Treść opublikowana przez T-T
-
tylne światła - coupe
Ad2. Próbowałem to zrobić ale mi się nie udało. Kolega w Vektrze ma tak że jak włączy postojówki i da kierunek lewy bądż prawy to świeci tylko ta strona. Ja tak miałem w passacie. w seatach też tak jest. osłabiacie mnie :mrgreen:
-
tylne światła - coupe
Witam zaświecił mi się komunikat: Rucklicht defekt - Brak światła cofania - Przepalona żarówka, bezpiecznik lub usterka w obwodzie elektrycznym no i ok wymieniłem żarówkę komunikat pojawił się znowu po około 1 h :mad2: po sprawdzeniu żarówek wszystkie oki ale nie świeci tylny halogen 1. czy świecą się tylne halogeny po obydwu stronach ? 2. czy światła pozycyjne świecą się w parach na strone ? u kolegi w Cabrio z 1998r. halogeny są 2 i pozycyjne 4 ja mam autko z 1995r czy jest inna opcja ? no nie wiem chyba zamotałem :duh: pozdrawiam
-
Głowica lub silnik 2,5I-PILNIE!!!
i jak tam z tym motorkiem ? jak coś to jest :P z E36 Sedan z 1994r 2,5 z Vanosem chodził na automacie stan bdb w aucie był zamontowany roczny gaz przebieg niby 150 tyś :D stan auta mechaniczny był bdb jak coś to dzwoń tel. 507931151 a i cena 2,5 tyś
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
:D :cool2: no tak wzór felg typ I to tylko dla wyglądu :modlitwa: I -pojazd standardowy II -pojazd standardowy obniżony przez AC Schnitzer III -pojazd standardowy ze sportowym zawieszeniem AC Schnitzer IV -pojazd standardowy z silnikiem AC Schnitzer i sportowym zawieszniem
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
Hehehe, właśnie właśnie - WYGLĄDA bo nie jeździ. Oczywiście na drodze równej jak stój to pewnie pojedzie, na naszych koślawych drogach to nieustanna walka o stan felg, zderzaków i nadkoli. O ile komuś chodzi o to żeby M3 wyglądało, nie jeździło to ok, inaczej to bez sensu. Jeździłem na walcach 245/45 z tyłu na felgach z 'parapetami', zawieszeniu m-technic i byle nierówność i opony waliły w nadkola. Jaki sens ma zakładać do 3xx konnego "M" takie koła? ? to jak Ci się wydaje co ma zamontować do M3 fele 15"? to tylko 17" jak w oryginale z lekkim parapetem :)
-
no i urwałem.....:((((
nie wiem jak to wygląda po urwaniu i co zostało ale jak ci cieknie po środku to: wkręć śrubkę :D
-
Pomoc w upiekszeniu
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img511.imageshack.us/img511/7627/45091403rj4.jpg %5B640%3A15%5Dhttp%3A//img511.imageshack.us/img511/7627/45091403rj4.c54190cc66.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img511.imageshack.us/img511/42/99026400wq1.jpg coś takiego ?
-
Pomoc w upiekszeniu
jednak nie :D pozostaje oryginał :D lakiernik pomalował zderzak tak jak powinno być pozdro
-
Pomoc w upiekszeniu
http://img161.imageshack.us/img161/4343/w36tyllllllqw9ks4.jpgzdjęcie zapożyczone mam pytanko: jak lub czym usunąć z progów to coś szare :) Gdzieś słyszałem, że można to usunąć i podspodem jest oryginalny lakier i nie trza malować? powodem tej decyzji jest mus skomponować autko w całość :) wymieniałem tylny zderzak i nowy jest już pomalowany w kolor :(
-
jakie papiery do sporwadzenia auta?
tu jest napisane od właściciela - brief (musowo ten mały) + umowa :wink:
-
Czy siedzenia z coupe podejda do sedana?
:D :D :D
- DAVO!!!
-
DAVO!!!
też mi się tak wydaje porównaj naszą i tą http://www.davo.bmw.be/NL/Default.aspx
-
Pomoc w upiekszeniu
niom :) widze kolege z grafą :) no mi się podoba, na 100% malu malu pozdrawiam
-
Pomoc w upiekszeniu
o mam identyko taką :) prawie :norty: - moja ładniejsza :twisted: ale od M to ło ho ho musze uskładać a na tą chwile to sobie prysne na czerwono :)
-
Pomoc w upiekszeniu
bordowa :) czyli nie kupuje badziewia tylko malu malu na czerwono :)
-
Pomoc w upiekszeniu
tak sobie też myslałem by te oryginalne pomalować tylko że na czerwono - co ty na to ? by były całe czerwone tak do bordo ? chyba spoko :)
-
Pomoc w upiekszeniu
no niby tak ale dymione to są takie: http://www.allegro.pl/item264787589_lampy_bmw_e36_bmw_3_coupe_cabrio_clear_black.html http://www.allegro.pl/item266433675_lampy_nowe_bmw_e36_coupe_crystal_od_super_s_.html lub czyli co dymione lepsze od tych jasnych do betki bordowej ?http://www.allegro.pl/item266304658_lampy_tylne_crystal_bmw_e36_coupe_przydymiane.html
-
Pomoc w upiekszeniu
a ja tak się wtrące :D takie lampeczki na tył to by pasowały do betki bordowej :norty: http://www.allegro.pl/item266433675_lampy_nowe_bmw_e36_coupe_crystal_od_super_s_.html
-
hamulec górski ???
a może z tym hamulcem to koleś wymyslił bo tłumik końcowy w 328 ma sterowaną podciśnieniem klapke na jednej rurce wydechowej :) fachowo to nie wiem jak to ugryźć i o co biega :?:
-
hamulec górski ???
Ktoś wie o co kaman ?? http://www.allegro.pl/item265337238_kompletny_wydech_tlumik_528_e39_e36_328_bmw_katal.html
- tłumik e36 328 cabrio????
-
Jak zamontować tylni spojler
Witam 1. miałem kiedyś spojlerek na klapie w innym aucie i był przymontowany na silikon lub coś takiego, a pisze że był bo pewnej nocy ktoś sobie go pożyczył :jawdrop: 2. teraz mam w coupe ale jest przykręcony ale taki już z niemcowni przyjechał 3. wolałbym autko jednak bez tego spojlerka pozdro
-
Koła na zimę - kołpaki
mam identyko zestawik :cool2: za aluski dałem 250 PLN :D a oponki za free :jawdrop: na 2 sezony oki pozdro
-
Szerokie opony a wycie wewnątrz samochodu...
:D ooo a ja mieć takie i nic nie szumieć 235/40/17 http://img254.imageshack.us/img254/3474/oponkanb4.th.jpg :mrgreen: