Treść opublikowana przez czyżu
-
Sonda lambda-PILNE
JAk napisałem w innym poście stwierdzili że średnica jest dobra ale bez kata przy wysokich obrotach część spalin wraca i dlatego silnik jest słabszy i dławi się na wysokich obrotach. Zalecili...........kupno kata stwierdzając, iż bmki już tak mają :mad2:
- Sonda lambda-PILNE
-
Sonda lambda-PILNE
Sorry że zaczynam nowy temat ale nie mam czasu szukać(temat można usunąć) Po usunięciu kata silnik na luzie gdy go przegazuje dusi się na wysokich obrotach.....I teraz nie wiem czy zła średnica rury czy coś z sondą? Gdzie ona jest w E-36 silnik 318ti 98r. przed katem czy za?
-
Prośba o pomoc
Dodam iż wydaje mi się iż brzęczenie dochodzi spod nóg kierowcy, no może bardziej lewym rogu ayta........
-
Wyciecie katalizatora
Po wycięciu kata auto jest jakies dziwne.....Ostatnio zauważyłem że gdy gazuję na luzie na wysokich obrotach silnik się dusi.....robi coś w stylu puf, puf :D :D i nie wchodzi na wyższe obroty...Co może być tego przyczyną bo wybieram się z reklamacją........
-
Prośba o pomoc
Od pewnego czasu gdy mocniej "depnę" na niskich biegach przy wysokich obrotach coś strasznie brzęczy. Objawy nasilają się przy skręconych kołach (przyśpieszanie na łuku np) Mam wrażenie że brzęczenie jest wyczuwane nawet jako drgania pod podłogą........Nie wiem czy to wydech czy też może coś innego :mad2:
-
BMW Business CD RDS - potrzebna instrukcja i info.
A nowy blaupunkt jest w modelach od którego roku?
-
wycinanie otworów w drzwiach na głośniki
A tweetery są razem z tymi głośnikami? Tylko czy to coś da z moim oryginalnym radiem CD Buissnes RDS............Nie wiem czy je wymieniać?
-
wycinanie otworów w drzwiach na głośniki
Mam prośbę. Chcę wymienić głośniki w swoim E-36 compact a sprzęt chciałbym najchętniej nabyć na allegro. Dlatego aby uniknąć niespodzianki że wybrany przeze mnie model nie pasuje do samochodu chciałbym zapytać o konkretne głośniki jakie macie w swoich E-36. Myślę o głośnikach z przodu, tweetery w drzwiach, głośniki tył+ewentualnie niewielka tuba. Dzięki
-
wycinanie otworów w drzwiach na głośniki
Mam prośbę. Chcę wymienić głośniki w swoim E-36 compact a sprzęt chciałbym najchętniej nabyć na allegro. Dlatego aby uniknąć niespodzianki że wybrany przeze mnie model nie pasuje do samochodu chciałbym zapytać o konkretne głośniki jakie macie w swoich E-36. Myślę o głośnikach z przodu, tweetery w drzwiach, głośniki tył+ewentualnie niewielka tuba. Dzięki
-
wymiana oponek
Ja mam przód 225/45/17 tył 235/40/17..........nie widzę problemu jeżeli przód jest węższy
-
BMW Business CD RDS - potrzebna instrukcja i info.
Mam oryginalne Buissnes CD RDS. Pytam bo chcę sobie głośniki zmienić i "ekspert" od audio powiedział że do tego radia lepszych głośników nie ma sensu wkładać. Zalecił tube i wzmacniacz bez wymiany głośników.........A głośniki są cieniutkie :mad2:
-
Kradzieze
Jam autko ubezpieczone tylko od kradzieży......Na to ubezpieczenie nie ma żadnych zniżek. Auto 98r. wartość katalogowa (nie uwzględniają dodatkowego wyposażenia-skóra , klima itp) z 30tys-ubezp. 1300zł. Zawsze coś ...........
-
BMW Business CD RDS - potrzebna instrukcja i info.
Jaką moc ma te radyjko?
-
Nagłośnienie samochodu.
1.Czy coś takiego pomoże http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=51665561. 2. A jaki efekt daje coś takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=52478061 czy tutaj wymiana głośników i radia jest konieczna? Pytania może głupie ale w sprawach audio jestem kompletnym laikiem :duh: Jaką moc ma radioBMW Business CD RDS?
-
Nagłośnienie samochodu.
Czy ktoś się nie orientuje jaką moc ma radyjko BMW Business CD RDS i ewntualnie jakie głośniki można do niego dobrać? W tym tygoniu chcę wymienić te oryginalne, harczące głośniki na coś lepszego, ale po analizie tego tematu mam już mętlik w głowie.... :mad2:
-
ZMIANA OLEJU
A czy są jakieś sygnały które wskazują na to iż olej trzeba wymienić?
-
ZMIANA OLEJU
Kiedy powinno się wymienić olej w skrzyni i w moście. Auto ma 130tys a nie wiem czy poprzedni właściciel coś wymieniał? -jaki ewentualny kosz wymiany? Dzięki
-
Uklad chłodzenia - pomocy!!
Czy przypadkiem nie miales zalanego plynu chlodzacego ponad stan? Kilka dni temu dolewałem i trochę się przelało. Czy to może być przyczyną? Jeżeli tak to jak spuścić płyn?
-
Uklad chłodzenia - pomocy!!
Przy okazji tematu zapytam o jedną rzecz. Dziś jechałem przez Warszawę przez 20km w jednym wielkim korku-jazda jedynka, sprzęgło jedynka i tak przez całe wspomniane 20km. Nagle zauważyłem że wskaźnik temperatury równomiernie przesuwa się w lewo aż do oporu...Momentalnie zjechałem na pobocze, otwieram maskę a tam płyn w chłodnicy aż przy samym korku. Po odkęceniu korka momentalnie część płynu wyciekła. Odczekałem godzinkę aż silnik się wychłodził, poziom płynu opadł i pojechałem już dalej........To chyba nie jest normalne? Co mogło być tego przyczyną?
-
Co to może być?
Zauważyłem jeszcze jedną prawidłowość.....Jeżeli tylko auto podniosę na podnośniku objawy ustępują. W samochodzie panuje idealna cisza. Żadnych dziwnych tylnich skrzypień. Jednak pareset kilometrów i wszystko wraca :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Co to może być?
Jakie koszta? :( :( :( :( :(
- sprężyny
-
sprężyny
Mam może trochę głupie pytanie ale samochód mam od niedawna więc proszę o wyrozumiałość :D Chcę wymienić w swojej BMW tylnie spręzyny. Chcę aby były takie jak mam teraz, stąd moje pytanie. Jak mogę rozpoznać czy sprężyny które mam teraz to sprężyny katalogowe czy też może były wymieniane na inne. Jeżeli zakupię oryginalne przypisane do danego modelu nie chcę aby różniły się parametrami od obecnych.
-
Co to może być?
Od pewnego czasu z tyłu samochodu słyszę głośne skrzypienie. Nie wiem co to jest, ale jest to strasznie denerwujące. Przy najmniejszych nierównościach nawierzchni skrzypi strasznie. Trzeszczy bardziej gdy jadę sam, natomiast gdy samochód jest obciążony skrzypienia ustępują..... Może to sprężyny ? Tylko czy sprężyny skrzypią.......