Skocz do zawartości

alcapone

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez alcapone

  1. alcapone odpowiedział(a) na alcapone temat w E32
    remol a moze gdzies ci sie kostka rozlaczyla bo ja rez tez tak mialem wlozona byla niby w gniazdo ale nie docisnieta i caly czas komunikat byl remol a moze bysmy sie spotkali i pogadali na zywca jak cos to moze dzisiaj ok 22 na gg badz aha jeszcze jedno jak ci sie kabelek urwie to tak samo
  2. alcapone odpowiedział(a) na alcapone temat w E32
    tarcze zmienione tez ok pol roku temu nie maja nawet militera ranta bo poprzedni wlasciciel zmnienial przednie tylne tarcze i klocki i zawieszenie wiec sa lekko zuzyte sprawdzilem wszystkie czujniki dzisiaj i w jednym kole czujnik byl lekko przekrzywiony w strone tarczy to moze przez to jak myslicie
  3. alcapone odpowiedział(a) na alcapone temat w E32
    ja tez bylem taki madry ale klocki maja jeszcze ok 1,5cm moze 2 cm wiec nie szalejmy tak na oko byly wymieniane jakies 6 miesiecy temu a jak by sie klocki zuzyly to byl by caly czas ten komunikat a nie tylko jak sie nagrzeja klocki wiec dalej czekam na wasze odpowiedzi
  4. alcapone opublikował(a) temat w E32
    wiatam ostatnio zauwazylem cos dziwnego jak polatam po miescie ze zagrzeja sie hamulce wyskakuje mi komunikam brake linking own's handbook i nie wiem o co chodzi bo jak sa postawie ja i postoi 15 min to komunikat sie nie pojawia i tak w kolko nie wiem o co chodzi mze ktos mial cos takiego
  5. alcapone odpowiedział(a) na olejus temat w E38
    ja u siebie sprawdzalem i na klimie i bez klimy pali tyle samo bez roznicy
  6. i to bylo by to lapiesz na zlodziejstwie i walisz w morde ile wlezie i wtedy nie bylo by zlodzieji a jak wie ze nic mu i tak nie zrobia to bedzie kradl nadal tak jest
  7. szkoda tylko ze jak zlapiesz zlodzieja to nie mozna mu wpier..... bo poda cie na policje o pobicie i jeszcze odszkodowanie bedziesz musial placic to jest wlasnie polska
  8. tak jak napisal sarna czujnik dokupujesz tak samo jak zegaz po co zmieniac ale z tego co sie orientuje to nie bylo tam zawsze byl ekonomizer dokup sobie komplecik zegarow cisnienie oleju temp oleju ladowanie i takie tam jesli chodzi o mnie tez lubie czasami pocisnac ale nie bede dokladal zadnych zegarow nie ma potrzeby tak jest ok pozatym wedle mnie i wielu znajomych i nieznajomych ktorzy maja E32 stwierdza ze sie nie nadaje do tuningu chyba ze felgi i hamulce i silnik ale zewnatrz i wewnatrz nie ma po co (moje zdanie)
  9. No własnie przecież pompa wody znajduje się w bloku i czy to znaczy ze ciekła by na tym oringu? i czy wtedy nie trzeba by było wymieniac tylko oring? bo po co pompe odrazu, hmmm - moze wystarczy tylko oring skoro pompa pracuje dobrze (oringi z czasem twardnieją i przez to nie uszczelniają) wiec moze tylko jego wymienić??? (a koszt oringu to raptem parę PLN) jak tylko cieknie z polaczenia z blokiem to mozna uszczelnic ale jak piszczy to znaczy ze konczy sie lozysko i lepiej zrobic tak niz kabinowac z oringami
  10. alcapone odpowiedział(a) na luther 735i temat w E32
    dokladnie zakup dodatek do paliwa i bedzie ok a kupisz to na stacji moze byc shell czy cos innego
  11. moze miec jakis wplyw ale nie koniecznie
  12. i tu macie racje
  13. u mnie tez nie bierze oleju jest zalany 5w40 a ma juz 349tys i co wy na to a gadalem z mechanikiem od bmw mowi ze to normalne mozna sie tego pozbyc wymieniajac czujnik bo moze byc juz przybrudzony lub cos z kablami sie zrobilo moze przerywac
  14. ja tez mam e32 tylko ze 735 i u mnie tez gasnie tak samo po ok 3-5s to normalne bo u kolesia tez tak gasla i bylo ok nie mam problemow
  15. zalozenie nowej klimy to mze nawet kosztowac ok 12tys a uzywka z zalozeniem to moze kosztowac ok 3-4 tys takze pomysl
  16. alcapone odpowiedział(a) na adi0583 temat w E32
    napewno wiecej kosztuja jak ze wszystkimi czesciami do aut luksusowych a co wybrac to zalezy od ciebie ja waziol bym e32 a ktos inny e34
  17. jezeli juz sie zdecyna wymiane to kaz sobie oddac twoje stare rolki abo badz przy naprawie to bedziesz wiedzial dokladnie
  18. alcapone odpowiedział(a) na Edos temat w E32
    jest taka mozliwosc bo kazdy akumulator ma jakos pojemnosc i do tego jest dobierany alternator jak jest za duzy akumulator to nie bedzie doladowywany chyba ze zmnienisz regulator napiecia to wtedy bedzie ok
  19. alcapone odpowiedział(a) na Edos temat w E32
    moze mu przeladowywac akumulator i tylko tyle
  20. alcapone odpowiedział(a) na alcapone temat w E32
    dzieki wielkie i sorka ze nie poszukalem ale juz sie wystraszylem ze cos sie zepsulo dzieki jeszcze raz
  21. ja mam e32 735i ale w manualu i na trasie jak koledzy mowia od 9 do 11(trasa znaczy ze szczecina do lodzi i spowrotem predkosci od 70 do 205 i taka srednia wyszla) a w miescie miedzy 13 a 15 ale staram sie delikatnie jezdzic choc zdarzy sie jakis maly wyscig z pod swiatel nie powiem ze nie
  22. alcapone opublikował(a) temat w E32
    mam takie pytanie czy to jest normalne ze jak mam zamkniete auto to podnoszac klamke od kierowcy zapala sie swiatlo w srodku (i tylko sie tak dzieje na klamce kierowcy) czy tak ma byc czy moze krancowka siada
  23. alcapone odpowiedział(a) na bedok temat w E32
    to jest test 8 jak masz pelne obc chyba a jak nie to 5 ktorys z 1 dziesiatki napewno
  24. alcapone odpowiedział(a) na Lorak temat w E30
    zmien i sie nie zastanawiaj a dopiero wtedy pojezdzisz to bedzie to wiesz mi :twisted2:
  25. pokrec wiskiem jak bedzie halasowalo to bedzie toa jak nie to szukaj przyczyny w pompie woby lub wsrod rolek paska rozrzadu lub paska alternatora tak czy siak musisz pogrzebac

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.