Treść opublikowana przez Prezes_
-
E34 Prospekt serii EXECUTIV
fajna sprawa :cool2:
-
filtr pylkowy
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=13201&highlight= reszta tez była :wink:
-
ulepszacze do LPG - czy warto???
słuchaj się labradora a nie zginiesz :cool2: do tego mozna tez stosowac preparaty Liqui Moly, ale one są mniej dostępne.
-
Jest jakis dobry gazownik w Warszawie???
zerknij do działu Polecane warsztaty>mazowieckie>tam znajdziesz :wink:
-
ulepszacze do LPG - czy warto???
Używaj, jak mówi kolega ulepszaczy dolewanych do Pb, to pomaga. Ale rozruch nigdy nie odbywa się na Lpg... :cool2:
-
BMW <1988 do zabawy czy warto
zajrzyj lepiej na streetracing.pl, tam Ci doradzą na taki temat. My tutaj tworzymy społeczność fanatyków i pasjonatów marki, nie potrafimy nawet mysleć z katowaniu samochodów. Nie odbierz też tego negatywnie, poprostu nie popieramy takich rzeczy i czasami zdarza nam się oburzyć... :wink: :cool2:
-
i [ E30 ] Jak zresetować serwis?
po pierwsze sprawa nie jest pilna, bo te lampki nie są w rzeczywistości istotne... i tak jak poradził Ci poprzednik... :search: please. (tam znajdziesz everything You want...)
-
16.12.2005 spot w Warszawie GALERIA MOKOTÓW
nie da rady przetargać terminu na późniejszą godzinkę?? :worried:
-
Filtr w kabinie.
szperaj :search: zajrzyj też do działu Zrób to sam :cool2: a potem zrób to sam :wink:
-
co sadzicie o bmw 525i 92r
dodam tylko, ze ta Beemka była wystawiana na allegro kilkanaście razy od dłuuugiego czasu. Wiem, bo cały czas szukam auta... od pół roku...
-
528 touring - prosze o rady
hmmm... powiem szczerze, ze zastanawia mnie brak spryskiwaczy swiatel z przodu oraz ruszona rejestracja... bita?? nowe części?? i do tego znaczek z tyłu po lewej stronie i dwa nieoryginalne czujniki parkowania... bita?? nie wiem, ale na bank nie bezwypadkowa, jak jest napisane w ogłoszeniu.
-
Ach, ten gazior
ja Cie pocieszę.. (sam siebie tak pocieszam :P ) jeśli masz instalke zrobioną prawidłowo, jeździsz na przeglądy min. 2 razy w roku i dbasz o wymianę świec, filtrów itd, to możesz się uśmiechnąć, wsiadać i jechać... :cool2:
-
Ilu tak naprawde nas jest....
a ja przyznam się szczerze, że przyglądam się także innemu forum bmw (czasami) i to fakt, ze tu "u nas" panuje o wiele więszy porządek i kultura, myślę że osobista każdego z forumowiczów. Do tego cenię sobie logiczne i konstruktywne wypowiedzi Moderatorów i Admina. Tak 3mać :cool2:
-
Jakie 130mm do 320 zl ?
chcę tylko zameldować, ze Sebast nie posiada już głośników na sprzedaż... żadnych JBL :twisted2: :lol: Panowie specjaliści od wygłuszania, piszcie, gdyż oczekuję... na nowinki i teorie :mrgreen:
-
Jakie 130mm do 320 zl ?
a nie łzy?? :twisted2: :mrgreen:
-
Poznajcie prawdziwego miłosnika pojazdów z Buchloe
zakochałem się.... :mad2: to chyba uczucie z głębi serca... :modlitwa: http://home.arcor.de/alpinamaeuse/alpinab1260.html
-
[E34] Wymiana mikrofiltra w układzie wentylacji
moze sie przydać do tematu: http://www.filtron.com.pl/2005/katalog/instrukcje/1031k.pdf :cool2:
-
Jak odróżnić M40 B16 od B18?
hehe, zmień jeszcze dane pod avatarem... 318 będzie bardziej rasowe :cool2: :mrgreen:
-
moja betka nie ma siły
wtryskiwacze, przeszedlem to samo... zrobili mi nawet jakąś płukanke silnika i zalali taki preparatem do czyszczenia i poszlo... :cool2:
-
Dolot powietrza
ale to fakt, ze tak robią, mojemu ojcu zrobili barany to samo. Ostatnio tez mu gasla, ale z innego powodu. Byl zapowietrzony uklad chlodzenia i przez to parownik w zasadzie nie chodzil(lodowiec) i gasla... teraz juz wyzdrowiala... :roll2: (odpukac)
-
Czy to jeszcze BMW?
moim zdaniem nie jest taki zły :mrgreen: widzę w nim cos z Maseratti.
-
INSPEKCJA ??? pomocy
skasuj insp i bedzie dobrze, zielone powrócą. ludzie :search: plisss
-
Diody na tablicy wskaźników
wpisz w szukaj: inspection/inspekcja :cool2: :search:
-
MONTAZ KOMPUTERA POKLADOWEGO
dziecinnie proste to to jest... ale tylko jeśli chcesz go wozić w bagażniku. Przecież musisz przeprowadzić okablowanie z czujnikiem temp. Do tego te złączki są jakieś tam inne do kompa. Wiem, ze nie nastrajam opt, ale jak chciałem zalozyc taki komp do siebie, to tez mnie niezle zjechali... a fakt faktem, czasami brakuje mi cierpliwości, więc zostanę przy zegarku. :P
-
spalanie a wielkość felg
dokładnie, są dwie grupy ludzi, a właściwie ich styl obcowania z autem: 1) eco 2) lans rzecz gusty, nie nalezy o tym rozprawiać... :wink: