Treść opublikowana przez ups00
-
BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi
Ja też miałem te same komunikaty dolałem płynu i jest wszystko ok
-
Nie dosuwa się szyba w e36 coupe 93
podepnę sie do tematu potrzebuje taki wyłącznik krańcowy lewych drzwi ma ktoś możliwość załatwienia
-
Nie dziala centralny po stłuczce ....
lampka nie ma nic wspólnego z centralnym a i po pierwsze zobacz czy nie przepalił się bezpiecznik a co do lampki to możesz mieć uszkodzony czujnik
-
chip e-36 325 bez vanosa??
o ile wzrosło wam spalanie z typ chipem
-
Grzane fotele pytanie
Witam własnie zakupiłem skórzaną tapicerkę i są grzane fotele . Orjętuje się ktoś może czy w samochodzie będzie cała instalacja. Samochod rocznik 1993 czerwiec 2.0 M50 coupe
-
Jak wyjąć telne oparcie w coupe pomocy????
oparcie jest dzielone
-
Jak wyjąć telne oparcie w coupe pomocy????
Jak wyjąć telne oparcie w coupe pomocy????
-
Tylna kanapa coupe pomocy
widze ze nikt nie jest w stanie mi pomoc
-
Tylna kanapa coupe pomocy
ale ja chce wyjąć oparcia a i tak mam dzielone
-
Tylna kanapa coupe pomocy
Witam jak wyjąć tylną kanape w coupe dokładnie chodzi mi o o parcie
-
Wyciek płynu z korka odpowietrznika chlodnicy
sprawdź czy masz uszczelkę pod tym korkiem
- zamek do coupe
-
zamek do coupe
Witam poszukuje namiary na sklep z częściami do bmw konkretnie chodzi mi o stycznik który znajduje sie w zamku od strony kierowcy taki z żółtą wtyczką do coupe z 1993 r lub cały zamek z tą wtyczką. Proszę o pomoc bo nigdzie nie mogę tego znaleść
-
Coupe. domykanie szyb- Dziwna sprawa
Witam znajduje sie w samym zamku musisz go wyjąć przewód z żółtą wtyczką ps. ma może ktoś coś takiego bo u mnie się rozwalił może być z całym zamkiem
-
falują obroty
Witam wiecie może co to jest gdy auto jest zimne falują mi obroty ale jak się troszkę rozgrzeje to jest ok Silnik 2.0 m50 vanos
-
sekwęcja do e36
Witam chcę założyć sekwęcje i szukam dobrego warsztatu w Krakowie może mi ktoś polecić jakiś warsztat i ile mniej więcej to będzie kosztować mam silnik 2.0 m50
-
Pełny komputer w coupe pytanie
a jak można to zrobić
- mam problem z coupe
-
Pełny komputer w coupe pytanie
Mam pytanie ma może ktoś przetłumaczone na polski wszystkie usterki i informacje które wyświetlają się na pełnym komputerze w e36 coupe???
- mam problem z coupe
-
mam problem z coupe
Witam mam bmw e36 coupe 2.0 M50. Problem jest tak gdy wciskam sprzęgło i wbijam jedynke słychać lekkie głuchę udeżenie gdzieś z tyłu co to może być proszę o pomoc czy to jest grożne?????
- Pytanko