Treść opublikowana przez Ojciec
-
co oznacza napis inspection na desce rozdzielczej ?????????
ok bede szukal jak cos to bede jeszcze pytal ale mysle ze znajde :)
-
co oznacza napis inspection na desce rozdzielczej ?????????
a gdzie to jest bo dostalem kiedys instrukcje tyl;ko niewiem gdzie one sa ?? w liczniku czy gdzies pod maska ??
-
co oznacza napis inspection na desce rozdzielczej ?????????
a to sie jakos resetuje samemu ?? czy samo ?? bo wymienilem olej itd i mam tak samo jak bylo.pozdrawjam Kamil
-
spalanie na 6+
witam mi moja beta spala okolo 10L LPG na 100 km w trasie i przy dociskaniu :) wiec tez nie jest źle choc to tylko 1,6 :( móglby mniej :)
-
Wydech do e36
no naprawde niektóre sa fajne i musze wymienic bo w 1,6 niejest zaciekawy dzwiek silniczka a ten stary jest troszke zardzewioaly i przydalo by sie wymienic bo niewyglada zaciekawje :)
-
Wydech do e36
Witam chcialbym zmienic sobie wydech zeby mial fajny dzwiek tylko jaki byście polecili??
- Zlot
-
kontrolki oleju
Witam. Mam takie pytanie jak patrze na licznik w e36 z 1991r z grudnia jest taka kontrola oleju takie kwadraty zielone i czerwone.Je trzeba jakoś resetowac czy one same sie resetuja po wymianie oleju?? pisze tam serwice oil i pod tym sa te kwadraty.dzieki za pomoc pozdrawiam kamil
-
e36 gaz sekwencyjny i strata mocy!!!??? +miejsce korka wlewu
ja zalozylem zwykly gaz i duzej róznicy nie odczulem.wlem mi przywiesili pod zdezak bo tak jest starsznie malo miejsca.ja chcialem miec wlew w zdezaku ale nic stego ja jak tam spojzalem to zeczywiscie strasznie malo miejsca.pozdro
-
Problem LPG // Gasnie :(
mi równiez gasł ale pojechalem tam gdzie zakladalem i wyregulowali mi wszystko z tym ze mial strasznie nioskie powiedzieli ze oni bardziej niemoga go wyregulowac nieumia :duh: wiec przy tym mechaniku od siedmiu bolesci wziolem podkrecilem linke od gazu i chlopaszkowi sie glupio zrobiło. wiec jesli gasnie to moze byc tak ze przewody pourywane (mialem taka sama sytuacje w Jaguarze xj6) albo trzeba wyregulowac. Pozdro
-
Przewody zaplonowe E36
witam ja jak zakladalem do swojej bety gaz to powiedzialem zeby mi wymienili swiece i przewody wymienili ale niepowiem dokaca jakiej firmy jak sprawdze to dam ci znac chyba ze wywalilem paragonik.
-
Jaki olej proponujecie?
ja jezdze na mobilu super S (pulsyntetyk)i jestem zadowolony.
-
podświetlana gałka zmiany biegów
orginalna jest czarna niepodswietlana i ma narysowane polozenie biegów.
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
u mnie cyknie z 2-3 razy i przestaje (tylko czasami cyknie) jak sadzicie wymienic juz czy jeszcze sie wstrzymac?? moze sie cos uszkodzic ??Pozdrawiam
-
BMW e36 za 7000zł ??
auta z niemiec sa mniej wytluczone i wiuekszosc kupuje je zeby sprzedac ja natomiast dla siebie zostawilem e36 a inne sprzedalem.tam sa mniej wytluczone i w wiekszosci serwisowane.
-
BMW e36 za 7000zł ??
niewjem jaki gazik ale jestem zadowolony a wyniosko mnie to 1500 i swjece i kabelki do swiec niecale 200.pozdro
-
BMW e36 za 7000zł ??
Ja mam bmw 316i z 91r (e36) z niemiec i ze wszystkim wyszlka mnie cos okolo 8 tys. z zalozeniem gazu,wym.rozrzadu oleju itd.. w polsce kupisz cos za ta kase chyba ze szukasz czegos mlodszego.Pozdro
-
Spalanie E36 na silniku 1.6 94`
mi spala ok 11-12 l. gazu tylko jeszcze niejest wyregulowany.ale dociskam.mam butle 30l i jak narazje zrobilem 310km (wjec zszedl z 10 l/100km ) i jeszcze jedzi choc rezerwa śwjeci.jak wyjezdze to napisze ile spalil.Pozdro
-
[E36] Chyba jest coś zamulona... :/
Ja mam 316 w gaziku i bardzo nieodczulem zmjany ale też mysle nad wymjana popychaczy.nieorjetuje sje ktos cenowo ile popychacze kosztuja??Pozdro
-
[E36] problem z rozrusznikiem
Witam nam bete z końca 91r niedawno kupilem i jak siezagzeje cos niechce zapalac zacina sje cos rozrusznik.mozliwe ze bendix i mam pytanko jesli kupje bendix toi szczotki i tulejki też czy jest to zbedne?? Pozdrawjam