Treść opublikowana przez HALSPEED
-
Noxem 130 - opinie
Witam Zamierzam się do zakupu Noxem 129 czy może ktoś dodać jakaś opinie lub doświadczenia po dłuższym użytkowaniu
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Tak nie ma procedury wymiany oleju ale są inne np demontaż i montaż misy skrzyni co wiarzę się koniecznością wymiany oleju lecz nigdzie nie pisze o adaptacji. Skrzynia ta ma opcje samouczenia się tak że na moją logikę powinna samą się przystosować do nowego oleju lub stylu i warunków jazdy. Jeżeli polecacie adaptację to kasowanie uczenia czy kasowanie ustawien zaworów sprzęgła bo też jest taka opcja w ista która zaleca się tylko jak skrzynia sprawia jakieś problemy.
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Witam Jestem właśnie po wymianie oleju metodą statyczna na częściach ZF w F10 przebieg 150000 tyś wymiana była typowo serwisowa skrzynia działała bez problemow. Po wymianie oleju jest lekko odczuwalna zmiana skrzynia chodzi płynniej a może to tylko placebo. Pytanie jest o adaptację skrzyni po wymianie oleju robić czy nie? Program bmw Ista D nic nie mówi o kasowaniu uczenia w tym przypadku. The learning functions must be reset in the following cases: - trailer module retrofitting - acc retrofitting - shift paddle retrofitting -incorrect installation of rear axle finał drive - incorrect installation of automatic transmission - gws replacement Co wy na to?
-
BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2019-1
Ja ściągnełem z linka podanego wyżej https://mega.nz/#!5JVFBQzL!_yAekUAc6MfLlwgQhT-1HYN39EERwEOWYXlxzKw0_5I
-
[F10] 520d wymiana filtra paliwa
Witam Jestem dzisiaj po wymianie filtra paliwa w f10 520d. Kilkakrotnie był włączany zapłon na ok 20 sekund w celu odpowitrzenia. Silnik zapalił na 5 sekund i zgasł, po czym ponownie kręcił ale nie chciał zapalić. Zrobiłem odpowietrzanie ista tylko pierwszy etap 3min uruchamia się pompa którą wyraźnie słychać. Po tym zapalił normalnie. Czyli po mojemu trzeba odpowietrzac żeby być pewnym że nie uszkodzimy pompy wysokiego ciśnienia. Pozdrawiam
-
ISTA - Instrukcja użytkowania
Witam Czy wie ktoś gdzie w ISTA 4.14.14 sprawdza się odczyt temperatury oleju skrzyni automatycznej w F10. Walczyłem dzisiaj z 2 godz i nie mogłem znaleźć. Zbieram się do wymiany oleju przekladniowego i będzie mi to potrzebne.
-
N47 177KM Kompletny brak mocy na zimnym silniku
Witam czy problem już rozwiązany? Mam podobne objawy
-
N47 177KM Kompletny brak mocy na zimnym silniku
Witam czy problem już rozwiązany? Mam podobne objawy
-
brak mocy od dołu 520d B47
Witam mam podobne objawy w f10 520d tylko że u mnie nie ma mocy tylko na zimnym silniku po dłuższym postoju. Czy rozwiązałeświat już problem?