Treść opublikowana przez wehyr
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Dziękuję. W ASO były po, 16900 z zimówkami i brak dostępu. Z letnimi Randal linka wrzucił z promocji chyba za 12k co jest mega cena. Ja same nowe felgi kupiłem na fv z czujnikami i transportem za dużo mniej niż 10k i jestem mega zadowolony, są piękne, auto mega mi się podoba.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Dziękuję za miłe słowa.... Kurcze ogólnie jest w sam raz, dość twardo, ale tego oczekiwałem. Szczerze, to x drive ( jak zawsze byłem zwolennikiem rwd) to dalej uważam że rwd jest fajne dla kogoś kto ma do 250ps jeżeli jeździ jak ja głównie w mieście..... W F30 juz mnie męczyło na sliskim ruszanie a tylko 322/485 i kurde głupi suv szybciej w klekocie ruszał spod świateł.... Mial być pełen pakiet m performance plus lustwy środek i obniżenie.... Obniżenie na Szczecin odpada, tak samo jak felgi 20" Pakket m performance odpada z powodu budżetu i tak przesadziłem ( jak na moje możliwości) i z czasem po kolei będą mody wpadać, wolałbym najpierw wydech m performance, a później delikatnego boxa w sportmile. Na cuda nie liczę odnośnie osiągów, juz jest ok. Cieszyłbym się jakby było po modach 3,8 do 100 i mniej niż 10 100-200 i zawsze będą szybsi teraz chociaż wolniejszy jest nowy golf r 3207420 w serii a f30 wyprzedzal prawie każdy golf, cupra, type r s3, c43 itd
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Wleciał setup lato. Dziekuje panowie za miłe słowa... Petarda ani rakieta nie jest ale jestem zaskoczony in plus osiągami, może w weekend uda się zmierzyć 0-200 już na letnich kołach, są mega leciutkie m performance 898
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Jakbyś chciał cesje g31 daj znać kolega ma właściciel studia detalingu wiec piękna, jakbyś był zainteresowany daj znać dam nr tel. Tylko to 190ps diesel
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Robiłeś kiedyś pomiary f30 ? przed i po programie ? Z ciekawości pytam, bo zawsze mnie ciekawi moment, nazwijmy to finansowy, gdy koszty rosną nie równomiernie do osiąganych przyrostów. Tak seria 252ps/343nm 5,8 do 100, 0-200 22-23 Sam program 299/450 5,4 do 100 i 18,4 0-200 Dp plus sport kat od mg motorsport i ic wagner dedykowany i program 322ps485nm 5,0 Best i 16,9 0-200 Best na 17" zimowkach
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Gratulacje!!! Żałuję że nie zrobiliśmy jednego po drugim!! Na co zmieniasz? Podeślij konfig, cenę i ile chcesz na priv, zapytam brata
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Na szybko pomiar z dziś. Zimówki 19" temp +17 stopni. Jestem pozytywnie zaskoczony, jak będzie czas coś może wskoczy w weekend 100-200
-
330ix Atlantis - Fifty shades of blue
Dobre studio detalingowe oklei :D U siebie wszystkie na zewnątrz mam czarno / bialeb
-
m340i - testy, wrażenia
Dokladnie i kolega mechanik powiedział że 18" nie wejdzie przez wielkość zacisków
-
m340i - testy, wrażenia
Ja napiszę jedno, miałem i jeździłem szybkimi autami ( dużo szybszymi od m340i) ale po wczorajszym teście z launch control to po prostu zapier. Do 100 leci mega!! Czekam na dragy i pomierzę
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Dziś olej wymieniony 0w30 przebieg 1500km. W poniedziałek dzwonię do serwisu z zapytaniem czy przy BSI mogą za dopłatą lać 5w40 chociaż. I wtedy zrobię przy 3-4k znów wymianę. Oczywiście oglądaliśmy filtr oleju i olej pod światło i masa opiłków. Współczuję kupować ludziom auta demo z przebiegiem 20k bez wymiany oleju, bez dotarcia, bo przecież nie trzeba, a potem zdziwienie że silnik zatarty przy 50k. Przy powrocie od razu tryb sport i szczerze to jestem w lekkim szoku jak to się odpycha :duh: Banan na twarzy... Do 100 jednak x robi robotę... Jak będzie ładniejsza pogoda i kupię dragy to pomierzę... Sprawdzę też z miejsca z była f30.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A pomysł sobie ( dwa pasy + taka nerka + plus po dwie rury z każdej strony + i znaczek M) to byłoby coś np w 318d :mrgreen:
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Dokladnie, ja nie kasuje, jutro leje 0w30 Taki podobno jednak jest w serwisie... Jest 5 lat bri i bsi wiec szczerze mam to w nosie. O auto dbam na mrozie nie stoi i raczej w mrozach nie jeżdżę. Olej zmieniam Co 6-8k. Dziękuję za rady
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Dzięki za opinie, nawet przy zmianie co 6-8k? I dbaniu o auto... U mnie tylko box / chip będzie, gpf nie będę ruszał
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Jaki olej do m340i, po vinie wychodzi 0w20, cena w ASO to pewnie z 2k z wymianą haha.... Shell za litr 160zl plus filtr. Motul który chyba jest lepszy też 0w20 połowa tej ceny? Co myślicie? Lepkość ta sama. Jutro jadę wymienić
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Ja się obawiam że nowe M3/4 będzie się słabo sprzedawać przez kontrowersyjny wygląd i w przyszłym roku pojawią się duże rabaty jak na X3M. Wtedy Ci co kupią w tym roku i nie planują jeździć z 5lat tylko rok czy dwa będą bardzo w plecy. Bardzo mnie ciekawi jaka będzie sprzedaż tego modelu bo póki co 95 na 100 osob mówi że wygląda tragicznie. Sam mam bardzo mieszane uczucia ale nie powiem że mi się podoba zależnie od konfigu albo tragedia albo znośnie. Mam nadzieje że mi się opatrzy bo silnik jest świetny. Mam tak samo, moje M4 było idealne pod względem proporcji, a po prezentacji nowej G82 poczułem się mega zawiedziony , a szkoda bo jednak też mi mocno chodziła po głowie. Zobaczymy na żywo w marcu . Jest za to duży plus i skok pomiędzy f, a g .. Środek, multimedia, Lasery ( wydajniejsze niż adaptacyjne ledy w F30) Poza tym wydaje mi się, że się opatrzy ( w moim odczuciu żółta plus czarne felgi, lusterka i dodatki jest mega) ale o gustach się nie dyskutuje... No i motor i w końcu napęd Mxdrive Jedynie nie wiem skąd ta waga, no i cena haha....
-
m340i - testy, wrażenia
Czyli chroni bardziej przed zatarciem, to wychodzi na to że potrzebna bardziej na tor, niż do mojej codziennej jazdy
-
m340i - testy, wrażenia
Dlatego i zima i lato 19" Zawsze trzeba uważać, niestety.... Nigdy dołem w nic nie zahaczyłem.... Ciekawe ile stopni mniej dzięki tej chłodnicy w dolocie....
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Tak dokładnie ta Rafała. Jest na sprzedaż za 150k brutto 18r
-
m340i - testy, wrażenia
Tak mam i nic nie stuka, Podeślesz jakiś filmik, a ktoś go nie bierze?. Jak tam dodatkowa chłodnica i większe zaciski z przodu za 1,5k
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Wiem, wiem tylko chodzi też o całokształt m a wiesz dokładnie co mam na myśli :D
-
Active guard plus
Te systemy jak i start stop to jedno wielkie h Go.... Przyklad asystent cofania dojeżdżam szybko do ściany brak reakcji. Cofam a ściana z boku metr auto mi staje dęba...
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Wiadomo że prawilne m to m tylko oprócz budżetu to nie auto dla mnie jako daily.... Nigdy m340i nie dogoni nowej mki g.... Ale czemu się nie bawić i nie modzić.... Kolega sprzedaje golfa r kombi 465ps/560nm 0-100 3,65 100-200 7,6 hehe i to czasy dobrej emki a to jest vw.... Więc jeżeli by mi zależało na czasach kupiłbym golfa r lub audi rs3. Po prostu mi się mega podoba g20
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Dokladnie bo tu każdy myśli że 20-22% dają ot tak, kombinacji co nie miara haha... Ale warto
-
Podniesienie mocy w warsztacie dealera
:mrgreen: :cool2: I pewnie podatki niższe...