Skocz do zawartości

Sheppard25

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sheppard25

  1. Witam Mam od paru tygodni nowe M340i, prosto z fabryki, full opcja z dostępem komfortowym. Niestety nie mogę skonfigurować sobie Digital Key Plus. W teorii powinna opcja być w aplikacji natomiast mam jedynie opcję dodania zwykłego Digital Key (a więc po NFC i trzeba przykładać telefon do klamki). Sprawdziłem, mój telefon, iPhone 13 mini obsługuje technologię Ultra Wireband więc coś jest nie tak. Mieliście ten problem? Pozdrawiam
  2. Czy macie taki efekt w Waszych autach ze po zahamowaniu do zera (niezaleznie z jakiej predkosci i w jakim trybie) czuc taki efekt bujniecia przod/tyl? Tak jakby rezonowala masa auta? Nie jest to cos przeszkadzajacego, jest to ledwo zauwazalne, ale nie mialem tego efektu w Lexusie IS i zastanawiam sie czy to wynika po prostu z masy auta, adaptacyjnych amortyzatorow czy jednak to cos tylko u mnie.
  3. Mam leasing w BMW FS, auto kupione u dealera X. Wszystko tam podpisywane. Czy np jezeli chce wyrobic trzecia tablice rejestracyjna na bagaznik to do kogo uderzyc?
  4. Jaką matę polecacie gumową do bagażnika (nie oryginał)? Ta pasowałaby do LCI 2 2025 sedan? https://allegro.pl/oferta/mata-bagaznika-dryzone-bmw-seria-3-g20-dz406018-frogum-16782456066 Czy bardziej ta? https://pl.aliexpress.com/item/1005006828115649.html?spm=a2g0o.productlist.main.2.3b8dnn1enn1eSz&algo_pvid=75c22c22-af7f-424b-99ec-b244071b52e3&algo_exp_id=75c22c22-af7f-424b-99ec-b244071b52e3-1&pdp_ext_f={"order"%3A"12"%2C"eval"%3A"1"}&pdp_npi=4%40dis!PLN!205.84!205.79!!!387.86!387.77!%402103856417506995277044668e2fda!12000038433447402!sea!PL!4683377932!X&curPageLogUid=E20tf288ENh9&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A
  5. jak to mozliwe xD kupiony w PL?
  6. A wiecie czy kluczyki maja wlaczony juz ten system wylaczania sygnalu radiowego gdy leza w bezruchu? Pytam w kontekscie czy dostep bezkluczykowy jest bezpieczny w BMW
  7. I ona dziala caly czas? Nie trzeba jej w zaden sposob aktywowac czy oplacac?
  8. Zeby dzialaly funkcje z aplikacji typu klakson, wlaczenie wentylacji postojowej czy kamery to musze miec wykupione eSim? Mozecie napisac jak to macie ogarniete?
  9. calosc ile w salonie zajela?
  10. I znalazles cos? Mi by sie od razu czerwona lampka zapalila
  11. Jak czesto zdarzaja sie jakies problemy z autem przy odbiorze z salonu? Mieliscie sytuacje ze nie podpisaliscie protokolu albo znalezliscie jakies defekty ale uznaliscie ze to „normalne”?
  12. Skyscraper grey
  13. Taki zajebisty layout zegarów (kolorystyka) jest tylko w M? Czy da sie to jakos customizowac?
  14. miedzy LCI1 i LCI2 bylo cos zmieniane w zawieszeniu? Nigdzie o tym nie pisza
  15. jak juz sie wyprodukowal to mysle ze duzo szybciej niz w miesiac dojedzie
  16. Mowimy tu o Monachium caly czas. Czekalem na rozpoczecie produkcji od poczatku stycznia, rozpoczecie produkcji mialem na 22 tydzien tego roku (czyli od 26.05), odbior mam miec w przyszlym tygodniu ale jeszcze nie wiem kiedy bo najpierw maja z leasingiem zadzwonic. Dlugo ich tam meczylem ale koncowka dosc sprawnie poszla az sie zdziwilem sam bo miala byc koncowka czerwca
  17. Produkcje (rozpoczecie) wg dealera mialem okolo 22 maja, auto od poniedzialku jest w Warszawie. Wiec jakis tydzien produkcja i pewnie jeden dzien transport do PL. Z Warszawy jeszcze mam do mojego miasta
  18. Sheppard25 odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    Ja w końcu dostałem potwierdzenie że odbiór pod koniec czerwca, produkcja zaplanowana na 20 maja, zamówiony na początku... stycznia.
  19. Ekstra, też czekam na swojego Arctic race, tylko felgi w ostatniej chwili zamienilem z takich jak Twoje na czarne
  20. ale to tylko jakis konkretny diler? Bo nigdy z czyms takim sie w zadnym ASO nie spotkalem
  21. Film z kontroli? Co to za czary? Ktoś coś takiego dostał?
  22. Hej, czy montował ktoś z Was może splitter od majfrendów albo cały body kit? Miałbym kilka pytań: 1. Czy montowaliście na wkręty do zderzaka czy samą taśmą? 2. Czy taki splitter dużo obniża auto? Są problemy z krawężnikami czy programi zwalniającymi? 3. Czy zamontują mi to w ASO? Czy montaż tego ma wpływ na gwarancję? 4. Jak z jakością od Majfrendów? Gdzie najlepiej kupić taki set jak na filmiku poniżej? Te wszystkie tuning sklepy to mam wrazenie ze i tak kupują od chinczyka i sprzedaja 10x drozej Dziękuję i pozdrawiam
  23. Sheppard25 odpowiedział(a) na szuwarks temat w G20, G21, G80, G81
    Odkopuje bo mam pytanie. Jezeli zdecyduje sie na ubezpieczenie od BMW Finance i bedzie wliczone w rate to jest ono traktowane jako czesc uslugi i odliczam 11,5% VAT od calosci raty? (Uzytek mieszany) Bo gdybym wykupil bezposrednio od towarzystwa to nic nie odlicze bo ubezpieczenie jest zwolnione z VAT
  24. nie robiles tego na podlaczonym akumulatorze? jak moglo sie zwarcie zrobic jak tam nie ma elektroniki tylko tworzywo sztuczne?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.