Treść opublikowana przez NumB-3R
-
Różnice między F30 a F10?
Jeżeli ktoś narzeka na hałas f30 lepiej kupić opony o mniejszej głośności podczas jazdy. 1 decybel mniej i juz jeden raz Ciszej. Miałem ten sam dylemat wygrało f30. Ładniejsza, lżejsza, i szybciej się zbiera z tym samym silnikiem. Kolejna rzecz wnętrze, f30 oferowało dla mnie bardziej ciekawy styl, który podbił moje serce, chociaż i tak zakochałem się w niej patrząc na przepiękna linie świateł, grilla i zderzaka. Agresywny wygląd. Pytanie co oczekujesz. Ja chciałem bardziej sportowego auta niż potulnej limuzyny.
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Użytkownik Gorik79 napisz do niego koszt 1350 całość, ale tam jest długa lista oczekujących. Ja jestem mega zadowolony.
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
To jaka jest średnia cena wymiany? Na forum tutaj czytałem ze optymalna to 4 koła o 2500 nikt nie pisał.
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Teraz 180 k przejechane, podobno zaleca się juz koło 200 profilaktycznie wymienić. Jest juz minimalnie słyszalny dźwięk podczas jego pracy.
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Autopark a znasz jakąś tańsza opcje wzmacniacza jak Mosconi ?
-
Wgniotka na drzwiach.
Wiem kolego co czujesz. Krew zalewa Tez mam podobną wgniotkę ... menda uderzyła drzwiami jak byłem na basenie nie mam świadków, dlatego czekam do czerwca i wtedy zgłaszam do PZU jako szkoda bez utraty zniżek mogę jedną. Koło Częstochowy znacie jakiegoś fachowca ?
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Witam kolegów. W Pt. tego tygodnia dokonałem wymiany oleju w skrzyni wraz z całym zestawem oraz dodatkowo oleju w dyfrze. Auto po wymianie przejechało juz 1000 km i jest bajka. Także panowie bez obaw warto to zrobić im szybciej tym lepiej. Za usługę dziękuje użytkownikowi Gorik79. Adam wykonał pełną profeskę i ocenił stan pojazdu co poprawiło mi humor. Za wyjątkiem tego ze za jakiś czas trzeba będzie zrobić rozrząd. :P Warto było tyle czekać i jechać.
-
jak zresetowac serwis olejowy w f30
Naciskasz bez hamulca. Ma włączyć się zapłon. Na filmach na YT jest wytłumaczone cała procedura. Szukałem tak.
-
Montaż czarnych nerek F30
Ja kupowałem od użytkownika Cosmo911pl
-
Montaż czarnych nerek F30
Nie wiem czy gościu z Alle... zamawiał od podobnego producenta jak kolega ale wszystko dobrze pasuje zero przerw.
-
Wersje stylistyczne F30
Dlatego ja nie kupiłem MPakietu tylko Sportline, bardzo łatwo w nim coś uszkodzić. BMW F30 320d Sportline
-
Jaki wosk do czarnej F30
Mam myjkę ciśnieniową Karcher wiec trzeba dokupić ten pistolet z pojemnikiem do piany. Ogólnie jeżeli trzeba wydam więcej pieniążków by zabezpieczyć auto i by długo wyglądała pięknie. Czarny lakier niestety jest dosc trudny w utrzymaniu czystości. Powoli nawet się zastanawiam czy nie lepiej aplikować folii 3M albo Arlona bo czasem koszt preparatów, czas pracy, mycia i wszystkiego może sie wielokrotnie zwrócić. Czy ktoś miał taki pomysł i go wykonał ? Do tego musze wypolerować szybę tlenkiem ceru bo ma pewne rysy od autostrad. Reflektory tez warto wypolerować i nałożyć folie ochronna. ... BMW F30 320d Sportline
-
Montaż czarnych nerek F30
Wcześniej myślałem o tej gumie, ale ten mat jest bardzo słaby kasa poszła w błoto. Kupiłem na wiadomo gdzie od użytkownika za 239 zł wersje m Look w połysku. 15 minut roboty i gotowe. Efekt piorunujący. Inne aukcje maja długi czas oczekiwania. BMW F30 320d Sportline
-
Jaki wosk do czarnej F30
Ostatnio zacząłem się wgłębiać w stronę o kosmetyce aut troszkę literatury jest do ogarnięcia. Jaki zestaw kosmetyków polecilibyście na początek by zadbać o kolor Black Shaphire ? BMW F30 320d Sportline
-
M Performance Folie Progów
Warto do aplikacji folii kupić sobie dobrą rakle dzięki której wypchniesz nadmiar wody spod folii. Nie rob tez takich rzecz na słońcu, warsztat lub cień. By powierzchnia się nie nagrzewała. Wtedy będzie git.
-
Wymiana oleju po 8 tys czy po 2 latach?
Ja bym zmienił. Jeżeli jeszcze nie było pierwszej wymiany. Mądra osoba zawsze mi mówiła raz w roku albo max co 12 tys. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki wosk do czarnej F30
Tez się nad tym zastanawiam. Martwię się troszkę o to ze drobny proszek w wodzie zmatowi lakier po częstym myciu. Inaczej chyba tyczy się myjek gdzie na pierwszy natrysk idzie aktywna piana. Może wypowie się ktoś mądrzejszy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż czarnych nerek F30
Dokładnie o tym mowie a koszt to śmieszne pieniądze a jak się znudzi wystarczy zerwać. A czy nie masz przebłysków niklu ? Idealnie zakryło ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wersje stylistyczne F30
Sportline, całe wnętrze czarne, podsufitka też, fotele z akcentem czerwonych nici. Tylne szyby przyciemniane piecowo. Listwy ozdobne szczotkowane aluminium, czarny matowy grill, felgi czarny lakier. Dodatkowo zakładam lotkę. Na dach plan założenia folii Carbon 3m oraz na lusterka. Lubie czerń :)
-
Montaż czarnych nerek F30
A czy koledzy testowali gumę w sprayu z k2 która tworzy bardzo fajna matową powierzchnię bardzo trwałą i pózniej można ją zerwać bez uszkadzania powierzchni. Koszt koło 40 zł. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Manetki do zmiany biegów - zadzior - czepiam się
Mi nic nie skrzypi nawet na dziurach. Kupiłeś nowa czy używane ? Może warto ten delikatny zadzior spolerować bardzo drobnym papierem wtedy po kłopocie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Automatyczne wyłączanie radia
Hahahah :D dobra może warto potrenować sprint ala Usain Bolt :D Da się coś samemu z tym zrobic czy zostaje kodowanie komputera ?
-
Automatyczne wyłączanie radia
Hahahaha aj Panowie :D czułem ze temat będzie na wesoło :) nie warto się spieszyć, to nie wyścig na cwierć mili :D ogólnie problematyczne to jest z czasem ... wiadomo kobiety lubią emocje, ale ten gadżet po prostu irytuje co te 8 10 minut
-
Automatyczne wyłączanie radia
Witak kolegów. Mam do Was takie nietypowe pytanie. Siedzę sobie czasem na tylnym siedzeniu muzyczka gra aż tu nagle trach, radio gaśnie, światło wewnętrzne się zapala a przy okazji gaśnie nastrój. Klikam na przycisk, gra i znowu mija ileś czasu i ta sama sytuacja. W jaki sposób wyłączyć automatyczne gaszenie radia i aktywacje oświetlenia. Niech chociaż radio gaśnie, byle światła się nie zapalały.
-
Kontrolka płynu spryskiwaczy - bład powiadomienia
Mi pomogło 300 ml zwykłego płynu letniego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk