Treść opublikowana przez Nowak.1986
-
Porysowany klosz lampy przedniej od wewnątrz
Ja mam z lampami problem podobny. Nie są porysowane ale zmatowione. Ostatnio przeglądałem na allegro i są tam do kupienia same szkła (w sumie to plastiki). Tak się zastanawiam czy jakościowo dorównują oryginałom.
-
[e39] 530i WBADT61080CE51010
Nowak.1986 odpowiedział(a) na alexanderM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód ze słynnego zagłębia handlarzy - Radom. Pierwsze co to sprawdziłbym historię tego auta bo po zdjęciach to ta kierownica wygląda mi na trochę więcej niż te 298k. Dziwne dźwięki to mogą być vanosy albo nawet panewki, musiałbyś na oględziny zabrać jakiegoś kumatego mechanika który zna te silniki.
-
BMW E39 530d 2003r wycie podczas przyspieszania.
Dla pewności pojeździł trochę z włączonym testem nr 07 i obserwuj temperaturę. Z tego co wiem te silniki są dość wrażliwe na przegrzanie a wskazówka analogowa działa z pewnym opóźnieniem, więc jak pokazuje czerwone pole to zwykle jest już za późno.
-
BMW E39 530d 2003r wycie podczas przyspieszania.
Moje poprzednie M57 też tak wyło jak odkurzacz i przez 5 lat nie wymieniałem wisko a temp zawsze 90 stopni.
-
M54B30 optymalna temperatura pracy
Odświeżę trochę temat bo mam dokładnie to samo chociaż wydaję mi się, że prawidłowo odpowietrzyłem układ po wymianie wisko, termostatu i płynu
-
Jak sprawdzic wiskoze
Kupiłem ostatnio takie same wisko i jest dokładnie tak samo jak u Ciebie. Możliwe, że jest to walnięte fabrycznie? Gdzie kupowałeś te sprzęgło? Zastanawiałem się czy może po prostu chłodnica jest zapchana i nie daje temp na wisko ale jeszcze tego nie sprawdzałem
-
E39 530D WBADP81000GS94675 Jarosław
Nowak.1986 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiężko jest teraz znaleźć E39 bezwypadkowe. Zapytaj właściciela które elementy były malowane i powiedz , że przyjedziesz z miernikiem lakieru. Dodatkowo diesel w Niemczech służy zazwyczaj do trzaskania tysięcy kilometrów na autostradach więc większośc z nich jest cofana w Polsce. Historia u Draya może Ci coś powiedzieć więcej.
-
Wymiana MK3 na MK4 czy ma sens
Odświeżam bo mam taki sam plan. Z tego co zdążyłem się zorientować wtyczki są te same, tylko przełożyć i wgrać softa. Ale niech ktoś potwierdzi.
-
E46 330Ci do pilnej oceny WBABN510X0JT64553
Nowak.1986 odpowiedział(a) na FragMaster temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa swój M54 znalazłem po 4 miesiącach szukania więc powodzenia i cierpliwości.
-
[E39] 530i Dziwna wtyczka w schowku
Dziś otwierając szufladę z bezpiecznikami w schowku z prawej strony wyskoczyła jakaś nie podłączona wtyczka. Czy ktoś orientuje się do czego może to być?
-
E39 525i Gubin wbadt41090gy22590
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Shadowblade temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to mój kolega powiedział: "Jeśli samochód kosztuje u handlarza tyle to pomyśl sobie ile on za to dał w Niemczech żeby odpicować auto zrobić na szybko sztukanckie remonty i jeszcze na tym zarobić"
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaściciel wysłał zdjęcia ale chyba nie wytłumaczyłem mu zbyt dobrze jak ma zrobić zdjęcia drzwi bo zrobił od spodu
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe czy za pojęciem naprawa nie kryje się wymiana. Dziwi mnie, że serwis olejowy był robiony średnio co 45k km
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż21.12.04 - 41 643 km - serwis olejowy, olej, filtr oleju, mikrofiltr, kontrola pojazdu, płyn hamulcowy 07.04.06 - 48 634 km - bezpiecznik, alternator, akumulator, diagnostyka i programowanie pojazdu, tłumik przedni , obejma wydechu, uszczelka, śruby, elementy technologiczne 11.05.06 - 48 672 km - serwis olejowy, olej, filtr oleju, mikrofiltr, kontrola pojazdu, płyn hamulcowy, uzupełnienie oświetlenia, koła letnie kpl, zmiana kół, zestaw zegarów, badanie techniczne, diagnostyka i programowanie pojazdu 05.03.07 - 66 861 km - świece zapłonowe kpl filtr powietrza, uzupełnienie oświetlenia, klocki i tarcze hamulcowe przód 27.06.07 - 72 160 km - naprawa szyby czołowej 13.08.07 - 74 955 km - regulator dmuchawy, diagnostyka komputerowa pojazdu 13.08.08 - 93 410 km - serwis olejowy, olej, filtr oleju, mikrofiltr, kontrola pojazdu 19.08.08 - 93 660 km - płyn hamulcowy, kontrola pojazdu 18.05.10 - 126 473 km - klocki hamulcowe tył, czujnik położenia wałka rozrządu, diagnostyka komputerowa pojazdu 02.08.10 - 129 515 km - łączniki stabilizatora przód, akumulator, diagnostyka i programowanie pojazdu 21.06.11 - 144 956 km - serwis olejowy, olej, filtr oleju, mikrofiltr, kontrola pojazdu, płyn hamulcowy, paski osprzętu 24.05.12 - 158 520 km - uszczelka pokrywy głowicy, lampa przeciwmgielna lewa, łączniki stabilizatora tył, klocki i tarcze hamulcowe przód, olej automatycznej skrzyni biegów, badanie techniczne 13.08.12 - 161 876 km - rolki osprzętu, napinacz osprzętu, pasek osprzętu, diagnostyka komputerowa pojazdu, zespół regulacyjny kolektora ssącego 03.09.12 - 162 883 km - szkło lusterka zewnętrzne lewe Ostatni sczyt z kluczyka - 162 883 km Auto ma do wykonania akcję serwisową na wymianę poduszki powietrznej kierowcy.
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy jest możliwe żeby usunąć oznaczenie na klapie nie pozostawiając absolutnie żadnego śladu tak jak jest to tu pokazane?
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz tak patrząc to na tym słupku to na moje wygląda to jakby jakiś kabel tam szedł
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle na klapie i błotnikach już tak.
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie bardzo to widzę, mógłbyś dokładnie to opisać? No z tym zderzakiem też to zauważyłem, właściciel twierdzi, że jest tam oryginalny lakier. Możliwe, że miała zdarzenie w tył i na mierniku nic nie pokaże?
-
E39 530iA GV43046 Wołów
Nowak.1986 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530i-lpg-zadbany-bezwypadkowy-edycja-lifestyle-ID6yKn5N.html Wg właściciela wszystko jest w jak najlepszym porządku a jedyny mankament to pompa od Nivo która z racji założenia większej butli musiała zostać przeniesiona pod tylną kanapę i teraz w kabinie słychać trochę jak pracuje. Jutro zamawiam historie u Draya więc zobaczę czy opłaca się jechać 300km na oględziny :D Może ktoś posiada więcej informacji na temat tego autka?
-
E39 523i WBADT11030GY57351
Nowak.1986 odpowiedział(a) na kubson97 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź Auto Bawaria oni często mają E39.
-
e39 530i wbads51060bz90421
Nowak.1986 odpowiedział(a) na speel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo znany handlarz kiedyś, chyba w grudniu wystawił bardzo podobny egzemplarz. Jeden z kolegów na forum zamieścił nawet relacje z oględzin i nie było tak kolorowo jak na zdjęciach. :D
-
E39 530d G045840 Warszawa
Nowak.1986 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530d-salon-polska-automat-skora-bezwypadkowy-osoba-prywatna-ID6yzXMN.html Jak na moje to kierownica i przełączniki kierunków wyglądają na strasznie wylatane. Na zdjęciach wydaje się jakby trochę za dużo tego dymu z rury wylatywało. Czy na Bmw-check można sprawdzić historie auta z polskiego salonu? P.S. Swoją drogą, ciekawy kolor. Chyba pierwszy raz taki widzę w E39 :D
-
F30 nr vin Wba8j31090f697209
Nowak.1986 odpowiedział(a) na marekacmilan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega z forum Dray lub u niego na stronie bmw-check
-
E39 530i WBADS51070BZ90976
Nowak.1986 odpowiedział(a) na speel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidziałem kiedyś e39 gdzie ewidentnie było widać, że drzwi są innego odcieniu niż reszta choć handlarz zarzekał się, że lakier wszędzie 1005 oryginalny, można sprawdzać miernikiem. Okazało się, że faktycznie miernik pokazywał poprawne wartości a drzwi były najprawdopodobniej po prostu z innego modelu. TITANSILBER METALLIC jest akurat stosunkowo łatwy do wykrycia typowych napraw lakierniczych nawet dla laików w tym temacie.
-
E39 3.0D Automat Vin:WBADP81080GW41962 Radom Korekta.
Nowak.1986 odpowiedział(a) na dziku76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejne dwie "igły" z Radomia :D Auto Bawaria i Bmw Passion Import przy nich wymiękają ;)