Treść opublikowana przez czyżu
-
Dot. oryginalnego radia
Dzięki ale w takim razie zostawie to chyba tak jak jest za dużo mieszania...pozostaje mi cieszyć się dźwiękiem w starym Compakcie:)
-
Dot. oryginalnego radia
U mnie wygląda to dokładnie tak...więc nie wiem czy się da. Taka ramka nic nie da bo u mnie to tworzy jedną całość...Wymianiał ktoś z Was takie radio? Pozdrawiam http://img6.imageshack.us/img6/8751/dsc00037zgn.th.jpg
-
Dot. oryginalnego radia
A więc tak - chciałem zmienic troche nagłośnienie w samochodzie bo oryginalne to padaka...nie chodzi mi o jakąś łupaninę tylko mocny CZYSTY DŹWIĘK. Auto przez tydzień stało w firmie zajmującej sie car audio. Wymiana samych głośników nic nie daje. Nawet ze wzmacniaczem dalej padaka- tzn rónica jest ale minimalna więc gra nie warta świeczki. Póki co mam zrobiony tylko tył ze wzmacniaczami - dałem 1500zł ale to dalej nie jest to - przód pozostał bez zmian. Bez zmiany radia się nie obejdzie tylko pytanie czy w tym modelu da sie je zmienić? Te auto do nagłośnienia to podobno dramat. Obok w firmie mogłem posłuchać zestawu w Audi - koles zapłacił 2500 a grało rewelacyjnie. Ja 1500 za sam tył i dalej padaka bez pomysłu co dalej...
-
Dot. oryginalnego radia
Witam Mam pytanko. Czy da się wyciągnąć kaseciaka oryginalnego w E-46 z dużym komputerem i TV i zamienic go na inne radio? Z tym radiem nic sensownego nie da się zrobić....Głosniki z najwyższej półki nic nie dają.To radio jest beznadziejne!!
-
Opony FATE zna ktoś?
Te jakby nie liczyć sa tańsze...tylko dlaczego:)
-
Opony FATE zna ktoś?
Hm.oceny wysokie. Tutaj podobne http://www.allegro.pl/item304480296_komplet_opon_letnich_zeetex_225_45_r_17.html Firma Zeetex...Co to jest???? Dlaczego nieciekawie? Skala ocen 1-6 - 1 to ocena najwyższa więc nie jest źle...niemieckiego nie znam więc nie wiem co w komentarzach piszą Dają dwuletnią gwarancję więc teraz mam dylemat między nimi a używkami tylko z drugiej strony gwarancja nic nie da jak sie na nich zabiję :(
-
Opony FATE zna ktoś?
Produkowane są w Argentynie..... http://www.allegro.pl/item304448121_komplet_opon_letnich_fate_225_45_r_17.html Nie wiem czy lepsze coś takiego czy używki. Wolałbym jednak pogadać z kimś kto na nich jeździł
-
Opony FATE zna ktoś?
Witam! Czy miał ktoś do czynienia z oponami FATE? Zastanawiałem sie ostatnio nad zakupem tradycyjnie używanych :) opon 215/45/17 - tył 225/45/17. Natknąłem sie jednak na opony FATE w cenie 880zł za komplet!!! Cena powala ale jak to w życiu pewnie coś za coś....Stąd moje pytanie czy ktoś użytkował te opony? Są one podobno produkowane w Argentynie przez Continentala........
-
Komputer symbol PPP HELP!!!!!!!!!1
Dzięki ale.........tu jest mowa o symbolu PPPPPP na zegarach liczników natomiast u mnie ten komuniakt wyświetla się na komputerze. Zegary działają poprawnie. Nie mam już sił do tego. Czy naprawdę nikt na forum nie spotkał się z takim przypadkiem?
-
Komputer symbol PPP HELP!!!!!!!!!1
Proszę o pomoc bo męcze się z tym już od dwóch miesięcy...Na kompie mam symbol PPP nawet po wyłączeniu stacyjki. Nic nie działa byłem u 2 elektryków ale każdy rozkłada ręce. Co to może być i jak się za to zabrać?
-
e36 318 compact duże spalanie
Ja mam w compakcie 225/45/17 przód i tył i spala na mieście ok. 10l.........więc to napewno nie fele. Fakt pali trochę więcej ale nie aż tyle
-
Czego to objawy?
Ostatnio często zapala mi się (świeci parę minut) kontrolka ABS i ARS. Co może być tego przyczyną?
-
Banalna sprawa a jednak problem....
Heh uporałem się........samej żarówki się nie wyciąga, wymienia się cały plastikowy element do którego jest ona przytwierdzona. Koszt 16 PLN:)
-
Banalna sprawa a jednak problem....
Dzięki jutro spróbuję:)
-
Banalna sprawa a jednak problem....
To żarówka z przedniej lampy... PS JAk się uda załatwić aparat cykne fotkę...w najgorszym wypadku pojadę do mechanika ale chyba spłonę ze wstydu:):)
-
Banalna sprawa a jednak problem....
Proszę bez śmiechu mi tu ale mam problem. Przepaliła się żarówka wydaje się banalna sprawa jednak pojawił się problem. Wyciągnąłem element z żarówką z reflektora jednak teraz nie wiem jak wymontować samą żarówkę!!! Próbowałem na wszystkie sposoby, nie mam nowej na wzór więc nie wiem od jakiego momentu ją rozmontować. Pomocy ...chyba nie pojadę żarówki wymienić do mechanika!:)
-
Jakie klocki...
Co ile km powinno wymieniać się klocki?
-
Siarka w paliwie a nasze silniki.
Ostatnio tankuję tylko paliwo bezsiarkowe. Pomijając wrażenia z jazdy bo tu opinie są różne chodzi mi tylko o jedną rzecz. Czy takie paliwo nie wpływa negatywnie na silnik?
-
Pytanie o spojler
Znalazłem coś takiego http://www.nexttime.pl/akcesoria_tun2.php?kategoria=spoilery (zakładka BMW model E-36 ten czerwony za 195zł, zdjęcie comakta) Nie jest taki jak Twój TheChoseN ale niestety takiego chyba nie znajdę. Mam jednak pytanie. Czy ktoś z Was spotkał się z takim spoilerem czy będzie pasował do compakta z wycieraczką (przez tą wycieraczkę same problemy :D )...Do sklepu dzwoniłem ale kolesie nie wiedzą i nie maja możliwości sprawdzenia.
-
Pytanie o spojler
Dzięki....Szkoda że nie ma fotki na aucie bo wydaje mi się zbyt masywny...
-
Pytanie o spojler
Nie macie jakiś namiarów gdzie można byłoby ją dostać? PS CZy wycieraczka nie obciera? PS2 A blenda z sedana pasuje do compakta?
-
Pytanie o spojler
Wow właśnie o coś w tym stylu mi chodziło.....Może chcesz ją sprzedać?:)
-
Pytanie o spojler
Odświerzam temat bo odpowiedzi brak a sprawa pilna wbrew pozorom:)
-
Pytanie o spojler
Ostatnio postanowiłem zrobić autku mały face lifting...Aktualnie myślę nad spojlerem na tylnej klapie. Oczywiście malutki delikatny, nie jakieś samolotowe skrzydło. Jednak mam mały problem. Mam compakta z wycieraczką na tylnej szybie. Wszystkie zdjęcia spojlerów są w wykonane na autkach które tej wycieraczki nie posiadają. Stąd pytanie czy nie będzie ona przeszkadzać w montażu spojlera? PS Czy blenda z E-36 sedan pasuje do compakta?
-
Do posiadaczy bmw compact Ti ???
Dzięki za opinie...Po namyśle zdecydowałem nie eksperymentować i kupiłem tradycyjne z białym kierunkiem:)