Treść opublikowana przez wachowicz_domel
-
BMW Performance Configurator v2.0
wczoraj ściągnąłem i też mi nie działa nie idzie tego rozpakować błąd z archiwum
-
-30* przestały działać spryskiwacze lamp i tylna wycieraczka
Od szyb spryskiwacze działają ale spryskiwacze od lamp nawet się nie wysuwają tak samo z wycieraczka silniczek działa na 100% ale wycieraczka w szybie chodzi ciężko tak jak by się zapiekła lub coś w tym stylu
-
-30* przestały działać spryskiwacze lamp i tylna wycieraczka
Po przybyciu do Polski auto stało w garażu ale spryskiwacz dalej nie działa i nie działa tylna wycieraczka
-
-30* przestały działać spryskiwacze lamp i tylna wycieraczka
Witam ma mały problemik pojechałem autem w góry gdzie było -30* od tamtego wyjazdu przestały działać spryskiwacze lamp może się spalił bezpiecznik od tych spryskiwaczy powiedzcie jak numer jest bezpiecznika po drugie tylna wycieraczka chodzi bardzo ciężko silniczek pracuje ale wycieraczkę żeby ruszać trzeba użyć bardzo dużo siły po prostu silniczek nie ma siły by obrócić wycieraczkę wygląda to na to jak by się tam coś zapiekło wd40 nie pomaga poradźcie
-
Jak wyciągnąć żarnik ksenonu
dla jaśności to mają być na 100% D2S
-
Jak wyciągnąć żarnik ksenonu
ale w e61 za tymi dekielkami mam taki sponik w blachy który uniemożliwia odkręcenia dekielków więc chyba będzie trzeba odkręcać lampe albo się myle
-
Jak wyciągnąć żarnik ksenonu
a jakie żarniki zakupić D2S czy D2R
-
Jak wyciągnąć żarnik ksenonu
Witam mam mały problem jak wymienić żarnik ksenonu dokłanie mi chodzi czy jest możliwość wyciągnięcia ich bez koniecznośći demontarzu lamp
-
Audio e61
podpisuje się do zapytania kolegi w exrimie mi wycenili calą zabudowe itp. na ok 9000zł
-
Audio e61
ale logic7 ma korektor graficzny ale w aucie tego nie ma
-
Audio e61
powiedzcie mi czy jest różnica w jakości audio w wersji Professional wiem że istnieje jeszcze wersja logic7 ale to inna bajka mam dwa auta ten sam rocznik ale muzyka w jednym ładniej gra a w drugim gorzej obydwa auta navi Professional
-
Problem z elektryką
Od jakiegoś czasu mam mały problem z elektryka a mianowicie w tylnej klapie bagażnika zaczęło się od wyświetlanie komunikatu że nie działają światła od wstecznego później przestało grac radio Cd gra ale radio nie jak otworze klapę to radio gra hm. Fajne co :D ale jak włączę wycieraczkę tylniej szyby i wycieraczka zaczyna chodzić załączają się też światła wsteczne które normalnie nie działają wiecie co to może być i jak rozwiązać ten problem bo nie winem od czego zacząć a rozkręcać całego tyły to mi się nie chce :(
-
problem z radiem
może ktoś ma schemat elektryczny tylnej klapy bagaznika
-
problem z radiem
Witam mam taki problemik z elektryką tylniej klapy a mianowicie jak włączę radio i ustawie fale przykładowo na radio zet to mam szumy w radio tak jak by nie była antena podłączona ale jak otworze klape bagażnika i ją pomału zamykam to radio zaczyna grać tak jak by był jakiś kabelek przerwany hm. Może ktoś ma pomysł jak ten rebusik rozwiązać
-
[e61] piski od strony kierowcy
Witam mam takie pytanko czy ktoś może wie mam taki problem chodzi mi że jak jadę na nierównościach mam szerszenia czyli piski z lewej strony kierownicy i nie wiem co to może tak piszczeć sprawdzałem u kumpla też mu nieraz piszczy może to jakaś wada
-
stat. vehicle insp. czego to dotyczy
jak w temacie wyskoczyły mi takie napisy i czego dokładnie one dotyczą można przesunąc tam date i po sprawie ale chodzi mi dokładnie czego dotycza te komunikatu stat. vehicle insp. stat. exhaust. insp.
-
[E85] Z4 - zmiany po liftingu
a w którch rocznikach był lifting
-
[E60] instalacja zmieniarki CD
podpinam się do tematu patrzyłem tez te zmieniarki ale one sa bez kabla
-
Zachodniopomorskie
widzicie potrzebuje dobrego gościa który mi naprawi i zaprogramuje dach panoramiczny i tam jeszcze pare pierdołek
-
Zachodniopomorskie
a serwis bmw bosh koło ul.celnej
-
Zachodniopomorskie
czy ktoś może mi powiedieć coś o tym zakładzie Autocenter BMW Aleksander Pawłowski Będargowo 30, 72-005 Przecław
-
nowy software do E60
witam powidzcie mi gdzie moge wgrać nowy soft jestem z woj. zachodniopomorskiego
-
szarpnięcie przy zapalaniu
tu masz racje nie zapalam go od razu
-
szarpnięcie przy zapalaniu
auto chodzi idealnie tylko jak jest silnik ciepły i prubuje sie go włączyć to jest takie tylko szrpnięcie silnika ale auto odpala normalnie
-
szarpnięcie przy zapalaniu
jak w tem temacie mam taki problem co to moze być jak jest samochód zimny to zapala ładnie ale jak już sie silnik zagrzeje to przy prubie zapalenia jest takie szrpnięcie