Treść opublikowana przez szybki4450
-
BMW E39 520i VIN: WBADT11030GY61285
szybki4450 odpowiedział(a) na veggr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda bardzo ładnie,sprawdzaj przebieg i historię i jedź obejrzec na żywo .
-
E46 2.0d Touring WBAAX71070JR68790 i niestety duża korekta!!
szybki4450 odpowiedział(a) na Stanisław temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja powiem tak,że nie każdy sprawdza przebieg przed zakupem,tylko wiele osób kupuje oczami i nie sprawdza takich rzeczy jak przebieg i historia.Znam kilku ludzi co nawet vinu nie sprawdzali w autach ,za duże pieniądze.Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka z cwaniakami mirkami.Najlepiej niech forumowicz napisze jak było z tym przebiegiem.
-
E32 730i WBAGA71010DA71817
szybki4450 odpowiedział(a) na Strzalaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedług mnie to jest słabe auto ,w które trzeba włożyc kupę kasy ,żeby był fajny klasyk.Kiedyś szukałem takiego 740 to się napatrzyłem.Na zdjęciach widać jego mega stan,na miejscu przy oględzinach pewnie więcej kwiatków.Wejdź na forum 7er i poczytaj o przywracaniu takiego czegoś do statusu KLASYK.Zresztą ten tekst o przebiegu,że odzwierciedla stan i blacha ideał :duh: Ni silnik ,ni wyposażenie,jakby było v12 to jescze ,ale to.Zresztą twoja kasa ,podoba się to jedź zobaczyć ten unikat.Ot,fotel wygryzła mysz :wink:
-
E46 323 VIN WBABM31000EZ70847
szybki4450 odpowiedział(a) na Mareve temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto od fana ulepionego tiuningu ala Szybcy i wściekli,najbardziej dziwi fakt,tak wielkiej obniżki przez handlarza przy oględzinach ,bo oni nie są do tego tacy skłonni,mając podobno na to auto chętnych.Jak ci się podoba to weź kogoś kumatego,albo jedź do serwisu i porządnie sprawdź,żebyś się nie rozczarował :wink:
-
Co sądzicie o tym E53 WBAFB71080LX56182
szybki4450 odpowiedział(a) na Wiesko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg pewnie taki ,jaki zażyczy sobie kupujący :P Znaczy elastyczny jest :lol:
-
E65 wbagl61080dm55210
szybki4450 odpowiedział(a) na Georgy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ drugiej strony lepiej kupić za 20 i włożyć 20, niż dać 35 i włozyć 20 :lol:
-
Bmw e70 4,8i WBAFE81028L092146
szybki4450 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg nie zawsze jest wyznacznikiem stanu auta,ja osobiście bym nie bawił się w to auto,ale to twoje pieniądze i twoja sprawa :)
-
E65 wbagl61080dm55210
szybki4450 odpowiedział(a) na Georgy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE65 v8 w cenie e46,zakup to proszenie się o kłopoty,a ta cena to 1 rata z kilku ile wydasz,żeby to jeżdziło,chyba ,że komis jest św Mikołajem i taka promocja :wink:
-
Bmw e70 4,8i WBAFE81028L092146
szybki4450 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie ,to może być mina.
-
Co sądzicie o tym E53 WBAFB71080LX56182
szybki4450 odpowiedział(a) na Wiesko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ci się auto podoba to wykup historię i jedź obejrzeć na żywo.Cena wysoka ,ale może to ideał.Ja osobiście nie dałbym tyle kasy za to auto.
-
e92 335i WBAWB71037P029115
szybki4450 odpowiedział(a) na szara_eminencja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoniecznie sprawdź historię i przebieg,kierownica masakra,może kobieta nerwowa wydłubała paznokciami :P Ostrożność bardzo wskazana.
-
e92 335i WBAWB71037P029115
szybki4450 odpowiedział(a) na szara_eminencja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod linkiem nie ma już ogłoszenia.
-
BMW 728i z Łodzi WBAGE21060DJ36147
szybki4450 odpowiedział(a) na rafix1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW mojej byłej e39 w takim samym kolorze tapicerki ,tak wyglądała przy prawie 400 tyś km :wink:
-
F30 nr vin Wba8j31090f697209
szybki4450 odpowiedział(a) na marekacmilan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawie nowe w, takiej cenie........marzenie,chyba,że cena netto :wink: Sprawdź historię u kolegi z forum,bo ta promocja na cenę musi z czegoś wynikać.
-
BMW e46 330d touring Kłobuck WBAEL91050PA72884
szybki4450 odpowiedział(a) na Sirbielu88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisz ,zobaczymy ,co to za zimowa promocja :wink:
-
E36 Stargard Szczeciński WBACD21040AU59583
szybki4450 odpowiedział(a) na Rolek90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto było miesiąc temu wystawione za 17500 plus opłaty na innych felgach,inny nick sprzedajacego.Jak by była lala, to już by dawno się sprzedała :wink: ,aha lakier odświerzany :wink:
-
Co sądzicie o tym E53 WBAFB71080LX56182
szybki4450 odpowiedział(a) na Wiesko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tytule.
-
BMW E46 330cd Vin: WBABV91030PJ91107
szybki4450 odpowiedział(a) na domalmrp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadna, jak nowa :wink: ,za ładna na Włochy,ale może to wyjątek :) Sprawdź przebieg i historię i jak ci pasuje, to jechać oglądać na żywo.
-
X5 E53 uwaga na przebieg -Dębe Wielkie WBAFA71070LN06760
szybki4450 odpowiedział(a) na rehau temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety ,Polska rzeczywistość :x
-
BMW E90 330i vin WBAV031050AC83158
szybki4450 odpowiedział(a) na marmys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedający sprawdza też auta przed zakupem i wypożycza miernik lakieru na doby :lol: Sprawdź przebieg i historię u kolegi z forum i jak będzie ok ,to jedź obejrzeć na żywo najlepiej z kimś co się zna.
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Skrzynia fabryczna ,na razie ogarnia,jak coś będzie nie tak ,to podzielę się informacjami ,żeby każdy miał jasność jak to wygląda w praktyce,kiedy się tak zwiększa moc i moment.
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Do stanu idealnego znaczy wymieniono i sprawdzono wzystkie podzespoły ,wymiana oleju skrzynia usuniecie klapek , olejów ,filtrów,uszczelek turbin,świec żarowych i sterownika. Stan idealny czyli zdrowa sztuka,w której nic nie puka i nie stuka.W 535d zaniedbanym takich wartości by nie było.Koszt samego programu indywidualnego i 1 hybrydy ok 4 tyś.Oczywiście dochodzi koszt ic ,robocizny i paru innych rzeczy ,żeby to grało,ale nie 15 tyś.Jak auto będzie uzytkowane z głową,a nie non stop do odcinki,to tak szybko nie padnie.BMW 535D polift ,które chłopaki robili pod prawie 500 km,jeździ i to dobrze,ma założoną chłodnice paliwa ,niestety oleju nie ,więc wróżenie o nadciągających awariach jest lekką przesadą.W autach fabrycznych też,są awarie.Wiadomo,że zainwestowanych pieniędzy się nie odzyska,ale przyjemność z jazdy jest i o to chodzi :P Kasa to nie wszystko.
-
BMW e46, 318i WBAAY71020FZ42811
szybki4450 odpowiedział(a) na Fenix777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwne.Kupił,już sprzedaje,może mocy za mało :wink: Zdjęcia z olx tak,że nic nie widać.Albo handlarz,albo wada.Jak ci się podoba to sie ustaw w kolejce ,najpierw jednak zadzwoń i sie spytaj dlaczego tak szybko sprzedaje i czy oględziny tak jak zdjęcia będą po ciemku :D Cena większa, bo szyby przyciemnił :lol:
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Dzisiaj odebrałem auto po modyfikacjach w MK serwis i TC performance.Wyszło 444 km i 845 nm.Założona hybrydowa turbina,intercooler TURBOWORKS FMCI,EGR,DPF OUT.Samochód jest zdrowy ,seria ładnie wyszła.Bmw nie będzie mi służyło do jazdy po torze ,tylko do sprawnego poruszania się z nutką emocji.Różnica jest ogromna,nie ma tylko na razie warunków do sprawnych testów :D Przyjemność z jazdy wzrosła i o to chodziło :lol: http://s50.photobucket.com/user/szybki4450/media/WP_20170113_18_42_45_Pro_zpsbvr7hi08.jpg.html?sort=3&o=3 http://s50.photobucket.com/user/szybki4450/media/WP_20170118_16_04_44_Pro_zpsj8esrqth.jpg.html?sort=3&o=2 http://s50.photobucket.com/user/szybki4450/media/WP_20170121_14_40_30_Pro_zpsf437iz7h.jpg.html?sort=3&o=1 http://s50.photobucket.com/user/szybki4450/media/WP_20170121_15_23_44_Pro_zps2srj41vb.jpg.html?sort=3&o=0 Dodam tylko ,że auto przed modyfikacjami było doprowadzone do stanu idealnego,mam nadzieję ,że wszystko będzie ok.
-
BMW E90 325d VIN: WBAVC51010VD01680
szybki4450 odpowiedział(a) na ziomal15xd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie spokojnie :wink: Wielu użytkowników swoich BMW chce je upiększyć lub coś zmienić. Robią polifty, m paki ,zakładają dyfuzory,bo im sie podoba i ok.Kazdy ma do tego prawo.Auto z ogłoszenia ma sporo wymienione ,pytanie czy kaprys ,czy dzwon.Jak pytającemu sie podoba to niech weźmie kogoś kumatego i perełke sprawdzi.