Treść opublikowana przez alcapone
-
zuzycie hamulcow
remol a moze gdzies ci sie kostka rozlaczyla bo ja rez tez tak mialem wlozona byla niby w gniazdo ale nie docisnieta i caly czas komunikat byl remol a moze bysmy sie spotkali i pogadali na zywca jak cos to moze dzisiaj ok 22 na gg badz aha jeszcze jedno jak ci sie kabelek urwie to tak samo
-
zuzycie hamulcow
tarcze zmienione tez ok pol roku temu nie maja nawet militera ranta bo poprzedni wlasciciel zmnienial przednie tylne tarcze i klocki i zawieszenie wiec sa lekko zuzyte sprawdzilem wszystkie czujniki dzisiaj i w jednym kole czujnik byl lekko przekrzywiony w strone tarczy to moze przez to jak myslicie
-
zuzycie hamulcow
ja tez bylem taki madry ale klocki maja jeszcze ok 1,5cm moze 2 cm wiec nie szalejmy tak na oko byly wymieniane jakies 6 miesiecy temu a jak by sie klocki zuzyly to byl by caly czas ten komunikat a nie tylko jak sie nagrzeja klocki wiec dalej czekam na wasze odpowiedzi
-
zuzycie hamulcow
wiatam ostatnio zauwazylem cos dziwnego jak polatam po miescie ze zagrzeja sie hamulce wyskakuje mi komunikam brake linking own's handbook i nie wiem o co chodzi bo jak sa postawie ja i postoi 15 min to komunikat sie nie pojawia i tak w kolko nie wiem o co chodzi mze ktos mial cos takiego
-
SPALANIE NA KLIMIE
ja u siebie sprawdzalem i na klimie i bez klimy pali tyle samo bez roznicy
-
Ukradli listwy! A co wam? Jak się zabezpieczyć?
i to bylo by to lapiesz na zlodziejstwie i walisz w morde ile wlezie i wtedy nie bylo by zlodzieji a jak wie ze nic mu i tak nie zrobia to bedzie kradl nadal tak jest
-
Ukradli listwy! A co wam? Jak się zabezpieczyć?
szkoda tylko ze jak zlapiesz zlodzieja to nie mozna mu wpier..... bo poda cie na policje o pobicie i jeszcze odszkodowanie bedziesz musial placic to jest wlasnie polska
-
wskaznik temperatury oleju zamiast ekonomizera
tak jak napisal sarna czujnik dokupujesz tak samo jak zegaz po co zmieniac ale z tego co sie orientuje to nie bylo tam zawsze byl ekonomizer dokup sobie komplecik zegarow cisnienie oleju temp oleju ladowanie i takie tam jesli chodzi o mnie tez lubie czasami pocisnac ale nie bede dokladal zadnych zegarow nie ma potrzeby tak jest ok pozatym wedle mnie i wielu znajomych i nieznajomych ktorzy maja E32 stwierdza ze sie nie nadaje do tuningu chyba ze felgi i hamulce i silnik ale zewnatrz i wewnatrz nie ma po co (moje zdanie)
-
Ubyło płynu chłodzącego i jakies piszczenie ...
No własnie przecież pompa wody znajduje się w bloku i czy to znaczy ze ciekła by na tym oringu? i czy wtedy nie trzeba by było wymieniac tylko oring? bo po co pompe odrazu, hmmm - moze wystarczy tylko oring skoro pompa pracuje dobrze (oringi z czasem twardnieją i przez to nie uszczelniają) wiec moze tylko jego wymienić??? (a koszt oringu to raptem parę PLN) jak tylko cieknie z polaczenia z blokiem to mozna uszczelnic ale jak piszczy to znaczy ze konczy sie lozysko i lepiej zrobic tak niz kabinowac z oringami
-
Woda w baku
dokladnie zakup dodatek do paliwa i bedzie ok a kupisz to na stacji moze byc shell czy cos innego
-
Kontrolka smarowania gaśnie po 4 sekundach
moze miec jakis wplyw ale nie koniecznie
-
Kontrolka smarowania gaśnie po 4 sekundach
i tu macie racje
-
Kontrolka smarowania gaśnie po 4 sekundach
u mnie tez nie bierze oleju jest zalany 5w40 a ma juz 349tys i co wy na to a gadalem z mechanikiem od bmw mowi ze to normalne mozna sie tego pozbyc wymieniajac czujnik bo moze byc juz przybrudzony lub cos z kablami sie zrobilo moze przerywac
-
Kontrolka smarowania gaśnie po 4 sekundach
ja tez mam e32 tylko ze 735 i u mnie tez gasnie tak samo po ok 3-5s to normalne bo u kolesia tez tak gasla i bylo ok nie mam problemow
-
Założenie klimy - co myślicie?
zalozenie nowej klimy to mze nawet kosztowac ok 12tys a uzywka z zalozeniem to moze kosztowac ok 3-4 tys takze pomysl
-
zamiana E36 na E32
napewno wiecej kosztuja jak ze wszystkimi czesciami do aut luksusowych a co wybrac to zalezy od ciebie ja waziol bym e32 a ktos inny e34
-
Odglosy przy wentylatorze (wisko)
jezeli juz sie zdecyna wymiane to kaz sobie oddac twoje stare rolki abo badz przy naprawie to bedziesz wiedzial dokladnie
-
ALTERNATOR
jest taka mozliwosc bo kazdy akumulator ma jakos pojemnosc i do tego jest dobierany alternator jak jest za duzy akumulator to nie bedzie doladowywany chyba ze zmnienisz regulator napiecia to wtedy bedzie ok
-
ALTERNATOR
moze mu przeladowywac akumulator i tylko tyle
-
zapalanie swiatla wewnatrz
dzieki wielkie i sorka ze nie poszukalem ale juz sie wystraszylem ze cos sie zepsulo dzieki jeszcze raz
-
Pytanie do posiadaczy 730iA
ja mam e32 735i ale w manualu i na trasie jak koledzy mowia od 9 do 11(trasa znaczy ze szczecina do lodzi i spowrotem predkosci od 70 do 205 i taka srednia wyszla) a w miescie miedzy 13 a 15 ale staram sie delikatnie jezdzic choc zdarzy sie jakis maly wyscig z pod swiatel nie powiem ze nie
-
zapalanie swiatla wewnatrz
mam takie pytanie czy to jest normalne ze jak mam zamkniete auto to podnoszac klamke od kierowcy zapala sie swiatlo w srodku (i tylko sie tak dzieje na klamce kierowcy) czy tak ma byc czy moze krancowka siada
-
wskazania prędkościomierza
to jest test 8 jak masz pelne obc chyba a jak nie to 5 ktorys z 1 dziesiatki napewno
-
remont czy 2,5?? co radzicie??
zmien i sie nie zastanawiaj a dopiero wtedy pojezdzisz to bedzie to wiesz mi :twisted2:
-
Odglosy przy wentylatorze (wisko)
pokrec wiskiem jak bedzie halasowalo to bedzie toa jak nie to szukaj przyczyny w pompie woby lub wsrod rolek paska rozrzadu lub paska alternatora tak czy siak musisz pogrzebac