Skocz do zawartości

Ojciec

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ojciec

  1. ok bede szukal jak cos to bede jeszcze pytal ale mysle ze znajde :)
  2. a gdzie to jest bo dostalem kiedys instrukcje tyl;ko niewiem gdzie one sa ?? w liczniku czy gdzies pod maska ??
  3. a to sie jakos resetuje samemu ?? czy samo ?? bo wymienilem olej itd i mam tak samo jak bylo.pozdrawjam Kamil
  4. Ojciec odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    witam mi moja beta spala okolo 10L LPG na 100 km w trasie i przy dociskaniu :) wiec tez nie jest źle choc to tylko 1,6 :( móglby mniej :)
  5. Ojciec odpowiedział(a) na Ojciec temat w E36
    no naprawde niektóre sa fajne i musze wymienic bo w 1,6 niejest zaciekawy dzwiek silniczka a ten stary jest troszke zardzewioaly i przydalo by sie wymienic bo niewyglada zaciekawje :)
  6. Ojciec opublikował(a) temat w E36
    Witam chcialbym zmienic sobie wydech zeby mial fajny dzwiek tylko jaki byście polecili??
  7. Ojciec opublikował(a) temat w E36
    Witam wszytkicvh wiem ze to nie jest ten dzial ale niemoge nigdzie znalesc.moze orjetujecie sie kiedy bedzie zlot i gdzie.Pozdrawiam Kamil
  8. Ojciec opublikował(a) temat w E36
    Witam. Mam takie pytanie jak patrze na licznik w e36 z 1991r z grudnia jest taka kontrola oleju takie kwadraty zielone i czerwone.Je trzeba jakoś resetowac czy one same sie resetuja po wymianie oleju?? pisze tam serwice oil i pod tym sa te kwadraty.dzieki za pomoc pozdrawiam kamil
  9. ja zalozylem zwykly gaz i duzej róznicy nie odczulem.wlem mi przywiesili pod zdezak bo tak jest starsznie malo miejsca.ja chcialem miec wlew w zdezaku ale nic stego ja jak tam spojzalem to zeczywiscie strasznie malo miejsca.pozdro
  10. mi równiez gasł ale pojechalem tam gdzie zakladalem i wyregulowali mi wszystko z tym ze mial strasznie nioskie powiedzieli ze oni bardziej niemoga go wyregulowac nieumia :duh: wiec przy tym mechaniku od siedmiu bolesci wziolem podkrecilem linke od gazu i chlopaszkowi sie glupio zrobiło. wiec jesli gasnie to moze byc tak ze przewody pourywane (mialem taka sama sytuacje w Jaguarze xj6) albo trzeba wyregulowac. Pozdro
  11. witam ja jak zakladalem do swojej bety gaz to powiedzialem zeby mi wymienili swiece i przewody wymienili ale niepowiem dokaca jakiej firmy jak sprawdze to dam ci znac chyba ze wywalilem paragonik.
  12. Ojciec odpowiedział(a) na kora temat w Oleje
    ja jezdze na mobilu super S (pulsyntetyk)i jestem zadowolony.
  13. orginalna jest czarna niepodswietlana i ma narysowane polozenie biegów.
  14. u mnie cyknie z 2-3 razy i przestaje (tylko czasami cyknie) jak sadzicie wymienic juz czy jeszcze sie wstrzymac?? moze sie cos uszkodzic ??Pozdrawiam
  15. Ojciec odpowiedział(a) na Paneq89 temat w E36
    auta z niemiec sa mniej wytluczone i wiuekszosc kupuje je zeby sprzedac ja natomiast dla siebie zostawilem e36 a inne sprzedalem.tam sa mniej wytluczone i w wiekszosci serwisowane.
  16. Ojciec odpowiedział(a) na Paneq89 temat w E36
    niewjem jaki gazik ale jestem zadowolony a wyniosko mnie to 1500 i swjece i kabelki do swiec niecale 200.pozdro
  17. Ojciec odpowiedział(a) na Paneq89 temat w E36
    Ja mam bmw 316i z 91r (e36) z niemiec i ze wszystkim wyszlka mnie cos okolo 8 tys. z zalozeniem gazu,wym.rozrzadu oleju itd.. w polsce kupisz cos za ta kase chyba ze szukasz czegos mlodszego.Pozdro
  18. Ojciec odpowiedział(a) na izZy temat w E36
    mi spala ok 11-12 l. gazu tylko jeszcze niejest wyregulowany.ale dociskam.mam butle 30l i jak narazje zrobilem 310km (wjec zszedl z 10 l/100km ) i jeszcze jedzi choc rezerwa śwjeci.jak wyjezdze to napisze ile spalil.Pozdro
  19. Ja mam 316 w gaziku i bardzo nieodczulem zmjany ale też mysle nad wymjana popychaczy.nieorjetuje sje ktos cenowo ile popychacze kosztuja??Pozdro
  20. Ojciec opublikował(a) temat w E36
    Witam nam bete z końca 91r niedawno kupilem i jak siezagzeje cos niechce zapalac zacina sje cos rozrusznik.mozliwe ze bendix i mam pytanko jesli kupje bendix toi szczotki i tulejki też czy jest to zbedne?? Pozdrawjam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.