Treść opublikowana przez Kuzi24
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
Już wiem co padło najprawdopodniej czujnik bo jest przytarty więc zamuwiłem czujnik i jak dostane to się okaże
-
Po wymianie poduszek przy belce
Mam pytanko czy po wymianie poduszek belki powinno robić się zbieżność tyłu czy nie?
-
webasto
Kolego MarekMarecki w benzynie nie ma webaska ono występuje tylko w samochodach na ON niestety w benzynce niema tego ale i tak masz odzyskiwanie ciepła na postoju po przez włączenie przycisku rest
-
felgi do e39
Jeśli chodzi o rozmiar 205/65 jest to odpowiednik 225/60 sam miałem taki dylemat bo moja bunia jeżdzi z kogutem na dachu i mam urządzenie pomiarowe w aucie więc nie mogłem zmienić opon na inny rozmiar i pojechałem do wulkanizatora z pytaniem o opony polecił mi właśnie 205/65 ale szczeże mówiąc musze je zmienić na 225/60 bo moja bunia gorzej się prowadzi w zakręcie ale takto jest ok a mam rozmiar 15'' Pozdrawiam.
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
w czwartek mam taki dzień napraw bo bwyminiam poduszki przy belce, poduszke silnika, łączniki stabilizatora oraz tarcze z przodu to odrazu bede patrzył z moim mechanikiem co tam mogło paść jak dojdziemy co to odrazu napisze
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
Jeszcze jedno pytanko czy jest jakieś miejsce gdzie szczególnie się przecierają te kabelki od czujnika czy po prostu trzeba patszyć po całości??
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
to było do mnie bo miałem w tytule byka ortograficznego i o to chodziło :oops: :oops: :oops:
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
Dziękuje za podpowieć to poszukam miejsca gdze mogł się przetszć
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
Mam takie pytankoco to może być że termometr np:wskazuje przez chwile dobrze a potem temperatura skacze na +49 stopni co to może być? Czujnik czy cos innego jak ktoś wie niech powie. Bo znalazłem nowy czujnik za 62zł orginal wiec nie wiem czy kupować czy nie bo nie mam zamiaru kupować podróbki
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
Rozmawiałem z mechanikiem który już od lat siedzi w BMW i mówi że nie wpłynie to na silnik jedynie co to moge mieć ciut większe spalanie ale to dla tego że bedzie szybciej się wkręcac w obroty a tak jak już ktoś pisał to nie jest nowy katalizator tylko 9letni dwa nawet mój brat wie że katalizator odbiera mocy gdyż przytszymuje spaliny. Pozatym w dislu montuje sie te psełdo katalizatory po to by auto dostało homologacje na czystoś spalin i tyle. Pozdrawiam wszystkich i dzieki za podjęcie tematu.
-
e39 3.0d techniczne-poduszki
Szczeże mówiąc to nie wiem jaki są te poduszki ale powiem tak ja mam zerwana przednią lewą poduszke silnika i jak ruszam to szczela na wolnych ma lekkie wibracje tylko że ja mam manuala ale polecam szybką wymiane bo te auta mają nadmiar mocy i moze przy okazji zniszczyć układ wydechowy (tak powiedział mi jeden mechanik że jak bede szalał to może doprowadzić to do złamania sie rury lub tych łaczników półelastycznych). A szczeze mówiąc ja za tą poduszke zapłaciłem 200zł i co ciekawsze taniej niż do opla vectry bo tam za poduszke płaciłem 280zł.
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
Dzięki przynajmniej wiem że nie spowoduje to żadnych komplikacji ze sterowaniem silnika a co do poprawy osiagow slyszalem ze potrafia byc lepsze.
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
Witam! mam BMW e39 530d i pytanko czy mozna z niego wyrzycić katalizator bez żadnych problemów z silnikiem tzn.błędów komputera itp
-
[ E39 ] parktronic
Poduszka boczna jest w dzwiach a to moze byc kabel od elektyki foteli czojnika czy ktos siedzi na danym fotelu, napinacza. U mnie przy fotelach jest jak by nie patrzyc mnostwo kabelkow ale ja mam elektryke foteli no i w ktorym miejsu masz ten kabel. Zobacz z kad mniej wiecej idzie i gdzie to moze dojdzisz sam a jak nie to napisz ktos na pewno to bedzie wiedzial
-
zderzak przod e39 przed i po lifcie.....
Ja sie podepne pod tego posta ale ja mam BMW przed liftem a ze poprzedni właściciel założył lampy po lifci to chciałem zmienic zdeżak na nowszy tylko nie wiem jak jest z zaczepami długością itp. po prosostu pytam czy da sie zdjąć stary i założyć nowy beż żadnych kombinacji?
-
Problem z drzwiami (lewy tył) - pomocy!
Sprawdź czy nie masz zerwanej linki bo ponoć dosc często sie to zdaza ja mam ten sam problem tylo że dodatkowo popekały mi jakies plastiki wiec musze kupić cały zestaw do tylnej prawej szyby. A co do centralki nie mam pojęcia
-
Czy to łożysko ?
Teoretycznie to nie ale jesli ruszasz kolami to w tedy tak ale prawda jest taka ze samochod to skompliowana bestia i potrafi robic rozne zwody sam mialem taki przypadek ze lapal lewe powietrze do ukladu podcisnienia chamulcowego a na komputerze diagnostycznym wskazywal przeplywomierz i co wy na to?
-
kluczyk a gumka ;)
Bylem w BMW w Krakowie i powiedzieli mi 650zl :mad2: :mad2: wiec powiedzialem ze zakladam osobny alarm i mam to samo za 140zl i jeszcze bedzie wyl w razie czego. :twisted2:
-
Czy to łożysko ?
nie wiem dla czego tylko przy skrecie w prawo. wedlug mnie to na pewno jest cos ze wspomaganiem i ja bym obstawial jednak ta pompe w drugiej kolejnosci maglownice. Zacznij od sprawdzenia oleju bo moze pracuje na sucho i w tedy to jest klops bo bedzie zatarta pompa (o ile dlugo tak jezdzisz). Jak dojdziesz co to jest to daj znac gdyz ja bym tak obst awial ale nie slysze tego dzwieku z kad on sie wydobywa wiec to jest takie wrozenie z fusow. Powodzenia
-
Czy to łożysko ?
Pompa wsomagania jak sama nawzwa wskazuje pomaga przy skrecie kol wiec jak skrecasz kola to ona ci dziala. Prawda? Przynajmniej tak mie uczyli
-
Czy to łożysko ?
To na pewno nie jest łożysko ja bym na twoim miejscu sprawdził wspomaganie kierownicy i przy okazji cały układ kierowniczy bo przypuszczam ze problem bedzie gdzies w tym. Nie chce mówić ale ja zaczoł bym od pompy wspomagania.
- olej
-
[ E39 ] co jest nie tak z dieslami?
Kazde auto da sie zamulic a co do drogowki to ciezko im wytumaczyc ze te auta sie mecza jezdzac zgodnie z naszymi ograniczeniami.
-
Praca przy podwyższonej temp.
Wczoraj jezdzilem z zalaczona klima i nawet nie drgnela skazowka ze srodka a zastanawiam sie bo po prostu wisko kreci mi sie caly czas jak odpale silnik i jeszcze za krutko mam betke by sie orjetowac we wszystkim. Przyslucham sie uwaznie. A jest w raie co jakis lopatologiczny sposob sprawdzenia?
-
Praca przy podwyższonej temp.
Ja nie czy soadzisz ze katowal bym silnik :mad2: :mad2: :mad2: po prostu mowie co poprzedni wlasciciel zrobil. Jak sie tylko zorjetowalem co jest to odrazu zrobilem tak jak ma byc. Ale mam pytanie jak sprawdzic stan wisko czy jest dobre czy niedlugo bedzie trzeba zainwestowac :?: :?: jak ktos moze to niech mi powie