 do 2500. Ciekawe jak wpłynie to nawrażenia z jazdy :) Poczytałem trochę o tym, że np. nie można wyłączyć start stop, jedynie na sporcie. Planuje zakup więc nie wiem czy spieszyć się zanim to wejdzie do pozostałych silników czy może lepiej poczekać aż będzie i zamówić z MH? :?:- BMW x3 G01 Diesel czy benzyna ?
Macie może jakąś wiedzę czy jest jakaś różnica w dynamice silników diesla obecnych i tych z mild hybrid?- Bagażnik dachowy na rower/narty
Puki co mam jeszcze inne auto niż bmw, ale do turystyki zakupiłem taki zestaw: na dach Thule Evo (bardzo ciche) + box Motion XT L (spokojnie wchodzą narty). Na rowery - Thule VeloCompact 926. Montaż rowerów rewelacyjny. Jak już sobie dopasujesz który rower w jakiej kolejności, to zajmuje chwile. Specjalnie do tego założyłem hak.- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
Bardzo Ci dziękuje. Tak już rozmawiałem z nim, obecnie ma na wynajmie. Muszę się organoleptycznie przekonać co będzie przyjemniejsze w codziennym jak i również turystycznym rodzinnym użytkowaniu 40d/30d :) :?:- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
Trochę mi narobiłes chęci i chcę znaleźć. Dziś szukałem dzwoniłem i nie trafiłem.- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
Dlatego też szukam takiej konfiguracji aby nie chciało mi się z niego wysiadać i żeby wrecz zachęcało do dłuższych tras. Dziękuję za adresy.- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
Dzięki, przy takich zakupach odległość nie ma znaczenia. Poszukam go i na pewno skorzystam jak pogoda się poprawi. Jestem z okolic Olsztyna, niestety wszędzie daleko.- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
Powiem że w ogóle nie brałem pod uwagę wersji M40d ponieważ nie nam już 20 a nawet 30 lat :) . Różnica rzeczywiście niewielka A frajda zapewne może być duża . Myślałem że w M kach na ustawieniu zawieszenia na komfort i tak jest bardzo twardo. Jak minie ten cały covid to podzwonie może gdzieś w Polsce mają 40d z adaptacyjnym do jazdy. Rozważałem też sq5tdi ze względu na pneumatyke ale nikt nie ma auta do jazdy A ja nie kupię w ciemno. Poza tym stanęło na x3, wizualnie duuużo ładniejszy.- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
Planuje 30d z m pakiet, 40d za drogo. Tu gdzie mieszkam drogi raczej słabej jakości, dlatego myślę o adaptacyjnym aby z rodziną było ok. Czy w trybie sportowym to adaptacyjne jest takie jak to sportowe z M-pakietu?- Rodzaje zawieszenia w X3 G01
Witam, jestem nowy na forum. Nie miałem jeszcze okazji jechać z adaptacyjnym zawieszeniem, brak takiej demówki tylko standard. Mam pytanie ile trybów pracy posiada zawieszenie adaptacyjne? czy comfort, sport i adaptacyjny? Planuje koła 20' ze względu na wygląd i myślę że również prowadzenie i chyba bez Runflat. Sam jeszcze nie wiem co wybrać. Większość poruszam się sam na dystansie do 80 km i oczekiwałbym frajdy z jazdy tej precyzji bmw. Lecz też dużo podróżuje z rodziną po kilkaset km (małe dzieci, bagaże, rowery na haku) a tu z kolei są oczekiwania komfortu dla pasażerów no ale dla kierowcy też przyjemności prowadzenia. Trudno zdecydować i to pogodzić :)- Jestem nowy. Witam na forum!
Cześć Jeszcze nie posiadam BMW ale to chyba kwestia czasu :) pozdrawiam - BMW x3 G01 Diesel czy benzyna ?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.