Treść opublikowana przez wehyr
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
na te wszystkie problemy ma jedną radę 😄 kupuj auto albo nowe albo bierz bri na 5 lat , kończy się 5 lat to wszystko na gwarancji zrób co można i sprzedaj auto w stanie idealnym dalej z czystym sumienie że jak coś się teraz zepsuje to nie twoja wina , idź do salonu po nowe i tak cały czas 😄
-
Nowe M5 G90
ktoś szukał teraz m5 g90 ?? Jak myślicie jaki rabat , lub jaki rabat daje wasz handlowiec na m5 g90 .??
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
przecież to do zdjęcia koło domu zrobione 😄 ale dobra niech będzie , jeszcze musiałbym łysy łeb pokazać i że ułomkiem nie jestem 😄 i pasuje idealnie 😄 może jakiś kij w bagażniku lub pałka 😉
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
Cena w dół , wiem że cena 399k była zaporowa 😄 szkoda oddać autka za bezcen ale naprawdę teraz jest to najtańsza z takim przebiegiem na otomoto bez przygód ... Jak ktoś z grupy byłby zdecydowany to dam rabacik , jak nie zejdzie w ciągu 2 tygodni zostaje do końca roku bankowo 🙂 Jak pisałem autko jak nowe , jest dużo lci bez laserów z rabatem za 450k na necie , tylko to też często nie za cash z dopiskiem że przy ich finansowaniu . Wiem że to wartości które się nie zwrócą ale folię + wydech dużo osób by zrobiła no i pakiety każdy bierze a to teraz 33 000zł do ceny bo się nie rabatują 😄 dodałem kilka for i zweryfikowałem ogłoszenie na otomoto , może kogoś znajomy jest chętny to odwdzięczę się 😉 https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-m3-ID6HUy0e.html?isPreview=1
-
Rabaty na g05
do 20% ale górną granice ciężko osiągnąć 😄
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
nie chcę używanego , wypierdzianego autka 🙂
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
ja to przerabiam od x lat przy każdym aucie a nie tylko mamy bmw 😄 za drogo , stary chory jesteś , bez fv . no debil , nikt tego nie kupi 😄 wiem , wiem max warta za cash 250k życie 🙂 dam jakoś radę 😄 zostanie ze mną a m5 wjedzie a na kajzerkę starczy w lidlu 😜
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
pozdrawiam 😄
-
Nowe M5 G90
już to słyszałem przy leasingu na m340i Żony że nic nie wejdzie a weszło prawo wstecz i [BAD] i od tej pory to się nie opłaca 😄 chyba że ktoś musi bo brak kasy , wiem wiem wszyscy obracają tą kasą i mają z mniej 40% rocznie ale wtedy to nie bmw ale polecam Prosiaka lub ferarkę
-
Nowe M5 G90
ja naprawdę matematykę na tym poziomie znam 😛 i nie będę dokładnego wyliczenia pisał , spokojnie 😄 resztę w sklepie umiem odebrać poprawną 😛
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
nigdy najem , po mi to to ?? chcę to rozwalę auto i nikt mi nic nie zrobi a w najmie ?? wszystko problem , nie to nie dla mnie , nigdy 😄 450k + bsi i bri 35k + powłoka 20K + wydech 20K i już 525k , za 450k kupisz fajne m3 ?? to super wiedzieć 😄 jak pisałem jeden dzień po wystawieniu ogłoszenia są chętni 🙂 399 nie oczekuję ale nie widzę problemu ze sprzedażą za niższą kwotę 🙂 a to jest cena ofertowa , myślę że za 350k pójdzie bez problemu 🙂
-
Nowe M5 G90
strata przy leasingu 103% ?? i rabacie 20% ?? 😄 ja nei widzę wielkich strat przez 2-3 lata ? Wiadomo że nie zyska ale ile straci przez 3 lata ... konfig 700k + , po rabacie 560k , po 3 latach za ile sprzedam 400k z moim przebiegiem , to stracę nawet 200k przez 3 lata .... comfort lease w porshe wychodzi na 3 lata około 11-14k brutto rata przy wpłacie 5% i olbrzymim wykupem 🙂
-
Nowe M5 G90
nie ma darowizny od przyszłego roku już , limit będzie 3 lata . To nie na moją działalność , Auto nie będzie miało odliczanego vatu a jedynie dochodowy , ktoś jest na ryczałcie , przejdzie na liniowy na 2 lata i potem jak będzie sprzedawał auto wróci na ryczałt , korzyści podatkowe będzie miał dobre ( 100k z auta za zakup , bsi bri pakiety , koła zimowe , benzyna , ubezpieczenie )
-
DO SPRZEDANIA BMW M3COMP 23ROK STAN IDEALNY UMOWA KS 11500km 1wł salon pl
Witam, link poniżej do ogłoszenia , temat auta od nowości na forum , stan jak nowy 🙂 https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-m3-ID6HUy0e.html?isPreview=1 dla grupy mały rabat jeszcze można ugrać , cena poszła w dół 😄
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
nie , nic nie robię i nigdy nie miałem problemu
-
Nowe M5 G90
nie 🙂 dalej nie rozumiesz 🙂 biorę auto na działalność zwolnioną z VAT 😄 więc , nie nie będę musiał oddać VAT
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
link do ogłoszenia , wiem , wiem cena kosmos 😄 https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-m3-ID6HUy0e.html?isPreview=1
-
Nowe M5 G90
dziękuję 🙂 audi mi się nie podoba , poza tym to finansowanie i rabat są i tak dość zacne na auto do produkcji 🙂 tylko leasing ogólnie się nie opłaca ale muszę wziąć na działalność bez VAT 🙂 i po wykupie na ten działalności wejść na ryczałt i wtedy po sprzedaży oddaje tylko 3% wartości auta więc wszystko się mega spina 😉
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
jak przy 340i i przy x1 nie ma ciśnienia 😄 jak nie pójdzie to będę jeździł , przecież to jak nowe auto 😄 ale co szkodzi wrzucić ogłoszenie 😄
-
Nowe M5 G90
ale to można ładować z normalnego gniazdka podobno więc przed domem lub w garażu looozik 🙂 tylko pytałem czy trzeba ładować czy benzyna doładuje , w m3 mam spalanie przy normlanej jeździe 17,5 i 18,5 🙂
-
RABATY
Witam, czy m5 trzeba ładować , czy silni benzynowy doładowuje podczas jazdy ?Czy wtedy wystarczy normalne gniazdko ? Czy trzeba coś specjalnie przygotowywać ? Druga sprawa , jest teraz leasing ( wiem , wiem ja nie biorę leasingów ) na 103 % , w tym przypadku aż głupio tego nie wziąć pod uwagę !! na m5 do tego rabat jaki mogę uzyskać przy finansowaniu 103% to pod 20% Więc grubo się zastanawiam czy swojej m3 nie zamienić na coś większego z V8 pozdrawiam
-
Nowe M5 G90
Witam, czy m5 trzeba ładować , czy silni benzynowy doładowuje podczas jazdy ?Czy wtedy wystarczy normalne gniazdko ? Czy trzeba coś specjalnie przygotowywać ? Druga sprawa , jest teraz leasing ( wiem , wiem ja nie biorę leasingów ) na 103 % , w tym przypadku aż głupio tego nie wziąć pod uwagę !! 😄 na m5 😄 do tego rabat jaki mogę uzyskać przy finansowaniu 103% to pod 20% Więc grubo się zastanawiam czy swojej m3 nie zamienić na coś większego z V8 😄 pozdrawiam
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
Witam, jakby ktoś był zainteresowany kupnem zapraszam na priv rok 06.23 przebieg 11 500 km umowa ks wyposażenie : lasery , hk , asystenci pro , czarny środek Folie na wyświetlaczy , progach i fotelach hehe 🙂 auto ma wydech od mg ale mogę go przełożyć do żony m3 odbiór autka maj / czerwiec pakiety dodatkowo kupione na 5 lat BSI I BRI !!! GAP NA 5 LAT 150 000ZŁ FOLIA NA CAŁYM AUCIE AUTO BEZWYPADKOWE I BEZSZKODOWE !! stan jak z salonu 😄 bynajmniej tak mi się wydaje 🙂 można zweryfikować , sprawdzić itd itp dla osoby która kupi przed odbiorem full detaling , wymiana oleju + wszystkich filtrów + przegląd pierwszy w dowodzie ( ten po 3 latach ) Pozdrawiam i zapraszam , ogłoszenia jeszcze nie ma póki co , najtańsza na otomotmo 325 000 bitek z USA
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
hahaha , może , jak ktoś byłby zainteresowany m3comp pisać śmiało na priv 😄 umowa ks
-
BMW X1 M35i 2026
dziękuję , teraz ma 19" zimowe , szare , letnie idą do malowania na czarno 😄 autko oddane na oklejenie full body 😄