Treść opublikowana przez Fajama
-
Wariuje poziom paliwa 320i 150km 1998r
Akumulator właśnie nowy, 3tyg :P Zrobiłem dwa zdjęcia, pierwsze to zaraz po tankowaniu: https://photos.app.goo.gl/NqGoH2vc2iioQFML9 A tu po przejechaniu 3km: https://photos.app.goo.gl/QdW1bnqPPpyXYDR77
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Na jakiej podstawie
-
Czujnik walka rozrzadu, jaki to czujnik? 320i e46
Przepalilem moto, zatrzymalem się wiatrak chodził, zrobiłem test temperatury silnika i bylo 95stopni i spadało więc tak się zastanawiam o co chodzi z tym termostatem.
-
Czujnik walka rozrzadu, jaki to czujnik? 320i e46
Tak tylko zapytam. Mówisz ze termostat do wymiany, nie znam sie ale temperatura silnika stoi zawsze dobrze, 90stop., dlaczego wtedy termostat?
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Mam nadzieję ze nie pracujesz z febi :P
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
A czujnik firmy delphy lub hella?
-
Czujnik walka rozrzadu, jaki to czujnik? 320i e46
A co sadzisz o czujniku walka firmy delphi lub lepsza hella?
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Znalazłem gdzieś w necie jak sprawdzić taki czujnik: "Między jednym a drugim pinem powinno wskazywac mniej niż 1ohm i między drugim a trzecim powyżej 10ohm" Czy to dobra porada?
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Przepraszam bardzo za pomyłkę, źle spojrzałem, jednak nie występują juz :/
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
VDO juz nie produkują? Widziałem w necie że mozna kupić jeszcze wiec jak to jest? Bo też muszę wydechowy kupić
-
Wariuje poziom paliwa 320i 150km 1998r
Zatankuje to zobaczę
-
Wariuje poziom paliwa 320i 150km 1998r
Mam rezerwę akurat i pokazuje mi 000060
-
Wariuje poziom paliwa 320i 150km 1998r
Raz mniej 20min później więcej. Czasami rezerwa, zgasze, zapale i patrzę że pokazuje więcej..
-
Wariuje poziom paliwa 320i 150km 1998r
Witam, ostatnio zauważyłam że wariuje poziom paliwa. Czy muszę wymienić cały pływak czy się wymienia jakąś część tylko?
-
Czujnik walka rozrzadu, jaki to czujnik? 320i e46
Dobrze a, 1. czy któryś z tych czujników może oddziaływac na drugiego? 2. O co chodzi z tym lewym powietrzem? Dodam że mam założony gaz od pol roku
-
Czujnik walka rozrzadu, jaki to czujnik? 320i e46
Czy błąd z może nie działającym tym czujnikiem wałka rozrządu (wydechowy) może rozpoczynać błędy z mieszanką, sonda itp? Wiem że kup i sobie sprawdzisz ale pytam teoretycznie.
-
Czujnik walka rozrzadu, jaki to czujnik? 320i e46
Posiadam e46 320i 150km 1998r, napęd na tył :p Komputer wywalił takie błędy: -Czujnik walu rozrzadu przy zaworze wydechowym, sygnal (12) -Mieszanka paliwa bank 2, przekroczony dopuszczalny zakres (e4) -Miesanka paliwa bank 1 przekrocziny dopuszczalny zakres (e3) -Plan aktywacji chlodzenia (7b) -czujnik tlenu a katalizatorem bank 2 brak sygnalu (d8) Myślę że to wszystko przez ten czujnik który właśnie chciałbym wymienić. Ale pod jakim numerem go szukać? Co powiedzieć w sklepie zeby sprzedali odpowiedni? :p Pozdrawiam!
-
E46 - Stuknięcie w dyfrze przy wrzucaniu biegu
Za miesiąc dopiero pojadę z tym do mechanika a na tą chwilę dziękuję za rady.
-
E46 - Gdzie kupić kabel do kompa?
Szukałem i nie mogę nigdzie się dowiedzieć bo wszędzie jest napisane ze scanner 1.4 jest od 1999 (e46) a ja mam auto z 1998 ;/ ktoś używał go może w starszym aucie tak jak ja bym chciał?
-
E46 - Gdzie kupić kabel do kompa?
Doszukalem sie jeszcze czegoś takiego jak kable które nie współpracują z niektórymi programami. Czy kabel z https://ibmw.info/ będzie obsługiwał wszystkie programy?
-
E46 - Stuknięcie w dyfrze przy wrzucaniu biegu
Dobra skrzynia w jakich okolicach cenowych? A dyfer chyba się opłaca zregenerować? A w tej skrzyni to wyrabia sie jakiś główny wałek? Czy każdy bieg? Bo luz jest na każdym biegu
-
E46 - Stuknięcie w dyfrze przy wrzucaniu biegu
Żadnych ludzi co rozbierali ten układ? :) mechanicy zajęci żeby na forum siedzieć :p
-
E46 - Gdzie kupić kabel do kompa?
Dzięki za wszystko! Pozdrawiam
-
E46 - Gdzie kupić kabel do kompa?
Okej. Zauważyłem że e46 jest od 1999r a ja mam 1998
-
E46 - Gdzie kupić kabel do kompa?
Mam jeszcze e36 z 1994r, coś zrobię tymi programami w niej?