Treść opublikowana przez wachowicz_domel
-
wymiana klocków hamulcowych
Witam mam problem wymaniłem klocki hamulcowe z przodu bo zapaliła mi się kontrolka po wymianie cały czas pali mi się kontrolka czujniki sprawdzałem są OK. czy można je jakoś wyłączyć czy nie
-
Test zegarów (licznika).
ma to ktoś rozwikłane jak tak to proszsiłbym o instrukcje dokładną
-
Gdzie trzymacie gaśnice?
Jezeli o halonowej gasnicy mowisz wynalazek, to tylko i wylacznie swiadczy o Twoim braku wiedzy na ten temat. Jak by to był taki wypas jak piszesz to wszyscy by to kupowali, ale tak nie jest a tak pozatym to oni ci płacą że to tak reklamujesz :mrgreen:
-
Gdzie trzymacie gaśnice?
Ja tam trzymam w bagażniku :D i nie ma to jak normalna gaśnica a nie tam jakieś wynalazki
-
Zawieszenie PORADA
Wiesz jeździ się ok. nic nie puka ani obciera ale może mi się wydawać
-
Gdzie można to kupić
AHA ale i tak dla mnie bąba :lol:
-
Gdzie można to kupić
Super co, wiedziałem że to automat ale może też występuje do manuala
-
Zawieszenie PORADA
Zdjęcie troszke lewe
-
Zawieszenie PORADA
Witam mam pytanie posiadam BMW 320D E46 z 2000r. według książki serwisowej i tabeli modelu i wyposażenia która posiadam mam zawieszenie sport, ogólnie cała wersja auta to sport. Opony mam założenie o profilu 225/45 R16 i mam złudzenie że tył auta jest delikatnie oklapnięty albo mi się wydaje poradźcie mi wrzucę fotkę poniżej %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images26.fotosik.pl/80/c930bc9ff51cba1f.jpg
-
Gdzie można to kupić
Jak w temacie czy spotkał się ktoś z taka gałką, a może wiecie gdzie to można kupić %5B470%3A480%5Dhttp%3A//images24.fotosik.pl/84/84eae982147079ee.jpg
-
Czy warto kupowac takie bmw ?
Ja bym tego nie kupował na pewno będziesz chciał je doprowadzić do stany świetności i wydasz kupę kasy lepiej dołożyć od razu lub dobierać i kupić w lepszym stanie ale to moja opinia :|
-
jaki najlepszy wosk?
Ostatnio zakupiłem mleczko z woskiem shela rewelska szybko się nakłada a auto wygląda ślicznie mogę zarzucić fotki autka po operacji :lol:
-
ktore szybciej sie powyginaja?
Przeczytałem te wasze posty i przejrzałem sprawę na allegro moim zdaniem najlepsza propozycja to tylko oryginały :mrgreen:
-
320d Nagar w dolocie- instrukacja czyszczenia-lepsze osiagi
będę musiał tez sprawdzić
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
można zrobić tak niech użytkownicy napiszą jaki mają silnik i przebieg oraz jakiego oleju używają i dyskusja się zakończy a wynikiem będzie większość nie chodzi mi o markę tylko o opis ( np. 5w 40 ) :D
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
a pół syntetyk nie powinien zaszkodzić bo nie wiem czy tam jest pompa czy tak zwane pompowtryskiwacze a jeszcze szukam odpowiedzi na pytanie 2. nie działa mi jeden xsenon jaki by był koszt naprawy możliwe że to tylko zarówka jak to najlepiej sprawdzić i ewentualnie jakie najlepiej żarówki kupić ( o jakiej mocy itp. )
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
auto ma przejechane 192tś
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
jak bym to wiedział to tym się nie pytał :?
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
A powiedzcie mi jaki najlepiej olej zalać niektórzy mówią że 10W40 a myślę że lepiej kupić 5W40 przystosowany popompowtryskiwaczy ale mogę się mylić więc jestem w kropce ? :?:
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
A powiedzcie mi jaki najlepiej olej zalać niektórzy mówią że 10W40 a myślę że lepiej kupić 5W40 przystosowany popompowtryskiwaczy ale mogę się mylić więc jestem w kropce ? :?:
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
Witam jestem tu nowy i jestem pierwszy raz posiadaczem BMW zakupiłem 320D 2000r. Touring i :D mam parę pytań a więc: 1. Czy ktoś posiada książkę sam naprawiam lub instrukcje obsługi jeżeli by ktoś miał to prosiłbym o przesłanie mi na e-maila: [email protected] 2. nie działa mi jeden xsenon jaki by był koszt naprawy możliwe że to tylko zarówka jak to najlepiej sprawdzić i ewentualnie jakie najlepiej żarówki kupić ( o jakiej mocy itp. ) 3. Silnik jeździ dobrze ładnie się zbiera ale jak wcisnę pedał gazu to kopci czarnym dymem czego to może być przyczyna ? a auto ma przejechane 192tyś 4. A czytałem już wiele postów i zauważyłem że dużo posiadaczy tego modelu radzi wymienić jakąś odme ale nie wiem co to jest i jak się fachowo zapytać w sklepie z częściami Dzięki a zarazem witam w święcie BMW :mrgreen: :dance: