Skocz do zawartości

Kalpaw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kalpaw

  1. Kalpaw odpowiedział(a) na Pete temat w E39
    Witam witam, a i u mnie podobnie po zamontowaniu instalacji zauważyłem pod korkiem masełko nie wiem czy przed instalacją też było, ale zaćżąłęm się przyglądać i jak silnik ciepły pod korkiem są kropelki wody, napewno jest to woda nie płyn chłodzący! korek na pewno szczelny tylko ciężko się odkręca, a gdy przystawię rękę odczuwam małe zasysanie bardzo małe a przy odkręconym korku obroty falują ale to chyba normalne. Dodam że jak kupiłem Beate koreczek był czyściutki! być może to wynik krótkich odcinków 16km do pracy i z powrotem!? a może nie co tu robić?! :|
  2. Kalpaw opublikował(a) temat w E39
    Witajcie, koledzy jak w temacie przestał mi świecić lewy stop w touringu przerabiał może ktoś coś takiego??, dodam że żarówki dobre a komputer pokazuje uszkodzoną żarówkę, bezpiecznik dobry :evil: Coś mi sie sypie ta Beata a to wycieraczki a to spryskiwacz teraz światło :mad2:
  3. U mnie to samo prawdopodobnie za mała dysza(trza rozwiercać) ale to się okaże jak pojade na następną regulację.
  4. Na mój łeb to na 99% przełącznik przy kierownicy sie przysmażył! A ja nadal nie mam schematu :mad2: :cry2:
  5. Matko Przenajświętzra Nivo Ci świeci człowieku!!! albo poduszka poszła albo czujnik jedź do mechanika i tyle!!! P.s Pasjonat z ciebie po pieronie !!
  6. Kalpaw odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    Ja mam Nivo i po policjantach przejeżdżam dość płynnie. 150 tyś ciekawe wrzuć jakieś fotki wnętrza to zobaczymy ?!
  7. Raczej wątpię bo przedni spryskiwacz działa a tylna wycieraczka jeśli ją ręcznie poruszam to nie ma oporu więc zapieczona nie jest.Tak chodzi o tylną wycieraczkę wydaje mi się ze to jakiś przekaźnik ale...
  8. Jak w temacie wiem że było na forum znalazłem ale nikt nic konkretnego nie wniósł. Otóż najpierw przestała działać wycieraczka tylnia potem wszystko działało a teraz już nie pryska i nie wyciera :? stało sie to w przeciągu kilku dni. Przewody do klapy sprawdzałem nie wyglądają na skruszone poza tym ruszałem nimi a wycieraczka ani drgnęła, bezpieczniki wszystkie dobre, podejrzewam że to przekaźnik tylko gdzie on jest i który konkretnie! Może ktoś ma schemat elektryczny bardzo bym prosił kolegów o pomoc :modlitwa:
  9. Ja mam ustawione na 20 st. czyli przy samym końcu niebieskiego pola przełącza mi sie na gaz zimą po około 3 km , latem jeszcze nie wiem?!
  10. NIE WARTO !!! Nie spamuj porządnego forum człeku!!!
  11. Dołączam sie do tematu wkrótce czeka mnie to samo! :doh:
  12. Kalpaw odpowiedział(a) na s3ba temat w E39
    Dołączam do pytania tylko że u mnie nigdy nie działał jedyne co robi włącza i wyłącza dolny wyświetlacz radia?!
  13. Kalpaw odpowiedział(a) na sebek8814 temat w E46
    Hej Bartezoo zrobiłeś już te nieszczęsne wycieraczki bo mam to samo?!
  14. Kurcze szkoda że tak mało zdjęć :( Nic tylko licytować :lol:
  15. Mało płynu we wspomaganiu miałem to samo jak dolałem przeszło ! Tylko uważaj co lejesz u mnie po dolaniu niejakiego STP na zimnym silniku wspomaganie nie działa ok 30 sek. i nie wiem co robić :|
  16. Po raz kolejny tym razem ja poruszę temat Stag-a 300. Otóż w zasadzie już zdecydowałem że jednak zamontuje Staga 300, problem w tym że jak obdzwoniłem całe Kielce różnica w cenie okazuje się kolosalna od 2700 - 3300 wszędzie butla w kole i gwara 2 lata!! no i Zavola za 3200 ale to raczej odpada. Co może być przyczyną tak dużej różnicy w cenie przecież STAG to STAG ??
  17. Kalpaw odpowiedział(a) na Kalpaw temat w E39
    To chyba wymienie na Allegro najtaniej! :-] https://ssl.allegro.pl/item286481593_swiece_ngk_bmw_peugeot_vl20_v_line_20_bkr6ek.html Chociaż nie wiem bo się nad LPG zastanawiam i wtedy chyba trzeba by inne zakupić, ale w tej Kieleckiej dziurze dobrego gazownika nie można znaleźć :mad2:
  18. Kalpaw odpowiedział(a) na Kalpaw temat w E39
    Właśnie od tego zaczne, jeśli mógłbyś napisać jakie najlepiej kupić?!
  19. No więc ze mną to jest tak że sprzedał bym swoją Baśkę, ale nie ma kto kupić, a że jest w całkiem dobrym stanie to chyba pojeżdże jeszcze ze dwa latka, najwięcej ile mogę wydać na LPG TO DO 3000 a najlepiej jeszcze mniej po prostu budowa w toku i tam wolę inwestować! Aha jeśli ktoś ma namiary do dobrego zakładu LPG w Kielcach to pisać! Dzięki koledzy!!
  20. Witam, być może zdecyduje sie na zagazowanie mojej buni, ale że kasy mam nie za wiele to prosze o podpowiedź, kto z was posiada informacje za jaką kwotę mógłbym zamontować instalację w miare dobrą i w miarę tanio?? Mam 528i 97'
  21. Kalpaw odpowiedział(a) na Kalpaw temat w E39
    O Matko powiedzcie że to nie prawda ! :cry2:
  22. Kalpaw opublikował(a) temat w E39
    Od jakiegoś czasu odczuwam niewielkie szarpanie tak przy 1400-1700obr/min na każdym biegu mam 2,8i bez gazu przebieg około 300 tyś silnik ogólnie równo pracuje i mocy mu nie brakuje. Jeśli ktoś miał taki problem to :modlitwa: o pomoc! :twisted:
  23. Ode mnie wszystkiego co najlepsze, bezawaryjnej jazdy i jak największej satysfakcji z posiadania zajefajnego auta jakim jest BMW !
  24. Short Shit.... Masakra :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.