Treść opublikowana przez wachowicz_domel
-
Montaz zmieniarki E46
jak można wiedziec ile dałes za oryginalny kabelek ASO
-
akcyza ????
Witam mam pytanko z innej beczki orientujecie się ile trzeba zapłacić akcyzy za 530d z 2002r. wiem że są nowe stawki i przepisy naliczają od pojemności a auto to już powyżej 2.0 l więc chyba ok. 20% ale może ktoś opłacał może się podzielić wiadomościami ile to wyszło
-
Polskie napisy do Mk4+Monochromatyczny wyświetlacz
a powiedzcie mi jak usuwa sie ten język francuski i jak się dodaje czy trzeba przekopiowywać a jaki dobrać i z skąd wziąć polskiego lektora
-
Polskie napisy do Mk4+Monochromatyczny wyświetlacz
a powiedzcie mi jak to wgrać
-
E46 sub... aktywny co wy na to
Witam zastanawiam się nad dołożeniem aktywnego subwofera do e46 touring :dance: i przeglądając neta zainteresowały mnie następujące elementy czy cos o nich słyszeliście czy warte są swej ceny itp. A chcę to podłączyć pod fabrycznego Cd bo nie chcę wymieniać radia według mnie to zepsuje cały środek auta http://www.allegro.pl/item410237302_subwoofer_aktywny_pioneer_ts_wx206a_nowy_.html http://www.allegro.pl/item413848830_jbl_bass_pro_ii_aktywny_subwoofer_ze_wzmacniaczem.html http://www.allegro.pl/item415370232_pioneer_ts_wx22a_subwoofer_aktywny_pilot_f_v.html http://www.allegro.pl/item415963945__hertz_dbx_200a_aktywny_car_hifi_kurier_gratis.html :?: :?: :?: KTÓRY BYŁ BY LEPSZY :?: :?: :?: http://www.allegro.pl/item402442506_jezeli_nie_masz_wyjscia_na_wzmacniacz_f_vat.html a co myślicie o tym bajerku :?:
-
el. składane lustarka e46 touring
Witam wpadłem na taki pomysł żeby sobie zrobić elektrycznie składane lusterka i więc mam takie pytanie co trzeba kupić żeby owe takie sobie założyć i jaki by był koszt
-
Zmieniarka do e46
Witam jak w temacie mam pytanie odnośnie zmieniarki do e46 mianowicie cze zmieni arka będzie pasowała od e39 wraz z okablowaniem do e46 a Worgule jaka byście polecali i czy ktoś ma schemat jak to podłączyć czy tylko się wpina kabel do radia i finto
-
Podłączenie navi 16:9 e46
i nikt nie pomoże
-
Subwoofer w kole zapasowym w kole zapasowym
super zobacze jak to ci wyjdzie to też zaczne coś klecić a powiedz mi gdzie zamontujesz wzmacniacz też coś myślisz o zabudowie
-
Podłączenie navi 16:9 e46
Witam posiadam kompletną dużą navi do e46 i mam pytanie czy skomplikowane jest podłączenie wiecie chodzi mi żeby to działało jak w oryginale a jeszcze jedno czy bez problemu podłączę komputer pokładowy żeby też był wyświetlany na navi i Tel. Komórkowy BMW bo owy taki posiadam przeszukiwałem już forum ale nigdzie nie znalazłem dokładnego schematy jak to wszystko podłączyć albo może znacie jakąś firmę która by to super zrobiła oczywiście za rozsądną cenę :o
-
Pasek klinowy + rolki
przeglądałem i chyba do BMW wkładali rolki formy SKF
-
żarówka xenon D2S,gdzie kupić??Najlepiej Philips.
ja to juz zgupiałem i niewiem co wybrać najlepiej bym kupil te philipsy 5000k ale nikt nie na allegro a w sklepach cena zabujcza hmmmmmmmmmm
-
Pasek klinowy + rolki
Witam zamierzam wymienić wszystkie paski + rolki dzwoniłem do serwisu to podali że muszą być 3 rolki i pasek klinowy, i jeszcze trzy rolki + pasek do Klimy moje pytanie brzmi jakiej firmy najlepiej kupić takie rolki bo nie winem jaka firma robi dla bmw mogę sobie zakupić w hurtowni a nie w sklepie a w ASO zawyli niezłą cenę
-
[ e46 ] Podłączenia ipoda Touch
a możesz mi powiedzieć gdzie to można kupić bo znalazłem kolesia na allegro i powiedział mi jak dzwoniłem że ma za 900zł więc to jest w ogóle nie opłacalne a jeszcze jedno znajazłem są na allegro ale nie wiem któwy model kupić czy: Gateway100, 200, 300, 500
-
żarówka xenon D2S,gdzie kupić??Najlepiej Philips.
Witam Philips robi oryginały takie Philips 85122+ (Plus) Philips 85122 (OEM Standardbrenner) GE 5100K Blue Philips 5000K 85122CM Color Match Philips 5800K 85122WX Ultinon Osram 5400K D-HC Ja ogólnie się zaciekawiłem o tych Philips 5000K 85122CM Color Match Philips 5800K 85122WX Ultinon Ale cena mnie zabiła :jawdrop: ponad 300zł może ktoś ma taniej to piszcie
-
[ e46 ] Podłączenia ipoda Touch
Witam posiadam ipoda touch i mam problem jak go podłączyć do bmw znalazłem taki interfejs http://www.allegro.pl/ite...od_bmw_e46.html Posiadam radio BMW Business CD i nie wiem czy to będzie pasowała klient mówi że będzie ale moje sugestie rozmywa jedna myśl mianowicie chyba moje radio nie ma wyjścia na zmieniarkę a takie interfejsy podłącza się pod takie owe wyjście jeżeli nic nie wykombinuje to mam na sprzedaż ipoda nówkę
-
obsługa komputera
Ma może ktoś skan strony 50
-
Testy - Gong
witam a możesz mi napisać jak uruchomić test zagarów znalazłęm gdzies instrukcje ale jak z nia postępowałem to nie działa
-
Problem z wyborze felg 17
ale niewiem jak z tym et
-
Problem z wyborze felg 17
Przy tych co podałem to podoba mi się jeszcze odcień Czerny chrom wiecie ja mam auto o kolorze złotym powinny się ładnie prezentować takie 17
-
LEDy w sedanie??!!
lampy sa fajne ja takie szukam do touringa
-
Problem z wyborze felg 17
a jakie byście polecili do touringa
-
Problem z wyborze felg 17
a wychodziły takie ale oryginały
-
Problem z wyborze felg 17
Witam mam problem Niewinem które felgi wybrać mianowicie chodzi mi o te http://www.allegro.pl/item317941625_bmw_e46_e90_e91_ciemny_chrom_8x17_nowe_f_vat.html ale mam dylemat nie wiem na lato mam opony 225/50 i felgi szesnasto calowe et 45 ale przy tych 17 et jest 35 chcę do tego dokupić opony 225/45 i Niewinem czy takie et podejdzie czy lepiej szukać takich z et45 a auto to moje e46 Touring 2.0d wersja wyposażenia M też zawieszenie jest od M kolor złoty :P
-
wymiana klocków hamulcowych
wiecie co doszedłem ale dzięki za odpowiedz po zamontowanie czujnika trzeba przekręcić zapłon i poczekać 20s żeby sie komp. ustawił Można temat zamkąć