Treść opublikowana przez bol3k_k
-
BMW 325d M-Pakiet
Ładny M-Pak.. pochwal się jeszcze wnętrzem.. ;)
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Trochę wątpię.. musiałbyś sprawdzić po numerach części.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
No niestety brak wymienności baterii to jakiś dramat. W E91 jeżdżę dość często sprawdzać ciśnienie, ale jak spadnie na jednym kole o ok. 0.2-0.3 to już czuć podczas jazdy.. ja mimo wszystko rekomenduję czujniki :8)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jak kolega zdecyduje się na opony RSC i odczyt po ABS to mocno odradzam - mi przy oponach RSC jak ciśnienie spadnie o ok. 0.8-1.0 dopiero błąd wywala.. może da się to jakoś zakodować, żeby łapał szybciej.. TPMS działa już przy bardzo małej różnicy.. Ja nie jeździłem inaczej jak na RSC tymi autami co mam w rodzinie i nie mam porównania, ale dużo osób tutaj na forum zachwala XL, szczególnie na zimę..
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jest jeszcze 161... chętnie sprzedam ;)
-
N52B30A cykanie podczas przyśpieszania
U mnie dźwięk był taki jakby łańcuch troszkę ocierał "o blachę"... takie właśnie grzechotanie.. ja miałem stary rozrząd, ale jeden mechanik zapytany przeze mnie, czy to możliwe, że to luźny rozrząd, to powiedział, że nie ma takiej opcji.. ;) a odzywało się to właśnie jak silnik był na niskich obrotach pod dużym obciążeniem, czyli np. podjazd pod górkę na wysokim biegu. poza tym "wszystko normalnie działało - mocy nie brakowało" :) Powodzenia
-
N52B30A cykanie podczas przyśpieszania
Miałem podobną sytuację w MINI.. u mnie winny był lekko rozciągnięty łańcuch rozrządu i przy okazji napinacz był zmęczony. Po wymianie rozrządu problem zniknął. Może u Ciebie wystarczy napiąć?
-
Kujawsko-pomorskie
Jak ktoś jest z Torunia lub okolic to zdecydowanie polecam VELSPEC na ul. Mazowieckiej 65 (specjalizują się w BMW i MINI). 6 aut w rodzinie i kilka wśród znajomych robią - wszyscy zadowoleni :)
-
wymiana kolektora w e90
Wszystko zgadza się pod warunkiem że masz motor 3.0 a auto wyszło jakoś 325 z mocą 218KM - zmieniasz dolot na ten z 330 z dwiema disami, zmieniasz soft na ten z 330 i wszystko gra :) polecam moda. Jeżeli masz 2.5 motor to już nie jest tak „na skróty” - Rivasi opisywał to w innym temacie.
-
Połączenie telefonu przez bluetooth
Okazało się że MULF padł. Zamieniono na inny moduł i działa bez zarzutu.
-
Rodzaje nawigacji CIC CCC
Próbowałem to znaleźć na forum ale nie widzę.. może źle szukam.. do rzeczy... Czy da się zmienić tło w CCC Profesional? Mam takie piaskowe w kreski, a np. w naszym rodzinnym E92 też z 2006 jest ciemne brązowe i w jakieś wzorki... jeżeli można to zmienić to proszę o info jak i jakie są opcje? ;)
-
Połączenie telefonu przez bluetooth
Dzięki. Podjadę na ponowne kodowanie ;)
-
Połączenie telefonu przez bluetooth
Zmieniłem nazwę telefonu tak, żeby była bez polskich znaków, ale niestety to nie pomogło. :/
-
Połączenie telefonu przez bluetooth
Spróbuję. Dzięki :)
-
Połączenie telefonu przez bluetooth
W moim podstawowym telefonie faktycznie mam polski znak ;) a w służbowym muszę sprawdzić. Ale to miałoby znaczenie, że raz telefon widzi lub od razu łączy się z samochodem a raz w ogóle na telefonie nie widać nawet „samochodu”?
-
Połączenie telefonu przez bluetooth
Witam, ja mam jeszcze inny problem u siebie... doposażyłem w MULFa, dorzuciłem antenę BT, zmieniono trasy światłowodów oraz zakodowano wszystko i niestety raz paruje mi z telefonem raz nie.. próbuję kliknąć Pair new phone ale niestety telefon nie widzi "auta" (testowałem na kilku telefonach). Macie pomysł co jest winne? Pozdrawiam, bol3k
-
Jakie Spalanie 325xi. 3L 218 KM
Mi pali ok. 13l przy normalnej jeździe, ale że mam ciężką nogę to ok. 15l ;)
-
E91 panoramiczny dach
Z tego co kojarzę to nawet chyba panorama z E60 jest taka sama ;) może z innych modeli też.
-
Nie działają kluczki Keyless go
Znalazłem na YT. Jakby ktoś potrzebował to tu filmik jak się dobrać do tego: https://youtu.be/uyTUO6TU818
-
E91 panoramiczny dach
Na RealOEM patrzyłeś po numerach części?
-
Nie działają kluczki Keyless go
U mnie klamki zimne a na kompie nic nie widać. Ta antena to jest to co w bagażniku pod podłogą zaraz za kanapą?
-
E91 panoramiczny dach
Mam ten sam problem. Mi mechanik poradził, żeby kupić używkę kompletną, nasmarować i podmienić. Operacja związana z podmianą części może być bardziej skomplikowana i kosztowna. Znalazłem na OLX w Płocku i Warszawie ludzi, którzy reklamują się, że to ogarniają i że znacznie taniej jest niż podmiana na używkę. Tobie do Płocka daleko, ale może ktoś się znajdzie bliżej. Ja tego jeszcze nie ogarnąłem.
-
Nie działają kluczki Keyless go
Podepnę się pod temat. U mnie niestety czasem działa a czasem nie. Na kompie nic nie pokazuje a bateria wymieniona i bez zmian. Wiecie co to może być?
-
E 93, E 92 -lampy tył i przód czy pasują ?
Ojciec jak sprowadzał E92 z USA (przedlift) to w reflektorach z tylu były pomarańczowe kierunki. Przeciwmgłowe ma dokodowane pod włącznik przednich. ;)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Alo! Od niedawna jeżdżę E91 i jest to miłość od pierwszego przejechania ;) Widzę, że sporo tu przydatnych informacji i ludzi chętnych do pomocy. Mam kilka rzeczy do zrobienia w aucie drobnych i kilka planów, ale bez spektakularnych projektów :) Mam nadzieję, że nie zamęczę swoją dociekliwością kolegów forowiczów ;) Pzdr, bol3k_k