Skocz do zawartości

kamilkoc

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilkoc

  1. Czy ktos z Was ma moze nagrany film przedstawiajacy, jak pracuje sportowy wydech? Sa nagrania na youtube, ale w wiekszosci pochodzodze z rynku US.
  2. przy 2,5 nie mam klimy w bocznych slupkach. Przy ponownym zamowieniu nie wiem, czy jednak nie zdecyduje sie na 4 strefy - odnosze wrazenie, ze przy cieplejszych dniach (30C+) 2,5 troche nie wyrabia i pracuje dosc glosno (dodatkowe wywiewy pewnie poprawiaja sytuacje)
  3. niezly patent - jak z nagrzewaniem telefonu - jakies problemy?
  4. A Wam rozklada lusterka przed zrobieniem zdjęcia? Ja jak w X5 przyciskiem obok otwierania szyb złoże lusterka, to przy zdjęciu nie rozkłada i w aplikacji widać tylko przód i tył bez boków. u mnie w X5 rozklada lusterka, cyka fotki i sklada. Natomiast nie skladam ich recznie przyciskiem tylko automatycznie przy ryglowaniu zamka przez odpowiednie opcje w ustawieniach.
  5. Za ładowanie indukcyjne nie dałbym nawet tych 500zł. Beznadziejnie wolne i grzeje się telefon. Korzystam z kabla! HK jest dla mnie rozczarowujący przy wysokim poziomie głośności i bez problemu pozostalbym przy HIFI jeśli grałoby tak jak w serii 6 generacji F. Zawieszenia pneumatycznego, tak jak kolega PAVKO, nie odpuściłbym jednak w żadnym wypadku i za żadne rekompensaty. Bez możliwości zamówienia pneumatyki w X5 przeszedłbym do konkurencji zgadzam sie co do ladowania bezprzewodowego - moim zdaniem po prostu nie dziala tak, jak powinno. Mam w domu kilkanascie ladowarek bezprzewodowych i nigdzie nie mam takich problemow jak w aucie. BMW oczywiscie przy ostatniej wizycie w serwisie uswiadczylo mnie opisem na 5 stron, jak korzystac z ladowarki - wyraznie maja przygotowany PR-bullshit dla klientow zglaszajacych problemy.
  6. kamilkoc odpowiedział(a) na Jacek-Pz temat w X7 (G07)
    nie wgraja, a w polskim oddziale Connected Drive nawet nie wiedza, co to jest Drive Recorder. Przy rejestracji konta na DE dochodzi jeszcze jedna super funkcja - Spotify bezposrednio z auta (bez posrednictwa telefonu) - dla mnie kolejna swietna rzecz, przez ktora nie wroce na konto w PL.
  7. kamilkoc odpowiedział(a) na Jacek-Pz temat w X7 (G07)
    u mnie spotify dziala bez problemow pod profilem.
  8. kamilkoc odpowiedział(a) na Jacek-Pz temat w X7 (G07)
    sprobuj odswiezyc liste aplikacji + zrestartowac idrive
  9. kamilkoc odpowiedział(a) na Roberto1 temat w X5 (G05)
    nowe kluczyki przestaja nadawac sygnal po kilku minutach w bezruchu...
  10. kamilkoc odpowiedział(a) na Roberto1 temat w X5 (G05)
    Pakiety zawsze taniej. Moim zdaniem warto dodać Asystentów kierowcy w wersji Prof, Headup display, kamery 360 z parkowaniem (wszystko zawarte w pakiecie innowacji) oraz nagłośnienie HK. Mam to u siebie i jestem bardzo zadowolony. Zrezygnowałbym z deski w lepszej skórze, a w zamian dodał pneumatykę - nie mam i żałuje. ja po czasie rowniez zaluje, ze nie zdecydowalem sie na pneumatyke... Co bym jeszcze zmienil w moim configu dzisiaj to: dolozyl okno dachowe, odjal masaz
  11. kamilkoc odpowiedział(a) na Jacek-Pz temat w X7 (G07)
    dzieki za pro-tipa :) konto zaktualizowane ;) drive recorder dziala :) spotify bezposrednio z idrive tez :)
  12. kamilkoc odpowiedział(a) na Jacek-Pz temat w X7 (G07)
    swietnie, ze ruszyles temat! Jesli chodzi o konto na Connected Drive DE, spotkales sie z jakimis ograniczeniami w sofcie po zmianie? Rozumiem, ze nadal mieszkasz w PL? Jesli nie, to tez sprobuje obejsc problem w ten sposob... Mam dosc czekania.... Pytanie, czy po powrocie do Connected Drive PL wszystkie zakupy sa nadal aktywne.
  13. kamilkoc odpowiedział(a) na Jacek-Pz temat w X7 (G07)
    niestety BMW zlewa kompletnie nasz rynek... Kilka miesiecy temu dzwonilem na infolinie ConnectedDrive Polska spytac, kiedy w koncu bedzie mozliwosc dokupienia Drive Recorder-a. Odpowiedz: a co to jest Drive Recorder??
  14. na to wyglada - tez nie moge teraz znalezc tej funkcji. Nie ma to, jak "upgrade"...
  15. Nie - załączam poniżej zdjęcie jak to się objawia. Jak widzisz z navi wczytane jest ograniczenie do 50kmh, ja jadę 6kmh, i mam ostrzeżenie o przekroczeniu. Zaobserwowałem, że ten komunikat wyskakuje przy osiągnięciu 12kmh niezależnie od rzeczywistego ograniczenia, utrzymuje sie przez całą podróż, niezależnie od prędkości i rzeczywistych ograniczeń wczytanych z kamery, znika po zwolnieniu do 4kmh. Image Oczywiście check jest zdjęty w ustawieniach. Jeżeli potraficie coś podpowiedzieć jak się tego pozbyć będę zobowiązany :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk EDIT: Jest sukces. Naprawiło się. Przestało wyskakiwać :D :D :D :lol: To ewidentny błąd systemu :) sprobuj wlaczyc ostrzezenie w systemie (pomimo, ze aktualnie jest wylaczone) i ponownie je wylacz. Mialem tak ze skladaniem sie lusterek po parkowaniu po upgrade - teoretrycznie opcja byla wlaczona, ale dopiero wylaczenie/wlaczenie ponownie zapisaly ustawienie prawidlowo.
  16. tak jest przy kluczykach X5, nie wiem, czy to samo dotyczy nowych X3
  17. kamilkoc odpowiedział(a) na marek77o temat w X5 (G05)
    smiechu warte to jest twoje poszanowanie zdania innych ludzi chlopakuuuu (co to jest - wies?). Kazdy ma prawo sie wypowiedziec na podstawie wlasnych doswiadczen. W moim przypadku nigdy manewrowanie X5 nie sprawialo problemow i nie potrzebowalem 'mniejszego promienia skretu' i dlatego napisalem, ze nie jest to moim zdaniem opcja wymagana. A tak ogolnie to widze, ze na naszym krajowym forum kazda opinia nie wpisujaca sie w konfiguracje kilku osob odrazu spotyka sie z hejtem... Az przykro patrzec w porownaniu np. z forum USA, gdzie kazdy mowi, co mysli i nikt na nikogo nie najezdza komentarzami...
  18. kamilkoc odpowiedział(a) na marek77o temat w X5 (G05)
    Podsumowanie napisales fajne ale ta wypowiedź o skrętnej tylnej osi to :shock: Brzmi raczej jak przekonywanie samego siebie, ze ma się idealną konfiguracje niz jak pomoc nastepnym kupującym. Skrętna oś to najlepsza opcja w X5! Sprawia, że samochód prowadzi się jakby był rozmiar albo nawet dwa mniejszy. Do tego dochodzi wyraźnie mniejszy promień skrętu i stabilniejsze prowadzenie na autostradzie. Zrezygnowałbym z każdej, absolutnie każdej innej wybranej opcji w mojej X5 zostawiając skrętną tylną oś. rece mi opadaja, jak slysze, ze ktos mialby problem ze skrecaniem X5. Po roku nie widze zadnego problemu z tym - jesli umiejetnosci nie pozwalaja na jezdzenie wiekszym autem, proponuje X1 albo rzeczywiscie "must-have" skretna os....
  19. u mnie ostatnio zaczal wyswietlac sie blad auto hold po dluzszej jezdzie, po czym przestaje on dzialac + przyciski do zmiany trybu jazdy rowniez wtedy nie dzialaja. Prawdopodobnie zglosze w serwisie przy wymianie opon i serwisie olejowym...
  20. kamilkoc odpowiedział(a) na arljazz temat w X5 (G05)
    u mnie wyszlo ponad 20k wiecej :)
  21. A skad wiesz, ze nie zapisal albo nie przeslal do BMW w momencie jego wystapienia? przyklad - wybralem sie do ASO celem wymiany przewodu przy turbo (akcja serwisowa). Dodatkowo udalo mi sie uzyskac darmowy upgrade do najnowszego softu. Podany powod (aby upgrade nie byl platny) - bledy z komputera dotyczace systemow czujnikow parkowania, ktore pracownik zobaczyl w swoim systemie przegladajac dane mojego auta (mowie o osobie przyjmujacej interesantow do serwisu, nie technika z podpietym kompem do auta). Tak wiec mysle, ze bledy sa wysylane do centrali i nawet o tym nie wiemy.
  22. Ja mam czasem ten komunikat ale znika po 15-30 minutach, nie ma z czym do serwisu bo ślad nie zostaje. Tylko u mnie w 45e z przebiegiem 3000 i wyskakuje po dłuższej jeździe ponad 100 km. jest z czym - historia wystapienia bledow jest dostepna dla serwisu - nie musisz udowadniac nikomu, ze akurat teraz wystepuje blad
  23. nie zglaszales tego problemu w ramach gwarancji?
  24. zglos w serwisie przy najblizszej okazji - dostaniesz upgrade za free do najnowszej wersji idrive. Zakladam, ze to problem software-owy.
  25. przejrzyj moje posty - pisalem juz o tym problemie i BMW ignorujacym problem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.