Treść opublikowana przez ŁukaszKbc
-
Problem z mp3 w E92
Nagrywaj bez multisesji czyli bez możliwości dogrania- płyta musi być zakończona.
-
Bluetooth
Najpierw kolego sprawdź czy masz instalacje do modułu BT, jeżeli jej nie masz jest większy problem z montażem, bo taką instalację trzeba kupić, a nie jest łatwo dostępna. Sprawdzić możesz po VIN-e czy masz w wyposażeniu instalacja pod telefon, lub podnieść podłoge w bagażniku i sprawdzić czy jest wiązka z kilkoma wtyczkami (niepodpięta) pozdr
-
[e91] Wymiana foteli
Trzeba puścić dodatkowe wiązki do grzania + panel sterujący pod klimatronic i bez kodowania się nie obejdzie. Apropo linku to ten właśnie podałem ci w twoim ogłoszeniu w dziale części.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Przecież nikt nie pisał że oryginalnie jest w kolor nadwozia. Ja pomalowałem pod kolor bo tak mi się bardziej podobało. pozdr
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Ja też malowałem pod kolor nadwozia czyli czarny.
-
radio bmw professional
Powinno działać, tylko trzeba pamiętać o tym żeby nie nagrywać w multisesjach tylko z opcją zakończenia płyty.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Jak chcesz to mogą zostać, ale te do m-pakietu montuje się do zderzaka a zwykłe przykręcone są do nadkola od spodu. Te od M są lepsze, bo jak ich nie założysz to jak staniesz troszku dalej od przodu auta to zobaczysz że jednak czegoś brakuje pod zderzakiem. W sumie te od M pełnią funkcje takich hokejów pod zderzakiem. Ja się tak właśnie zastanawiałem, że czegoś brakuje i zacząłem grzebać w necie i znalazłem. Jak będziesz kupował w ASO to poproś żeby ci jeszcze dali takie nity (plastikowe kołki) do montażu.Cena tych chlapaczyków 35 zł sztuka + nity parę groszy. Adapter osłony ok 75zł . Co do nadkoli to nie trzeba ich zmieniać.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Proszę cie kolego nie wypisuj bzdur. Jeżeli twój mechanik ci założył zderzak tylny m-pakietowy bez zmiany ślizgów to zrobił piękne druciarstwo .Ten właśnie zderzak ma z boku takie łapki( około 10 cm od dołu) które są dużo niżej niż w zwykłym zderzaku. Chyba że złota rączka je ucieła i zderzak trzymał się tylko na śrubkach od dołu i łapkach górnych. Żeby wszystko ładnie spasować to musisz kupić tylne ślizgi, a przednie są takie same jak w zwykłym zderzaku.Koszt w ASO ok 75 zł sztuka (to chyba nie majątek) Dla porównania: Ślizg m-pakiet: http://moto.allegro.pl/bmw-3-e90-m-pakiet-slizg-zderzaka-tylnego-i2039281730.html ( ceną się nie sugerujcie, bo koleś troszkę przesadził ) Ślizg zwykły: http://moto.allegro.pl/slizg-zderzaka-tyl-lewy-prawy-bmw-e90-mocowanie-i2072430772.html pozdr
-
Logic 7
Z tego co się orientowałem to L7 idzie tylko pod i-drive. Pod zwykłe radio prof. można jedynie założyć HiFi z tym małym wzmacniaczem (czarnym). pozdr
-
iPhone i E91
Są 2 wyjścia : 1. uszkodzony kabel aux, moze być gdzieś załamany lub nie styka przy którejś z wtyczek 2. wydaje mi sie że na aux masz oddzielne ustawienia tonów czyli bass, sopran, fader i bal. Sprawdź fader i bal Obstawiam to pierwsze. pozdr
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
Z tego co się orientowałem to przednie tak,ale tylna kanapa nie. pozdr
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
A czy generalnie jest różnica między fotelami & boczkami drzwi LCI i preLCI? Czy LCI pasują do preLCI i odwrotnie? Tak pasują, ja zmieniałem na 2010r a auto mam z 2007r. Miałem zwykłe szmaciaki a teraz skóra z pamięcią, pompowaniami i grzanie. Kwestia dodatkowych wiązek i kogoś kto ogarnia temat. Ale generalnie jak zmieniasz fotele na takie, które mają takie samo wyposażenie jak twoje to wszystko pasuje plug&play pozdr
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Kolego kołek nr 16 to jest nit, potrzebny jest do zamontowania części nr 9 (uszczelka pod zderzak). Jeżeli zderzak który kupiłeś nie posiada takich gumowych hokejów pod spodem to musisz domówić w ASO 2szt prawa i lewa koszt ok 35zł sztuka + właśnie te nity chyba 6szt lub 4szt dopytaj w ASO to ci powiedzą ile trzeba. pozdr
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
O jakie zatrzaski pytasz?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Do m-pakietowych halogenów są inne wtyczki. W ASO wtyczki kosztują coś ok. 10zł za sztuke. Wyciągasz piny ze starej wtyczki i wkładasz do nowej i to wszystko. pozdr
-
e90 pre na zderzaki m-pak
Kolega musi najpierw podjąć decyzje, czy przerabia na LCI co wiąże się z większymi wydatkami i przeróbkami, czy może jednak założy M-pakiet przewidziany do jego auta, czyli w tym przypadku przedlift. Różnica co trzeba jeszcze zmienić: LCI Zderzaki tył i przód kompletne czyli z kratkami, halogenami itp. Maska i lampy przednie Klapa i lampy tylnie Moduł świateł Listwy progowe Ślizgi zderzaków Do wersji przed liftem: Zderzaki kompletne Listwy progowe Ślizgi zderzaka tylnego Pare pierdółek plastikowych co w ASO kosztują grosze Ja u siebie zmieniałem i wszystko leży jak fabryka zakłada. Jest troszke zabawy, ale nie jest to problematyczne. Jak chcesz coś dopytać to daj na Priv Pozdr
-
e90 pre na zderzaki m-pak
Zderzak przedni z aukcji jest przedliftowy i będzie pasował, natomiast zderzak przedni od wersji LCI nie, ponieważ musiałbyś zmienić maskę. Co do tylnego zderzaka to raczej da się założyć od Lci . To co kolega podlinkował część nr 2 i tak musisz zmienić tą część czy to będzie zderzak poliftowy czy przedliftowy.Część nr 2 z rysunku w ASO kosztuje 80zł szt.-wiem bo kupowałem, a najlepsze jest to że handlarze z allegro chcą nawet po 200zł za szt.Na twoim miejscu nie bawiłbym się w M-pakiet Lci w przedliftowym aucie. Jak chcesz to daj znać to napisze ci jakie rzeczy są potrzebne do zmiany i gdzie je kupić, bo nie które rzeczy wychodzą taniej w ASO niż na allegro. pozdr
-
Halogen
Znajdź oferte halogena na allegro w twojej okolicy i podjedź osobiście. Cena około 100 może 150 złotych ale przynajmniej oryginał. Podróbki słabo pasują. pozdr
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
Ja podkładam płaską deseczkę np. kawałek panela podłogowego i jest ok pozdr
-
refleksje przy zmianie kół
Opona ROF jest dużo cięższa od zwykłej. pozdr
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Mnie wyszło około 3,5 tys na zewnątrz (oczywiście wszystko tak jak oryginalnie wychodziło)
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Witam. Nie musisz kupować osłony pod silnik, wystarczy sam adapter. Ja nie dawno montowałem kompletny m-pakiet. Pod zderzak idą jeszcze takie gumy zamiast tych małych chlapaczyków przykręconych z przodu nadkola. Adapter i te gumy lewa i prawa razem około 100zl w serwisie. Do tego musisz poprosić o śrubki+plastikowe nity do tych gumek, ale to już grosze. Nie jestem tylko pewien czy osłona w twoim roczniku jest taka sama jak u mnie, ja mam rocznik końcówka 2007 i nic nie musiałem docinać. pozdr tu masz foto jak to powinno wyglądać .http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=266463
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam proszę o rozkodowanie: WBAVG91080VG50430
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam mogę prosić o rozkodowanie: VIN NR:WBAVC31040KU37238
-
Nie dziala parktronik
listwe kolego to może masz ty bo zderzak po liftingu wygląda troszke inaczej !!!