Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
N57 - czy dalej mają problemy z klapkami w kolektorze?
Już kilka tematów znalazłem na zagranicznych forach i okazuje się, że problem dalej istnieje. Jednak chce się upewnić czy po urwaniu się klapki dochodzi też do uszkodzenia silnika jak w M57. Podobno kolektor jest lepiej zaprojektowany i nawet jeśli klapki się urywają to nie wpadają do cylindra.
-
N57 - czy dalej mają problemy z klapkami w kolektorze?
Witam Panowie, Pytanie jak w temacie, ktoś ogarnia, spotkał się z problemami z klapakmi w kolektorze w silnikach N57? Urywają się? Dzięki, Pawel
-
CIC aktualizacja WINKFP - bezpieczna?
I dlatego ISTA żąda wymiany FZD... Dzięki bardzo za pomoc, przekoduje na 633 do programowania i pozniej wroce do 644.
-
CIC aktualizacja WINKFP - bezpieczna?
Tak FZD jest z SOS i musialem wykodowac ECALL Orygianlnie byl bluetooth 633, a jak w jego miejsce zakodowalem 644.
-
CIC aktualizacja WINKFP - bezpieczna?
Tak, jest to combozx telematik, ale nie korzystam z telematika. W sensie mam to wykodowane.
-
CIC aktualizacja WINKFP - bezpieczna?
Mialem Assist, telematik, kupilem combox telematik, mialem 633, a zamienilem na 644. Wykodowalem sos 6ab, 6aa. Zakodowalem 6vc i mam BT audio, w sumie o to mi chodzilo, jednak internetu nie mam, bo soft w CIC jest za stary, z marca 2010. Nie moge tez czytac sms'ow i maili.
-
CIC aktualizacja WINKFP - bezpieczna?
Witam, Mam auto z CIC i doposażyłem go w COMBOX, natomiast chciałbym zaktualizować całe oprogramowanie w navi. Wszystko jest oryginalne, mam tylko mały problem, ISTA sugeruje mi wymianę FZD (modul dachu) nie wiem dlaczego, wszystko jest ok, a jednak tak chce. Teraz pytanie czy mogę programować i pominąć to później czy iSTA nie pozwoli na to bez wymiany FZD? Inna sprawa to aktualizacja CIC przez WINKFP, spisałem sobie wszystkie numery softu, które sugeruje ISTA i chciałbym przeskoczyć do WINKFP, aby zrobić każdy moduł z osobna, teraz pytanie czy w taki sposób postępując zachowam prawidowy I-level? Czy aktualizując CIC przez winkfp nie będę potrzebował jakiś cudów w stylu kodów FSC, żeby ją póżniej normalnie odpalić? Nie wiem, ponieważ wcześniej robiłem aktualizację przez ISTE. Z góry dzięki za pomoc.
-
Błąd - 4E0F DDE Swirl flaps, plausibility N57 330d 2010
Witam, Mam prośbę o zlokalizowanie przyczyny tego błędu: 4E0F DDE Swirl flaps, plausibility Przyczyny wg ISTY to: Zapieczone klapki w kolektorze i w dolocie ??? Niekorzystna aplikacja DDE?? - cokolwiek to znaczy. http://fotozrzut.pl/zdjecia/83831df0c2.png http://fotozrzut.pl/zdjecia/83831df0c2.png Czy ma ktoś doświadczenie i może podpowiedzieć czy powinienem wyjąć kolektor i wyczyścić go? OBJAWY: Silnik chwile po odpaleniu pracuje nierówno, ale nie zawsze, zdarza się to spordycznie. Wszelkie sugestie mile widziane.
-
Postawienie AFS active steering flash error - działa
Byc może ktoś Ci pomoże, pod warunkiem, że poddasz swój post edycji i umieścisz w Twoim zdaniu/zdaniach znaki interpunkcyjne... Czy naprawdę nie możesz poświęcić 3 minut na napisanie posta, którego będzie się czytać po ludzku, bez zmęczenia i głowienia się o co w nim chodzi? :duh:
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Pobierz 49.0, w 50.2 dla e90 absolutnie nic się nie zmieniło, ale mogę wrzucić, bo to tylko 30 MB, zaraz będzie.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Spoko, wrzuce jutro.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Niech nie zamykaja, tylko wywala bezsensowne posty i powtarzajace sie pytania.
-
E90 lci przepalone trzy diody z przodu
Dzięki bardzo, sprawdzę sobie.
-
E90 lci przepalone trzy diody z przodu
No właśnie też myślałem kiedyś, aby je wykodować, ale podobno nie można bez fizycznej ingerencji, czy to prawda? Masz może paramter z NFRM, który odpowiada za świecenie tych diodek?
-
BMWe60 520 2008 WBANX31080CW76323 Warszawa
Mlodzik18 odpowiedział(a) na repo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jeszcze co roku klocki hamulcowe przod wymienial, hmmm, ciekawe. To w e60 klocki starczaja na niecale 30k km?
-
F10 Kraków VIN: WBAFW110X0C644596
Mlodzik18 odpowiedział(a) na baloon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSuper opcja tego auta, mega bogata, ale szkoda, ze tylko 4 cylindry.
-
E60 530D, Ostrów Mazowiecka kupno
Mlodzik18 odpowiedział(a) na raczek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, ale te staty to generuje CCC ;)
-
E60 530D, Ostrów Mazowiecka kupno
Mlodzik18 odpowiedział(a) na raczek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiście "perełka", a przebieg 200k km to ona kiedyś miała, pytanie tylko ile lat temu :)
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
Mlodzik18 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to już powiedz co tak naprawde jest z Twoim autem nie tak, że tak długo nikt go nie chce? :D ... o Loona wszystko wyjasnil ;)
-
ncs vin is faulty
To nie problem kabla, ale źle skonfigurowanego oprogramowania.
-
Konfiguracja NCS - Warszawa
Nie wiem czy sobie już z tym poradziłeś, ale rozwiązanie jest banalne, wystarczy zainstalować Standard Tools 2.12.
-
jak zakodować tempomat E90
A jakiś błąd masz?
-
Błędy po aktualizacji e61
Może stąd ta praktyka: http://imageshack.com/a/img839/5065/xqs7.png zapomniał wół, kiedy cielęciem był?
-
E60 530d VIN: WBANC710X0B137923
Mlodzik18 odpowiedział(a) na deusexe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba być samobójcą, aby kupować 11 letnie e60 w dieslu ze stanem licznika 109k km za cenę jw. i cieszyć się jazdą. Takie auto będzie częściej stało niż jeździło, bo wiele już przeszło.
-
Navi Prof CIC aktualizacja via USB - pytania
Miałeś pendrive'y jakieś słabe.