Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci
Oczywiście, przepinowanie jest potrzebne. Bez przyepinowania samym kodowaniem też chyba da się to załatwić, ale już po prostu nie pamiętam. Kiedyś komuś kodowałem auto właśnie z dynamic xenon i z FRM bez AHL.
-
BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci
Nie mam pojęcia jaka to przejściówka.
-
BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci
Tak, możesz założyć, będą działać, nie będą skręcać.
-
[E9x] Nawigacja CCC czasem sie zawiesi na znaczku BMW
Żadnych kabli nie musisz ciągnąć do Comboxa, jedynie będziesz potrzebował przepinować kilka wtyków.
-
[E9x] Nawigacja CCC czasem sie zawiesi na znaczku BMW
Dokladnie, w UK dostaniesz więcej za auto z CIC, u nas nikt by Ci za to nie zapłacił. Okablowania nie ma, ale do comboxa nic nie potrzebujesz, jesli obecnie masz TCU bt, to wystarczy kosta i przepinowanie jej. Ogólnie 30 min pracy.
-
[E9x] Nawigacja CCC czasem sie zawiesi na znaczku BMW
Raczej wchodzi w gre tylko emulator. kod FSC być może mógłby być wygenerowany na VIN dawcy nawigacji. Czyli w tym przypadku w navi musialby zostać stary VIN, aby przyjął FSC. Starsze auta nie miały CIC, więc nieznajdziesz FSC pod swój nr VIN. Jeśli chodzi o COMBOX to mogę sprzedać za 500 zł, bo akurat mam jednego. Te ceny z UK to jakiś kosmos.
-
[E9x] Nawigacja CCC czasem sie zawiesi na znaczku BMW
Jesli masz emulator to kody fsc nie potrzeba. Jesli chodzi o internet to potrzebny jest Combox i odpowiednio zaktualizowana jednostka CIC, soft od 2011+. Combox pozwoli Ci tez odtwarzac muzyke z tel. po bluetoothie.
-
[E9x] Nawigacja CCC czasem sie zawiesi na znaczku BMW
Bzdury, jeśli chodzi o uwalenie navi przez kabel k+dcan. Generalnie kodowanie to tylko odczyt i zmiana parametrów, a nie zapis. Zakodowanie CIC pod auto po kablu k+dcan nie grozi niczym. Myslisz trochę teamt. Oczywiście programować po kablu takim nie wolno, ponieważ łatwo uwalić soft. Programowanie to po prostu flash, tak jak w przypadku BIOSu płyty głównej, jak się coś w trakcie wykrzaczy to trudno bardzo przywrócić navi do poprzedniego stanu. Kodowanie navi, po jej włożeniu to zmiana VIN, choć niekoniecznie + przekodowanie do ustawień auta, aby odczytała sobie wyposażenie z CAS i odpowiednio wszystko ustawiła. Tak w uproszczeniu. Nic trudnego.
-
[E9x] Nawigacja CCC czasem sie zawiesi na znaczku BMW
Do CIC nie trzeba głowicy. Chyba, że chcesz ją programować, to wtedy rzeczywiście po światłowodzie. Dogranie do auta zwykłym kabelekiem K+DCAN i wszystko będzie smigać.
-
E 92 335i LCI, 2011 rok, Nowy Targ VIN WBAKG7C5XBE801803
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Rysiu71 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi sie, ze Zenonowi chodzi o to, że Ci ludzie tutaj, wklejający auta z małymi przebiegami i "bezwypadkowe" są pewni, że one właśnie takie są. Trzeba mieć tą świadomość, że tzw. "igly" nie dostanie się za taką marną kasę. Są trzy możliwości, albo bezwypadkowy z dużym przebiegiem, albo wypadkowy z małym, albo bezwypadkowy i z małym, ale bardzo drogi. I tyle.
-
E 92 335i LCI, 2011 rok, Nowy Targ VIN WBAKG7C5XBE801803
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Rysiu71 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże nie do końca na temat będzie to co napiszę, ale związane z nim. Akurat jestem na etapie szukania samochodu dla kolegi BMW e92. Wymagania to M-pakiet, x-drive, skóra, automat, czarna przebieg do 130-150k km. Rocznik, najlepiej 2007-2008. hmmm, wydawałoby się, że to pikuś, tym bardziej, że kolega ma do przeznaczenia 80 000 zł (osiemdziesiąt tysięcy złotych). Nasze poszukiwania obejmują tylko rynek niemiecki, nie interesujemy się autami z Polski. Teraz uwaga, auta szukamy od poczatku lutego i do teraz albo cena nie pasowała, albo auto było brzydkie, albo z Włoch i brzydkie, albo wyposażenie nie takie. Stwierdziliśmy, że ok, może być bez x-drive. Niestety dalej szukamy. Te auta w takiej konfiguracji w roczniku 2007/2008 kosztują od 20 000 EUR wzwyż, więc jak tutaj wchodzę i widzę 2011 za 80k pln to turlam się ze śmiechu. Kolega chyba patrzył na mobile i autoscout, ale na 335d i nieposortowane po przebiegu. Pewnie taką, która ma 200k km za te 22k EUR kupisz, ale nie z przebiegiem do 100k km. Ludzie, ogarnijcie się trochę, tak bardzo prosicie się o problemy. :mad2:
-
320d e91 m pakiet 2009 WBAVX31060A665571
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Cookies43 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż- Ważne, że wypas i kolor unikatowy - ważne, że M-pakiet - ważne, że tanio (mimo, że pozornie) - ważne, że z zewnątrz go poskładam i będzie super wyglądał - ważne,że sąsiadom kopara odpadnie. - nieważne, że na dobry stan auta i bezpieczeństwo mnie zwyczajnie nie stać.
-
BMW 325 na allegro warto WBAWB31050PS94861
Mlodzik18 odpowiedział(a) na szybki123456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrałbym... a nóż się uda :D
-
Bmw e91 330 xd-Marlbork-vin WBAVT91010KT86560
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Ar2rek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobry to włoski makaraon. Przebieg na zamówienie. Zdjęcia tragiczne. Jedź i oglądaj na żywo, tutaj zbyt wiele się nie dowiesz.
-
E60 525i WBANA31000B009270
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg jak zwykle z jedynką z przodu, a w środku auto wygląda na co najmniej 300+. Po świecącym się plaku już bym auto odpuścił. Widać, że po prostu odpicowany szrot.
-
Asystent świateł drogowych
Aktywujesz to tak jak włączasz swiatła długie. Generalnie pokrętło musi być na auto i w kompie uaktywniona opcja, aby asysten się uruchomił.
-
Jaka wersja INPA dla OBD2 i E90? Rozłącza...
Wygląda raczej na błędną konfigurację portu COM. Jaki dokladnie błąd się pojawia?
-
Czy czas ma duży wpływ na ceny E90?
Mlodzik18 odpowiedział(a) na The_Game temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pewno za 20k pln dostaniesz igłę :D. A tak na serio to szukałbym golfa 4, bo właśnie na takie auto Cię stać (nic osobistego).
-
czujnik zmroku
Poświeć latarką, w czujnik i sprawdź czy zgasną. Czujnik w BMW jest dość czule nastawiony nawet na delikatne zachumrzenie.
-
2012 F31 Kraków F652444
Mlodzik18 odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPięknie powiedziane z tymi skórami :D :cool2:
-
BMW E90 330d Ostrów Mazowiecka WBAVU91000KT01043
Mlodzik18 odpowiedział(a) na oberst temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, no nie przesadzaj, akcyza minimalna jaką można uzyskać obnizając rachunek to ok 3000 zł. Wiem, że Polska to kraj możliwości :)
-
BMW E90 330d Ostrów Mazowiecka WBAVU91000KT01043
Mlodzik18 odpowiedział(a) na oberst temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ opłatami jakieś 38k zł wyjdzie. Trzeba tylko sprawdzić czy sprawna technicznie. Coś czuję, że nękają ją problemy :)
-
E92 - Huczenie przy hamowaniu
A tarcze oryginały? Klocki jakie? Sprawdź łożyska w kołach przednich.
-
BMW E61, 2004, Augustów WBANJ51060B421575
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Struty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie wpisal przebiegu w ogłoszeniu to znaczy, że przy nim nie kombinował i jest bardzo odstraszający dla łowców okazji :) Ja bym go obejrzał, nie przekreślał.
-
E92 - Huczenie przy hamowaniu
opony, załóż zimówki i spróbuj wtedy. Wiem, że nowe, ale to nic nie znaczy.