Treść opublikowana przez pawi
-
Regeneracja amortyzatorów EDC w Nagengaście.
Witam będę potrzebował najprawdopodobniej zregenerować przedni prawy amortyzator EDC do x4f26. Jaki koszt i czy nadal obowiązuje 10% rabatu dla grupowicza? Dzięki info
-
Continental ContiSport Contact 5 do XDrive ?
Czy Continental Conti Sport Contact 5 bez homologacji i Runflata to dobry pomysł do x4 XDrive? Przod i tył 245/45/19
-
Przejście z oleju bmw 0w30 na 5w30 ?
A widzisz w moim ASO zasugerowali przejście na 5w30.
-
Przejście z oleju bmw 0w30 na 5w30 ?
Witam czy przejście z oleju 0w30 na jakim x4 f26 M40i jeździło w Stanach na 5W30 to dobry pomysł? Serwis sugeruje, że 5w30 lepszy na polskie warunki klimatyczne? Dzięki za sugestie
-
X4 na felgach 20"
Przy braku koła zapasowego raczej Runflat jest nieodzowny. Co do gwiazdki homologacyjnej sam już nie wiem czy to tylko zabieg marketingowy. Chyba, że ktoś logicznie wytłumaczy sprawę tej gwiazdki?
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
To, że nowe sprawa już oczywista. Które polecacie ? Dunlop Sp Sport Maxx GT, Bridgestone Potenza 5001, Michelin Primacy 3 lub Pirelli P Zero. Wszystkie runflaty i wszystkie z * homologacja bmw
-
X4 na felgach 20"
To, że nowe sprawa już oczywista. Które polecacie ? Dunlop Sp Sport Maxx GT, Bridgestone Potenza 5001, Michelin Primacy 3 lub Pirelli P Zero. Wszystkie runflaty i wszystkie z * homologacja bmw
-
X4 na felgach 20"
Tylko pytam A to chyba nie wstyd? Kto pyta nie błądzi.
-
X4 na felgach 20"
Po długich poszukiwaniach felg do x4 znalazłem 20stki dedykowane do tego modelu. Felgi z oponami jednak na każdej z osi innej marki, przód Pirelli 6mm DOT 0717 i tył Continental 6mm DOT 1219. Czy opony różnych firm na osiach pomimo takiej samej wysokości bieżnika i różny DOT może być problemem dla xdrive?
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Po długich poszukiwaniach felg do x4 znalazłem 20stki dedykowane do tego modelu. Felgi z oponami jednak na każdej z osi innej marki, przód Pirelli 6mm DOT 0717 i tył Continental 6mm DOT 1219. Czy opony różnych firm na osiach pomimo takiej samej wysokości bieżnika i różny DOT może być problemem dla xdrive?
- X4 na felgach 20"
-
X4 na felgach 20"
Nie zrozumieliśmy się. Ja mam seryjnie z tabliczki 8,5x20 i 10x20. 19stki o których piszemy wz403 fakrycznie tył mają 8,5 czyli różnica 1,5 cala z moimi oryginalnymi. Już cały głupi jestem co nam zrobić ? Randall do x4 są dedykowane i 20stki i 19stki i mi właśnie chodzi o to jeżeli 19stki to jakie 8j i 8,5j czy 8,5 i 9 ?
-
X4 na felgach 20"
Tył nie aż cal tylko aż 1,5 cala. W oryginale z tyłu na 20stkach jest 10j
-
X4 na felgach 20"
No wiem, że z F30. Myślisz, że nie ma co dawać ich do x4 ? Jeszcze nie kupiłem tak więc kwestia podjęcia decyzji. Generalnie spokojnie wejdą tylko hak będą wyglądały?
-
Czujniki ciśnienia kół z innego modelu BMW ?
Witam. Zamierzam zmienić koła w swojej x4. Czy czujniki ciśnienia z nowych kół same się zgrają z autem, czy trzeba będzie to zrobić komputerem ? Jeżeli czujniki są od innego modelu BMW to czy w ogóle będą kompatybilne z moim autem ? Dzięki
-
X4 felgi 19"
Witam, a jak będzie wyglądała sytuacja z rozmiarem opon do felg 19stek przód 8j ET 36 i tył 8,5j ET 47 również w x4 f26M40i ?
-
Jak nazywa się ta część? Zaślepka zderzaka X4 M sport
A mi udało się kupić całą kratkę z tą,satynową nakładką za 300 zł. Stan idealny
-
X4 na felgach 20"
Zdecydowałem się jednak na 19stki przód 8j, tył 8,5j "M" wzór 403. Pytanie teraz jakie opony do nich dołożyć, w jakich rozmiarach? Jedni oponiarze twierdzą, że na przód 225, inni że spokojnie 245, a na tył jedni , że 255 drudzy 275 ?
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Nie próbowałeś tego jednak zdiagnozować w jakimś autoryzowanym serwisie?
-
Jak kupować elementy blacharskie pod kolor?
Dzięki czyli po np. błotniku nie poznam w jakim jest kolorze. Dopiero wyjdzie czy jest ok. po jego założeniu, tak ?
-
Jak kupować elementy blacharskie pod kolor?
Witam kolor mojego BMW to carbon-schwartz 416. Kupiłem niby pod kolor przynajmniej tak twierdzi sprzedawca min. błotnik. Z uwagi, że auto dopiero płynie nie jestem w stanie zweryfikować poprawności zakupionej części pod kątem koloru. Pytanie czy numer nabity na rancie to symbol lakieru, czy nr części ?
-
X4 na felgach 20"
Jeżeli 19stki to jakie radzisz wszystkie tej samej szerokości, czy jednak przód węższe np. 8,5j, tył 9,5j ?
-
X4 na felgach 20"
I dlatego jest okazja na przejście na felgi 19stki. Tylko czy w M40i to dobry pomysł?
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
I super tylko jaki rozmiar felg sugerujesz?
-
Lampy przód Full Led adaptive- różne modele lamp
Dobra już wszystko wiem