Treść opublikowana przez lucas16031984
-
[E36] E36 z silnikiem 2.5 - brać czy nie?
do Maxv fajną masz brykę widzę że w bardzo dobrum stanie ale ja bym zmienił tylne lampy na M3 i jakieś ful wypas fele po za tym jest miodzio iak trzymać :modlitwa: [/b]
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
moja bunia przy kupnie miała 180.000 przebiegu sam ją sprowadziłem dwa miesiące temu już z uszkodzonymi popychaczami,które już wymieniłem teraz dotrzymuje mi towarzystwa od 4.000 km i jest git :cool2:
-
ile wydajecie miesięcznie na paliwko
eeee tam moja bunia to pije tylko pb 95 w shell a podróżuje z nią jakieś 1500 km w miesiącu to jest dwa góra trzy tankowania do pełna i jest git :cool2:
-
Podlaskie
dzisiaj odebrałem autko z perfektu na andersa, niestety u mnie wymianka popychaczy trwała prawie 3 dni, ale chłopaki są wytrwali i moja bunia wyzdrowiała. Miła obsługa i ceny nie są wygórowane Gorąco polecam :cool2:
-
który z tych dwóch oleji wybrać?
ja leje castrola 10w-40 i na razie jestem zadowolony mobila nie testowałem w serwisie u mnie rownież lano castrola więc wybór pozostawiam tobie
-
Jaki olej proponujecie?
witam ja również zalewam castrola 10W-40 taki jaki był uważam że to trafny wybór
-
Jestem nowy. Witam na forum!
witam wszystkich klubowiczów nabyłem swoją beebke jakiś miesiąc temu i jest to moj pierwszy na mnie zarejestrowany samochód mimo iż prawko mam 4 lata przyczyną jest jedynie to iz nie interesował mnie zaden inny samochód niż bmw e36 no ale dopiołem swego i sprzęcik jest jak sie patrzy pozdrawiam wszystkich fanów bmw
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
hmmm no wiesz żeby tak jeżdzić http://www.autokrata.pl/ogien/1535/drifting_bmw/ to trzeba wydać w moim przypadku 1800 PLN za 24V 320i
-
BMW e36 za 7000zł ??
witam ja powiem tak jak chcesz kupić auto na niemieckich blachach to dołóż do tego jakieś 3500 na opłaty paliwo i inne bzdety
-
BMW e36 za 7000zł ??
czemu jak będzie szukał ze trzymiesiące non stop po 3 godziny dziennie tak jak ja to musi na jakąs trafić pozdro
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
witam ja bym radził ci od razu wymienić te popychacze i będziesz miał spokój bo jak ich nie zmienisz to po około 2000 km zależy lak jeżdzisz oczywiście bedziesz mial odcięcie tak jak u dżbaka przy przyspieszaniu pazdrawiam klubowiczów
-
BMW e36 za 7000zł ??
witam ja też ściągnęłem swoją 320-stkę z niemiec z wszystkimi opłatami ściągnięciem moja bunia wyniosła mnie niecałe 11.000 ale wierzcie mi auto warte swojej ceny nie zamienie jej na żaden inny samochód pozdrawiam
-
Ile pali e36 320i w coupe???prosze was bardzo o pomoc!!
eeeeeeeeeeeeeeee ja to już czekam na wypłate
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
witam masz racje potem zostanie mi tylko lać paliwo hehe
-
Podlaskie
witam we wtorek jestem umówiony do serwisu Perfect Auto na Andersa 22, póki co nie polecam żadnego serwisu prócz aso pozdrawiam
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
Cześć W moim e36 też są do wymiany popychacze i lepiej wymienie je w serwisie a póżniej będę sam już będę działał tylko musze podpatrzeć jak robią to fachowcy od bmw
-
Ile pali e36 320i w coupe???prosze was bardzo o pomoc!!
moje e 36 320 z 93 roku na trasie nie schodzi poniżej 9 litrów tak naprawde to nigdy nie schodzi poniżej 9 litrów, miasto to około 12 litrów nie więcej