Treść opublikowana przez Sheppard25
-
Brak Digital Key Plus w nowym aucie
Witam Mam od paru tygodni nowe M340i, prosto z fabryki, full opcja z dostępem komfortowym. Niestety nie mogę skonfigurować sobie Digital Key Plus. W teorii powinna opcja być w aplikacji natomiast mam jedynie opcję dodania zwykłego Digital Key (a więc po NFC i trzeba przykładać telefon do klamki). Sprawdziłem, mój telefon, iPhone 13 mini obsługuje technologię Ultra Wireband więc coś jest nie tak. Mieliście ten problem? Pozdrawiam
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy macie taki efekt w Waszych autach ze po zahamowaniu do zera (niezaleznie z jakiej predkosci i w jakim trybie) czuc taki efekt bujniecia przod/tyl? Tak jakby rezonowala masa auta? Nie jest to cos przeszkadzajacego, jest to ledwo zauwazalne, ale nie mialem tego efektu w Lexusie IS i zastanawiam sie czy to wynika po prostu z masy auta, adaptacyjnych amortyzatorow czy jednak to cos tylko u mnie.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Mam leasing w BMW FS, auto kupione u dealera X. Wszystko tam podpisywane. Czy np jezeli chce wyrobic trzecia tablice rejestracyjna na bagaznik to do kogo uderzyc?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jaką matę polecacie gumową do bagażnika (nie oryginał)? Ta pasowałaby do LCI 2 2025 sedan? https://allegro.pl/oferta/mata-bagaznika-dryzone-bmw-seria-3-g20-dz406018-frogum-16782456066 Czy bardziej ta? https://pl.aliexpress.com/item/1005006828115649.html?spm=a2g0o.productlist.main.2.3b8dnn1enn1eSz&algo_pvid=75c22c22-af7f-424b-99ec-b244071b52e3&algo_exp_id=75c22c22-af7f-424b-99ec-b244071b52e3-1&pdp_ext_f={"order"%3A"12"%2C"eval"%3A"1"}&pdp_npi=4%40dis!PLN!205.84!205.79!!!387.86!387.77!%402103856417506995277044668e2fda!12000038433447402!sea!PL!4683377932!X&curPageLogUid=E20tf288ENh9&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
jak to mozliwe xD kupiony w PL?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A wiecie czy kluczyki maja wlaczony juz ten system wylaczania sygnalu radiowego gdy leza w bezruchu? Pytam w kontekscie czy dostep bezkluczykowy jest bezpieczny w BMW
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
I ona dziala caly czas? Nie trzeba jej w zaden sposob aktywowac czy oplacac?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Zeby dzialaly funkcje z aplikacji typu klakson, wlaczenie wentylacji postojowej czy kamery to musze miec wykupione eSim? Mozecie napisac jak to macie ogarniete?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
calosc ile w salonie zajela?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
I znalazles cos? Mi by sie od razu czerwona lampka zapalila
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jak czesto zdarzaja sie jakies problemy z autem przy odbiorze z salonu? Mieliscie sytuacje ze nie podpisaliscie protokolu albo znalezliscie jakies defekty ale uznaliscie ze to „normalne”?
-
Czas oczekiwania
Skyscraper grey
- Czas oczekiwania
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Taki zajebisty layout zegarów (kolorystyka) jest tylko w M? Czy da sie to jakos customizowac?
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
miedzy LCI1 i LCI2 bylo cos zmieniane w zawieszeniu? Nigdzie o tym nie pisza
-
Czas oczekiwania
jak juz sie wyprodukowal to mysle ze duzo szybciej niz w miesiac dojedzie
-
Czas oczekiwania
Mowimy tu o Monachium caly czas. Czekalem na rozpoczecie produkcji od poczatku stycznia, rozpoczecie produkcji mialem na 22 tydzien tego roku (czyli od 26.05), odbior mam miec w przyszlym tygodniu ale jeszcze nie wiem kiedy bo najpierw maja z leasingiem zadzwonic. Dlugo ich tam meczylem ale koncowka dosc sprawnie poszla az sie zdziwilem sam bo miala byc koncowka czerwca
-
Czas oczekiwania
Produkcje (rozpoczecie) wg dealera mialem okolo 22 maja, auto od poniedzialku jest w Warszawie. Wiec jakis tydzien produkcja i pewnie jeden dzien transport do PL. Z Warszawy jeszcze mam do mojego miasta
-
G20 LCI2 2025
Ja w końcu dostałem potwierdzenie że odbiór pod koniec czerwca, produkcja zaplanowana na 20 maja, zamówiony na początku... stycznia.
-
M340i Arctic Race Blue
Ekstra, też czekam na swojego Arctic race, tylko felgi w ostatniej chwili zamienilem z takich jak Twoje na czarne
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ale to tylko jakis konkretny diler? Bo nigdy z czyms takim sie w zadnym ASO nie spotkalem
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Film z kontroli? Co to za czary? Ktoś coś takiego dostał?
-
Splitter / body kit
Hej, czy montował ktoś z Was może splitter od majfrendów albo cały body kit? Miałbym kilka pytań: 1. Czy montowaliście na wkręty do zderzaka czy samą taśmą? 2. Czy taki splitter dużo obniża auto? Są problemy z krawężnikami czy programi zwalniającymi? 3. Czy zamontują mi to w ASO? Czy montaż tego ma wpływ na gwarancję? 4. Jak z jakością od Majfrendów? Gdzie najlepiej kupić taki set jak na filmiku poniżej? Te wszystkie tuning sklepy to mam wrazenie ze i tak kupują od chinczyka i sprzedaja 10x drozej Dziękuję i pozdrawiam
-
Ubezpieczenie
Odkopuje bo mam pytanie. Jezeli zdecyduje sie na ubezpieczenie od BMW Finance i bedzie wliczone w rate to jest ono traktowane jako czesc uslugi i odliczam 11,5% VAT od calosci raty? (Uzytek mieszany) Bo gdybym wykupil bezposrednio od towarzystwa to nic nie odlicze bo ubezpieczenie jest zwolnione z VAT
-
Przestroga przed zakupem z alli
nie robiles tego na podlaczonym akumulatorze? jak moglo sie zwarcie zrobic jak tam nie ma elektroniki tylko tworzywo sztuczne?