Treść opublikowana przez Paszczaku
-
Dodanie navigacji e87
Monitor zasilany ( obraz i sterowanie ) z jednostki centralnej . Cały komplet to jeszcze właśnie centralka , iDrive antega GPS , kabel do niej . Zabawa z montażem , trochę kodowania . Ja bym musiał jeszcze wymienić konsolę na tą z dziurą na ekran . Po przeliczeniu ile to worków z cebulą .... kupiłem uchwyt na smartfona .
-
Lampy Depo CCFL
Z którego roku masz auto ? Bo w lifcie to już można fabrycznymi ringami świecić .Pozatym te lampy to porażka trochę . Miałem w volvo V40 to porażka była . w Clio mamy dałem nowe TYC ( niby lepsze ) to też szału nie ma . Raptem lepiej niż wypalone oryginały .
-
kolejnosc swiec
Wymienia się wszystkie .
-
Bmw 118D Wyciek ze skrzyni + inne problemy
Korek w ASO 39 zł . Cena na dzisiaj .
-
Sensory cisnienia opon e81 2009
W e81 nie ma czujników i nie potrzeba ich . W e46 jeśli posiada RDC to są czujniki . W e38 też . Także zależy co sobie wymyślą .
-
Wymiana zderzaków na M-pakietowe E87 2005
Tunele powietrzne na tarcze są inne oraz jest listwa łącząca dół zderzaka z osłoną silnika . Do tego tunel powietrza na chłodnicę jest inny . Z tyłu to zderzak plus ta czarna dokładka i od spodu taka osłona pod wnęką akumulatora .
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Niektórzy ograniczają programowo pracę egr . Zatem się nie otwiera więcej .
-
BMW M140iX zestaw hamulcowy performance
Brembo ORO plus przewody w oplocie .
-
Bmw e87 120d Wymiana świec żarowych
Wtryski albo kompresji już mało .
-
Bmw 118D Wyciek ze skrzyni + inne problemy
Silnik - diagnostyka . Ogólnie to czujnik wałka rozrządu pewnie błąd . Wymiana czujnika . Korek dolny skrzyni dobrze jest kupić nowy . Ma on zintegrowaną uszczelkę w sobie . W zasadzie dwa korki trzeba by kupić ale ja włączyłem tryb cebula i kupiłem jeden i dolny zmieniłem . Ten z boku stwierdziłem że zmienię jak będzie się pocił . A nie ma jak bo jest nad poziomem oleju . W razie czego mogę go na placu podmienić bez zlewania oleju . Te stuki to nie powiem Może zawias , może luźne sanki . Można sobie szukać rok .
-
Sensory cisnienia opon e81 2009
Menu w liczniku , odpalony silnik i stoimy . Wchodzisz w ikonę opony i tam reset robisz . Ruszasz i najlepiej chwilę prosto jechać i się na nowo nauczy .
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Może wycięty i wyprogramowany .
-
Filtr paliwa a filtr węglowy
Węglowego do oparów paliwa ( benzyna ) nie wymienia się .
-
[E87] Żarówki w ringach
Oprawkę to się trochę obraca i wyciąga . Samą żarówkę to nie wiem . W lifcie jest żarówka H8
-
[E87] doposażenie w spryskiwacze reflektorów
Czujniki poziomowania pewnie już i tak będą . Spryski lamp to zależy jaką chcesz wersję . Wysuwane ze zderzaka czy sztywne dysze . Zbiornik na 3 pompki . Pompkę na spryskiwacze . wężyki , teleskopy , dysze , daszki , plastiki takie L do mocowania . Wiązka . Wyciąć dziury w zderzaku . Kodowanie . Zabawy sporo .
-
Problemy z odtwarzaniem MP3. Rozwiązany.
Ja wypalam Nero jako normalna płyta z danymi i śmiga . Krążki sony i niska prędkość . Jak najkrótsza normalna nazwa płyty i katalogi bez udziwnień . Polskie znaki wywalić . Krótkie nazwy i gotowe . Bardziej muszę powalczyć z USB bo nie rozpoznaje mi pendrajwa .
-
Zblokowany silnik N43b20a
Przeskoczył łańcuch . Trup .
-
Zaprogramowanie automatycznego zamykania drzwi NCS
Więcej nie pomogę bo brak wiedzy . Opcjonalnie bez zapłonu a sam kluczyk w gniezdzie włożony . może jutro zbadam .
-
Zaprogramowanie automatycznego zamykania drzwi NCS
Na postoju z włączonym zapłonem przejrzyj menu manetką będzie taka kłódka z literką A . Daj na "on" i będzie działać .
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
W poście było o zużyciu to tak odpisałem . Jak jest stary aku to szybko spada poziom jego naładowania .
-
Prawe ringi (strona pasażera) przestały świecić
Tak chodzi o przedlifta .
-
Kręcenie '' Bączków''
Jak trzymasz kierownicę skręconą do oporu to tak jest . Pompa jest przeciążona . Co prawda jest zawór nadciśnieniowy ale przeważnie to się kończy wymianą pompy . Zostawiaj tak 10 stopni zapasu od końca obrotu .
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Zużycia nie naprawisz ładowaniem . Kupujesz nowy akumulator , rejestrujesz nowy i wtedy jest ok .
-
[E87] Żarówki w ringach
W tym czerwonym kółku na zdjęciu masz to . to jest takie coś : https://allegro.pl/oferta/bmw-zarowka-ringow-postoje-e87-e39-e63-e64-x3-7305731479 a to żarówka do tego https://allegro.pl/oferta/zarowka-narva-12v-h10w-10w-ba9s-17833-1szt-8340602271 jak ją wyjąć to nie powiem
-
Prawe ringi (strona pasażera) przestały świecić
Obracasz to z wtyczką o 30 stopni tylko nie pamiętam w którą , lekko i wyciągasz .