Skocz do zawartości

pawi

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawi

  1. Witam będę potrzebował najprawdopodobniej zregenerować przedni prawy amortyzator EDC do x4f26. Jaki koszt i czy nadal obowiązuje 10% rabatu dla grupowicza? Dzięki info
  2. Czy Continental Conti Sport Contact 5 bez homologacji i Runflata to dobry pomysł do x4 XDrive? Przod i tył 245/45/19
  3. A widzisz w moim ASO zasugerowali przejście na 5w30.
  4. Witam czy przejście z oleju 0w30 na jakim x4 f26 M40i jeździło w Stanach na 5W30 to dobry pomysł? Serwis sugeruje, że 5w30 lepszy na polskie warunki klimatyczne? Dzięki za sugestie
  5. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Przy braku koła zapasowego raczej Runflat jest nieodzowny. Co do gwiazdki homologacyjnej sam już nie wiem czy to tylko zabieg marketingowy. Chyba, że ktoś logicznie wytłumaczy sprawę tej gwiazdki?
  6. To, że nowe sprawa już oczywista. Które polecacie ? Dunlop Sp Sport Maxx GT, Bridgestone Potenza 5001, Michelin Primacy 3 lub Pirelli P Zero. Wszystkie runflaty i wszystkie z * homologacja bmw
  7. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    To, że nowe sprawa już oczywista. Które polecacie ? Dunlop Sp Sport Maxx GT, Bridgestone Potenza 5001, Michelin Primacy 3 lub Pirelli P Zero. Wszystkie runflaty i wszystkie z * homologacja bmw
  8. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Tylko pytam A to chyba nie wstyd? Kto pyta nie błądzi.
  9. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Po długich poszukiwaniach felg do x4 znalazłem 20stki dedykowane do tego modelu. Felgi z oponami jednak na każdej z osi innej marki, przód Pirelli 6mm DOT 0717 i tył Continental 6mm DOT 1219. Czy opony różnych firm na osiach pomimo takiej samej wysokości bieżnika i różny DOT może być problemem dla xdrive?
  10. Po długich poszukiwaniach felg do x4 znalazłem 20stki dedykowane do tego modelu. Felgi z oponami jednak na każdej z osi innej marki, przód Pirelli 6mm DOT 0717 i tył Continental 6mm DOT 1219. Czy opony różnych firm na osiach pomimo takiej samej wysokości bieżnika i różny DOT może być problemem dla xdrive?
  11. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Dzięki
  12. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Nie zrozumieliśmy się. Ja mam seryjnie z tabliczki 8,5x20 i 10x20. 19stki o których piszemy wz403 fakrycznie tył mają 8,5 czyli różnica 1,5 cala z moimi oryginalnymi. Już cały głupi jestem co nam zrobić ? Randall do x4 są dedykowane i 20stki i 19stki i mi właśnie chodzi o to jeżeli 19stki to jakie 8j i 8,5j czy 8,5 i 9 ?
  13. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Tył nie aż cal tylko aż 1,5 cala. W oryginale z tyłu na 20stkach jest 10j
  14. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    No wiem, że z F30. Myślisz, że nie ma co dawać ich do x4 ? Jeszcze nie kupiłem tak więc kwestia podjęcia decyzji. Generalnie spokojnie wejdą tylko hak będą wyglądały?
  15. Witam. Zamierzam zmienić koła w swojej x4. Czy czujniki ciśnienia z nowych kół same się zgrają z autem, czy trzeba będzie to zrobić komputerem ? Jeżeli czujniki są od innego modelu BMW to czy w ogóle będą kompatybilne z moim autem ? Dzięki
  16. pawi odpowiedział(a) na maciex999 temat w X4 (F26)
    Witam, a jak będzie wyglądała sytuacja z rozmiarem opon do felg 19stek przód 8j ET 36 i tył 8,5j ET 47 również w x4 f26M40i ?
  17. A mi udało się kupić całą kratkę z tą,satynową nakładką za 300 zł. Stan idealny
  18. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Zdecydowałem się jednak na 19stki przód 8j, tył 8,5j "M" wzór 403. Pytanie teraz jakie opony do nich dołożyć, w jakich rozmiarach? Jedni oponiarze twierdzą, że na przód 225, inni że spokojnie 245, a na tył jedni , że 255 drudzy 275 ?
  19. Nie próbowałeś tego jednak zdiagnozować w jakimś autoryzowanym serwisie?
  20. Dzięki czyli po np. błotniku nie poznam w jakim jest kolorze. Dopiero wyjdzie czy jest ok. po jego założeniu, tak ?
  21. Witam kolor mojego BMW to carbon-schwartz 416. Kupiłem niby pod kolor przynajmniej tak twierdzi sprzedawca min. błotnik. Z uwagi, że auto dopiero płynie nie jestem w stanie zweryfikować poprawności zakupionej części pod kątem koloru. Pytanie czy numer nabity na rancie to symbol lakieru, czy nr części ?
  22. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Jeżeli 19stki to jakie radzisz wszystkie tej samej szerokości, czy jednak przód węższe np. 8,5j, tył 9,5j ?
  23. pawi odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    I dlatego jest okazja na przejście na felgi 19stki. Tylko czy w M40i to dobry pomysł?
  24. I super tylko jaki rozmiar felg sugerujesz?
  25. Dobra już wszystko wiem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.