Treść opublikowana przez yoshi82
-
E61 Smart key nie działa
A jakie jest napięcie na akumulatorze w kluczyku jak naciśniesz przycisk? Jak spada do poniżej 3.0V to już trup.
-
E46 Compact - problem ze sterowaniem szyb
Musisz mieć NCS Expert i NCS Dummy i profile. Jak nie masz tego to najlepiej przez YouTube podpatrzyć. To są twoje opcje: FH_BEIFAHRERTUER_TIPP_AUF Power window passenger door down one touch aktiv / nicht_aktiv FH_BEIFAHRERTUER_TIPP_ZU Passenger window up one-touch. aktiv / nicht_aktiv FH_FAHRERTUER_TIPP_AUF Driver window down one touch. aktiv / nicht_aktiv FH_FAHRERTUER_TIPP_ZU Driver window up one touch. aktiv / nicht_aktiv Tu jest dobra instrukcja instalacji :)
-
Zmiana regionu radia
W prostych modelach wystarczy przytrzymać przycisk M chyba 5 czy 10sek i pojawia się Menu gdzie jest region, regulacja głośności zależna od prędkości itd. Spróbuj może na Twoim z przyciskiem MENU zadziała.
-
E46 Compact - problem ze sterowaniem szyb
Musisz NCS Expert zakodować moduł GM5. Fabrycznie jak ktoś nie zamówił w salonie opuszcza i podnosi się tylko szyba kierowcy. Można to zaprogramować bez problemu w każdym Kompocie.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
A sprawdzałeś z założoną zworką na OBD pin 7 i 8?
-
320d 150km aktualizacja sterownika silnika DDE
W jakim celu aktualizowałeś sterownik silnika?
-
e46 330i Be My Walentine
Dziś miałem okazję przejechać się tym autem i naprawdę robi wrażenie. A jeśli chodzi o całokształt to ja bym tylko fotele zmienił na w pełni elektryczne i więcej już do tego auta nie trzeba.
-
LSZ.C34 update to LSZ.C36
Ponieważ nie udało mi się skontaktować z @_Przemek_. Próbowałem poGooglać na własną rękę. Nie jest to jakieś bardzo skomplikowane jak się ma narzędzia. Ponieważ mam w/w moduł pod upgrade, zalazłem również oprogramowanie na innym zagranicznym forum. Pozostaje tylko zamówić narzędzie do wgrania softu do sterownika - zamówiony. Po powrocie z urlopu jak dojdzie programator wrócę do tematu i postaram się to jakoś łopatologicznie opisać :)
-
[E46] Nie działa regulacja świateł po wymianie modułu C35
Dobry wieczór, zakupiłem dziś moduł z polifta C35 z automatycznym włącznikiem świateł. Oczywiście po włożeniu była choinka, ale zaprogramowałem NCS do ustawień fabrycznych i wszystko prawie działa. Tzn. nie ma kropki na zegarach bo przebieg, VIN został dostosowany. Działają światła dzienne, przeciwmgłowe przód i tył. Niestety nie działa regulacja wysokości lamp mijania. Po włączeniu świateł silniczki się jakby poziomują (tak samo było na starym module C29), ale niestety nie działają z przełącznika 0 1 2. Jakiś pomysł co trzeba przełączyć w NCS Expert? Mój samochód Compact 2001 z fabrycznym modułem C29, aktualnie jest włożony moduł C35 z Sedan 2004. Jak władam stary moduł, to regulacja działa.
-
[E46] Wymiana akumulatorka w kluczyku po lifcie
Od siebie powiem, że warto przy wymianie akumulatora VL2020 wymienić lub chociaż przelutować przyciski, gdyż odparzają się pkt. lutownicze i to jest częstym powodem nie do końca sprawnego działania pilota.
-
[E46] Naprawa oświetlenia tablicy rejestracyjnej
Miałem ten sam problem, niestety przewody przez lata chłoną dużo wilgoci i ciężko się je lutuje, a zaciskanie ich mija się z celem, także polecam wymianę przewodów na nowe i wszystko polutować a nie zaciskać. Niestety ten wątek znalazłem za późno i musiałem sam dochodzić co jest co, bo taka zgnilizna była.
-
Dach, stelaż dachu - różnice, lub ich brak?
Dzień dobry wszystkim, chciałbym zapytać czy stelaż dachu Z3 występuje w różnych wersjach, czy dla każdej jest taki sam: mamy dach manualny i elektryczny wersja przed liftem i po lifcie. Czy stelaż jest uniwersalny czy dla każdej z wersji inny (łączne 4 kombinacje)?