Skocz do zawartości

Kuzi24

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuzi24

  1. Kuzi24 odpowiedział(a) na Wojciech35 temat w E39
    jesli ci sie termostat nie otwiera to nie bedzie ci sie grzala chlodnica ale moze byc tez tak ze sie zaciol w jakiejs pozycji wiec jak go odpalisz to sprawdzaj czy odrazu przypadkiem nie grzje sie chlodnica. A najlepiej wykrecic termostat i sprawdzic go w goracej wodzie czy dziala ja tak chcialem zrobic ze swoim ale okazalo sie ze ktos wywalil termostat z mojego auta. Niektorzy wlasciciele aut to na prawde matoly
  2. Kuzi24 odpowiedział(a) na luko32 temat w E39
    Nie mam pojecia w jakim przedziale ale ja jak wymieniłem turbine w swoim oplu to musiałem z mapowac silnik i teraz super wszystko chodzi
  3. Kuzi24 odpowiedział(a) na Kuzi24 temat w E39
    Mam pytanko majac ten układ intensywnego spukiwania moge zamontowac spryskiwaqcze reflektorow czy nie? chodzi mi o to czy bedzie wytwazac odpowiednie cisninie czy trzeba cos zmienic????
  4. Kuzi24 odpowiedział(a) na bnow temat w E39
    Przyłaczając sie do waszej dywagacji nad paliwem musze powiedziec ze jezdzac po miescie duzo zalwazyłem ze lejąc to ulepszone paliwo moje autko pali prawie litre mniej i pracoje ciszej wiec tankuje tylko te wzbogacone paliwa na BP i Shell i nie ma co oszczedzac na paliwie nie warto!
  5. Kuzi24 odpowiedział(a) na Kuzi24 temat w E39
    Dzieki! A pytanie czemu koncentrat a nie zwykly? jest mieszany ze zwykłym? i czy spryskiwacz tylnej szyby jest zaopatrywany z gownego zbiornika czy z tego?
  6. Kuzi24 odpowiedział(a) na macko1685043767 temat w E39
    to sie nazywa piekne brzmienie jak by moja tak chodzila to nie zmienil bym tego
  7. Kuzi24 odpowiedział(a) na kabson temat w E39
    a czójnik był po wymianie kalibrowany? Jesli nie to jest prawdopodobne ze kalibracji bedzie wszystko dzialalo tak jak trzeba
  8. Kuzi24 opublikował(a) temat w E39
    http://img369.imageshack.us/img369/4581/bmw1mw9.th.jpg Niech mi ktoś powie co to jest za zbiornik? Powiem że jest to E39 530D kombi
  9. Pawel Sitek ja bym na twoim miejscu sprawdził czy płyn nie ucieka ci do silnika i nie miesza sie z olejem bo tak miał mój ojciec w swoim Volvie (a ponoć nie zawodne auto).
  10. Kuzi24 odpowiedział(a) na Kuzi24 temat w E39
    A tak się cieszyłem że bede miał ogrzewanie postojowe no coż nie pogrzeje sie na postoju bez odpalania mojej buni ale coz takich silnikow można słuchać na okrągło chyba się zgodzicie ze mna????
  11. Kuzi24 odpowiedział(a) na Kuzi24 temat w E39
    Ja chyba tez sobie dam spokoj. Ale zastanawiam sie w takim razie po co jest to webasko? W jakich okolicznosciach sie wlacza i kiedy?
  12. Kuzi24 odpowiedział(a) na Kuzi24 temat w E39
    niestety nie mam navi.
  13. Kuzi24 opublikował(a) temat w E39
    Kupilem ostatnio e39 i ma ogrzewanie postojowe ale nie wiem jak je włączyc może ktoś mi pomoże?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.