Treść opublikowana przez szybki4450
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Witam,auto sprzedane,ma nowego właściciela,oczywiście fana marki,niech mu długo bezawaryjne i bezwypadkowo służy.
-
E60 530i WBANA710X0B612704 Lublin
szybki4450 odpowiedział(a) na koral78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwsze ,co się rzuca w oczy to brak paliwa ,bezwypadkowy Szwajcar i nota prawna :) Sprawdź historię i przebieg,wzmożona czujność wskazana.
-
BMW Seria 1 E87 Wielkopolska WBAUE310X0E177206
szybki4450 odpowiedział(a) na Justyna88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoja żona też wymarzyła sobie e87 i to był jej pierwszy diesel w życiu.2008 rok automat 118d za 30 tyś zł.Jest zakochana w tym aucie :) ,a po programie na prawie 190 km,przyjemność z jazdy wzrosła.Z awarii w ciągu roku......pompa wysokiego ciśnienia,koło pasowe ,wtryski,razem lekko około 5 tyś zł,a, przebieg 261 tyś.Wiadomo,w każdym aucie,każdej marki coś się psuje.Pozdrawiam :D
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Ja na spalanie nie patrzę za bardzo :lol: ,ale pali mniej po zmianach,średnia z komputera 9,5,większość dojazd do pracy :D oczywiście to tylko średnia ,ale jak na tę moc to uważam,że spalanie jest śmiesznie małe.
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Spoko,jak nagram ,to wrzucę :)
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Auto cały czas daje dużo radości z jazdy,nic się nie zepsuło,nie odpadło :D i idzie na sprzedaż.Powód,powrót do klasyki ,czyli e36 docelowo turbo +++++++++ :P
-
E61 530d WBANJ71020B461695
szybki4450 odpowiedział(a) na strixdriver temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa sądzę ,że szukanie e61 z mocnym dieslem w cenie e39,to proszenie się o kłopoty.Sprawdź historię i stan auta.Okazje nie istnieją :)
-
BMW E46 330D WBAER91070KG81423
szybki4450 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA na jazdę próbną weź baniak z paliwem,bo prawie 0,sprawdź przebieg i historię,jak dla mnie ostrożność bardzooooo wskazana :)
-
e61 WBANJ71010CR17468
szybki4450 odpowiedział(a) na hay1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWstaw link :)
-
BMW X5 e53 4.6is WBAFB91060LN73438
szybki4450 odpowiedział(a) na bmw3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma to jak dieselek znawca sie wypowiada nt gazu nigdy na nim nie jeżdżąc. Nie znam się więc się wypowiem jak to mówi pewien Łysy z YT. Kolego,to jest mój pierwszy diesel,w galerii mojego e61 są zdjęcia mojego byłego e39 540 gaz,na 2 parownikach,użytkowane przez 3 lata.TAK ZNAFCOOOOOOOO :lol:
-
BMW X5 e53 4.6is WBAFB91060LN73438
szybki4450 odpowiedział(a) na bmw3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU mnie w starej e39 540 wariował pływak,a gaz nie ma z tym nic wspólnego :)
-
BMW X5 e53 4.6is WBAFB91060LN73438
szybki4450 odpowiedział(a) na bmw3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW życiu miałem kilkanaście aut,nie raz trafiali się amatorzy przejażdżek,bo panie chciałem zobaczyć jak to jeździ,marnowali mój cenny czas,także jak będę sprzedawał swoje e61 ,to też bez kasy nie będzie jazdy :) takie moje prawo.
-
BMW e46 325ci Radom WBABD31020PK89187
szybki4450 odpowiedział(a) na prezeskrk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa zdjęciach wygląda ładnie,sprawdź historię z przebiegiem,bo Radom i Szwajcaria to fantastyczne połączenie,jeszcze ta książka serwisowa ,widocznie w serwisie trafiał co roku na tego samego mechanika :) No ale może będzie ok.
-
bmw e60 WBANC51090CN27409
szybki4450 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż100 % prawdy :cool2:
-
Zakup bmw e46 coupe WBABN11080JV53968
szybki4450 odpowiedział(a) na Mateusz96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWstaw vin do tytułu,bo bedzie kosz.
-
BMW Seria 3 E46 320l 99' WBAAM11090JM37175
szybki4450 odpowiedział(a) na lantan1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz jak wysoko stoi auto względem kół,nienaturalnie.Wstaw vin w tytule.
-
BMW E61 530D automat WBANJ71050B518486
szybki4450 odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena adekwatna do stanu,egzemplarze w stanie bardzo dobrym nie kosztują 29999 zł :lol: W używanym 13 letnim aucie zawsze coś będzie do zrobienia ,a nieraz zużycie wnętrza nie odzwierciedla przebiegu,bo to wróżenie z fusów :cool2: Trzeba sprawdzić historię z przebiegiem.
-
BMW 328i 3/M3 2014 Władysławowo WBA3B5G58ENS11167
szybki4450 odpowiedział(a) na Yakaposhi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa tylnej klapie zabrakło jeszcze obok xdrive i m3 napisu alpina :cool2: Odpuść sobie tego bezwypadkowego demona prędkości :roll:
-
E91 330d WBAUY91050A678439
szybki4450 odpowiedział(a) na miszczu113 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena netto,sprawdź historię i szczególnie przebieg.
-
E46 330Ci Centrum Katowice WBABD51090PK15292
szybki4450 odpowiedział(a) na Rolek90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tej cenie powinna być lalka zgodna z vin.Poszukaj lub poczekaj, a znajdziesz coś ciakawego :D
-
BMW 320 E92 WBAWD11030 PV87396
szybki4450 odpowiedział(a) na KubaPanda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak dla mnie zalatuje wieś tiuningiem,wszędzie M Power.Ja bym dał sobie spokój ,w tej cenie znajdziesz coś lepszego :)
-
E38 735i WBAGF41030DK35632
szybki4450 odpowiedział(a) na jajkosek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też nie rozumiem.Jaka cena taki stan :)
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Wcześniej miałem e39 540 i jedynie czego mi teraz brakuje ,to dźwięku v8 :cool2:
-
BMW E46 330XI 2004 WBAEW53405PN37771
szybki4450 odpowiedział(a) na olokogz11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpisz vin w temacie
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Z racji wielu pytań chcę powiedzieć,że w trzy miesiące użytkowania BMW po modyfikacjach Tc Performance,auto jeszcze jeżdzi,nic nie wybuchło i nie rozsypało się :D Samochód użytkuje normalnie ,głównie miasto,bez katowania.Wiadomo lubię wdepnąć ,kiedy można i jest wtedy moc :P Od styczniowej modyfikacji jedyną rzeczą ,którą wymieniono był czujnik doładowania turbiny .Auto daje wiele radości z jazdy i szybko się rozpędza :cool2: i o to mi chodziło.Każda wydana złotówka ,warta była tej zmianie,jedynie ,czego brakuje ,to trakcji i może niedługo wejdzie szpera z m5.