Treść opublikowana przez wehyr
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Upsss przepraszam, moje niedopatrzenie :cool2: Gtr to bajka oby się udało trzymam kciuki!! :mrgreen:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Dzięki :mrgreen: pozdrawiam, tak jak mówiłem żartowałem z flacha mam co pic... Sam jestem w szoku odnośnie rabatu i finansowania. Galeria pewnie powstanie ale już kilka jest m340i wuec czy jest sens
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Ciiii, jaja sobie robię :mrgreen: Mka przez myśl mi przeszła :mrgreen: Ale 460k to za wysokie progi na mnie Nawet po rabacie to z 380k, trzeba mierzyć siły na zamiary, i tak kilka miesięcy męczyłem znajomych w salonach i od leasingu...
-
Rabaty na nową serię 3 g20
kolega napisał 20.5 rabat i finansowanie zewnętrze. Zewnetrzne finansowanie rowna sie niska wartosc wykupu oraz wplata wlasna pewnie kolo 5% i brak mozliwosci oddania samochodu. Ale widzialem ze to jakas budzetowa wersja to w zasadzie ma to prawo bytu. Kto co woli. Co Ty piszesz hshshs ja biorę klasyczny leasing a nie jakieś pokraczne nikomu niepotrzebne leasy gdzie za 4 lata za M340i płaci się jakieś 180k tragedia
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Tak?? Mam finansowanie zewnętrzne 104% Stalą ratę bez różnicy jaki będzie wibor 40% wpłata 10%wykup jak na taki długi okres 4 lata to nikt w pl nie da lepszej oferty. Salon dawał 109% Ubezpieczenie 2%% Gap 75zl fakturowy do raty
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Jestem, wciaz czekam :wink: 1. Zaklad byl o dobre piwo a nie flache. 2. Zaklad byl o fizyczny zakup a nie "oferte". 3. Zaklad byl nie o jakiekolwiek 20% rabatu a 20% rabatu na wersje katalogowo za 320kPLN czyli transakcyjnie 255k PLN. PS. Podrzuc link do oferty tak czy ianczej, chetnie zerkne :) Ja żartuję, nic nie chce podaj maila w weekend zakryje dane i wyślę konfig 327 200 zł, cena zakupu 260 000 zł zaliczka wpłacona, produkcja 01.21 Leasing 104% na 4 lata z wykupem 10% wpłata 40% Z gwarancją stałej RATY! niezależnie od wiboru Ubezpieczenie 2% Gap fakturowy 75zl za miesiac Jak ktoś dostanie lepsza ofertę w PL szczerze pogratuluje
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Zauważyłem m3 competition :mrgreen: Gratulacje!! Czemu nie ma galerii?
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Życzę powodzenia w sprzedaży :mrgreen: Ciężko będzie, pamiętaj że wyposażenia się nie sprzedaje im więcej włożysz w wyposażenie tym mniej niestety odzyskasz, z mojej perspektywy wyznacznikiem ceny jest głównie FV potem motor ( wiadomo że garów robi robotę) później salon pl, bezwypadek i na samym końcu wyposażenie. Jakieś zainteresowanie jest? Daj znać jak zejdzie, co następne?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Na ten moment rabat maksymalny to na auto do produkcji 01.2021 to 20,5% Po bardzo długich negocjacjach.... Oczywiście finansowanie zewnętrzne... Ktos tu mądry o flachę się ze mną zakładał że przy moim konfigu to niemożliwe? Gdzie jesteś? Podeślę ofertę na priv :mrgreen: Ubezpieczenie najlepsza oferta to 2% wartości Gap fakturowy 75zl do raty. Rabat na kola zimowe z 12k na ten moment 9k ogumienie mieszane Double SPOKE 796m czarne
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Co wy wszyscy z tym comfortowym dostępem, ciężko kluczyk wcisnąć? Nie bierz tego.... Łatwiej auto stracić... Felgi 17 cali starcza jak masz ograniczony budżet. Minimum hifi nagłośnienie Ledy adaptacyjne M pakiet ma duzo w sobie i odmienia kolosalnie obraz auta.... Motor 20i wystarczy, na potencjał. Asystenci hud itd to niepotrzebne gadżety za dużo $$... W razie pytań pisz.
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Dzięki Super jest m4 ale budżet nie pozwala... Rozsądek mówi 318i też z punktu A do b dowiezie :duh: Skoro modyfikowałeś 330i to zakup 318i jest bez sensu. M340i jak dobrze policzyć nie jest dużo droższa od 330i. Wartość końcowa powinna to zrekompensować. Ty serio mówisz o tej sprzedaży ratalnej? Hahaha nosz kurde gorszej głupoty w 10sekund nie wymyśliłem haha, ale potem jsk przeczytałem to jakaś logikę ma :mrgreen: Ogłoszenie jeszcze wisi tydzień ale Brat dał zaliczkę i sprzedaje mu za 100k bez fv Cena najniższa na otomoto za ten model/rok... Nie ma co zapeszać jak kupię zrobię galerie i tyle, czemu 318i to cichy przecinak :mrgreen:
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Dzięki Super jest m4 ale budżet nie pozwala... Rozsądek mówi 318i też z punktu A do b dowiezie :duh:
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Za 40k poszła na pełna fv w 3 ratach co pół roku bez procentów :cool2:
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Czyli uważasz że to okazja że Brat kupi auto za 100k?? :mrgreen: A ja myślalem ze mu sprzedaje pewne auto bez przygód z przebiegiem 40k
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dokladnie niech salon Ci wystawi Papier że podwójnie lakierowane bmw to dopuszcza i tyle, wtedy masz spokój przy sprzedaży i nie będziesz się tłumaczył że auto po gradobiciu itd..
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
To raczej nie jest dobra wiadomość przy późniejszej odsprzedaży... Dlatego zawsze mierze przy odbiorze każdego auta....
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salon-polska-jeden-wlasciciel-bmw-330i-m-sport-estoril-blue-idealny-ID6D8eBH.html#f71fba2d5f
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Wysyłałem w tyg zapytania do salonów. Odnosnie zmiany fabryki z de na Mexico.... Auta teraz w 98% są produkowane na Europę w de, i tak odpisało większość salonów ze nie będzie zmiany fabryki. Ale dzis jedna osoba odpisała że na 90% produkcja od 03.2020wszystkich trójek bedzie w Mexico, tragedia, więc nie mam wyboru.... Muszę cokolwiek zamówić do końca października... :/.... Kto może niech zamawia bo zapewne jakość i tak średniego wykonania pójdzie w dół..
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Jestem po wstępnym wysyłaniu zapytań, bez kontaktu z moim znajomym który podobno zaoferuje dobra ofertę. W tym momencie na 340i rabat bez telefonów to 15% licząc tanie ubezpieczenia 2,5% oraz leasing promocyjny 101%.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Można zrobić inaczej, leasing np 40% wpłaty 4 lata wykup 20% w jednej firmie śmiga 2 lata, limit 150k zamortyzowany, po 2 latach cesja na drugą firnd i znów amortyzacja około 100-150k :) potem wykup na prywatna pół roku o nic nie oddajesz złodziejom. A auto zamortyzowany dość grubo...
-
318i Mpak Portimao
Szerokości, rozsądny konfig. I ten kolor mi tez chodzi po głowie, za indyvidual +22k trochę za dużo....
-
Rabaty na nową serię 3 g20
344k minus 13500( jeżeli tu podstawa była 288k) = 330k minus rabat cirks 20% = 264 za nowe auto i 340i a nie 330i i rocznik 2021! Indywidual kusi ale kurcze ale to się nie kalkuluje...
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Ostatnia ta żółta mega petarda!!! Kolor super, tak samo ta druga, tylko czy ceny promocyjne? Raczej średnio... Taniej Cię wyjdzie nowe m340i do produkcji
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Jak się skończy ogłoszenie i nie zejdzie to zostanie w rodzinie, niech się Brat cieszy. Dokladnie 320i z roku 2012 z motorem n20 i przebiegiem 200+ ceny nie trzyma, ale tak jak piszesz b48 adaptacyjne ledy, lampy tył w lci, salon pl i niski przebieg broni ten samochód
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Dokladnie, tylko im starsze auto, tym.ciezej zlalezc zainteresowanego pasjonata marki, ale auta pewne z niskim przebiegiem a tym bardziej r6, v8 itd trzymają jakos cenę