Treść opublikowana przez cezary1808
-
E46 330d Warszawa WBAEL910X0PA27150
cezary1808 odpowiedział(a) na Paciaciak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto, że droga nie była to się domyślam, silnik na myty nie wyglądał tylko jak już wspomniałem te delikatne problemy z odpalaniem (silnik musi kilka razy obrócić wałem zanim załapie), momentu mu nie brakowało, przyspieszał bardzo fajnie choć jak na 184km to w fotel nie wbijało dlatego bez sprawdzenia w aso czy w dobrym warsztacie nie kupię diesla :) innego w sumie też nie :D
-
E46 330d Warszawa WBAEL910X0PA27150
cezary1808 odpowiedział(a) na Paciaciak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo może być w nim do zrobienia? Byłem, oglądałem, zastanawiam się:) a mam za małą wiedzę mechaniczną aby brać bez sprawdzenia auto z problemami z odpalaniem (małymi ale jednak) Sam sprzedający naprawdę w porządku moim zdaniem.
-
BMW E46 330d Warszawa VIN WBAEL91060PA72764
cezary1808 odpowiedział(a) na Fred-Flinstones temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli, że o ile przebieg może?? być ok to jej stan już taki ok nie był? Bardzo źle wyglądała bo jak rozumiem miała poważną przygodę?
-
BMW E46 330d Warszawa VIN WBAEL91060PA72764
cezary1808 odpowiedział(a) na Fred-Flinstones temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoglądał ktoś? warta uwagi? przebieg może być w granicach??
-
E46 325Ci WBABN31030JW20021
cezary1808 odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażup - lusterka obowiązkowo:) Zbieram doświadczenia, oglądam, ta nawet źle nie wygląda, idealna nie jest ale wolę takie minusy niż poważne problemy ale jak się już zdecydujemy to zabierzemy wybrankę do aso na sprawdzenie, kochaj ale sprawdzaj ;)
-
E46 325Ci WBABN31030JW20021
cezary1808 odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażktoś coś więcej podpowie:)? Pod lewym reflektorem listewka ma ułamany zatrzask i lekko odstaje, z prawej strony na zderzaku jest ślad po obcierce i jest po prostu przymalowany w kolorze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Maciek323 - na dobrą sprawę to na chwilę obecną oglądam różne autka (czasu mało, dni jeszcze krótkie więc grubsze oglądania to tylko weekend:( ) aby mieć jak największą wiedzę :) Szczerze to jeśli nie będzie z pewnego źródła (330) to bez dobrego przetrzepania nie wezmę takiego auta, to 330 od której się zaczęło będzie w poniedziałek, sporo aut ciągnęli teraz i się przeciągnęło, obejrzymy przejedziemy się ale jak już wcześniej napisałem - 4x4 mnie odstrasza i raczej podziękuję za ofertę, chyba że będzie przysłowiową lalką i w aso to potwierdzą to wtedy będę miał twardy orzech do zgryzienia:/ Vavetronica kupionego tu u nas też się obawiam:/ Najbardziej interesuje nas 320i oraz 325i a czy znajdziemy coś zobaczymy. Zerka do okna 325ci sąsiada którą wrzuciłem do oceny, trzeba dziś zadzwonić i obejrzeć, dowiedzieć się coś więcej o niej :)
-
E46 325Ci WBABN31030JW20021
cezary1808 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, mam prośbę o ocenę autka z poniższego ogłoszenia, stoi pod moim blokiem, z zewnątrz wygląda całkiem dobrze, trzeba by było tylko ogarnąć dwa purchle na przednich błotnikach, http://olx.pl/oferta/e46-325ci-192km-pilne-CID5-IDeuCX1.html "na tygodniu" często mam nadgodziny, a w ostatnie weekendy właściciela nie było w Wawie :) Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
dzięki chłopaki/Panowie (co kto woli;) ) o takie odpowiedzi mi chodziło :) Na początek szukam aut u siebie i pod nosem, w rodzinnej miejscowości mojej żonki urzęduje Auto Bawaria, mają wg mnie dobre sztuki na sprzedaż, tu na miejscu w Wawie również mam pewne miejsca gdzie warto wstąpić plus z forum może ktoś będzie sprzedawał :) Dzięki raz jeszcze, czyli pierwotne założenia okazują się najlepsze :) Wrzucę już we właściwym dziale e46 stojące pod moim blokiem, a wystawione na sprzedaż :) Pozdrawiam
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
up - dzięki za pomoc :) Spokojnie to nie moje pierwsze auto, mam swój wiek i doskonale wiem, że to co piszesz to absolutna prawda - co do utrzymania auta, w pełni się z tym zgadzam, felgi 17 wiem, mniejsze nie wejdą na zacisk hamulcowy. Mam może i tanie auto ale o nie dbam, mamy tez dwa motocykle i wiem jak ważne jest robienie wszystkiego na bieżąco bo inaczej trzeba będzie jeszcze więcej plnów później dołożyć:/ Najdroższe e46 na aledrogo to koszt (pomijam wyjątki) około 24- 28 tys zł, w większości to coupety, w granicach 20 tys już chyba mam szansę na znalezienie czegoś co nie było spod tira wyciągane (malowany błotnik czy drzwi to chyba nie powód do odrzucania takiego auta?) lub jak napisałeś - auta w którym wymieniano tylko olej i filtry i liczono, że się nie rozpadnie a jak coś zaczyna grymasić to sprzedajemy bo szkoda kasy wydawać:( ???
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
dzięki za podpowiedzi:) nie wrzucałem żadnego linku powtórnie... dziwne pytania to fakt ale zaznaczyłem, że pytam o auta serwisowane i naprawiane na czas, o taki bezpieczny przebieg pytam, fakt cudów się nie spodziewam, 325i lub 320i mam nadzieję szybciej uda się znaleźć w dobrym stanie... Pozdrawiam
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
daleko nie mam może w ramach oglądania różności pojedziemy ją obejrzeć... bez miernika lakieru nawet nie ma co jechać oglądać... a jeszcze mam pytanie o tą srebrną z wilanowa (nr 1, z mojego posta z 2 sztukami do oceny) - te podłużnice malowane na czerwono - to normalne, dziwna wizja właściciela czy co najgorsze może świadczyć o "poważnej przygodzie"? bary_kent - ile może kosztować (powinien kosztować) 330d w podobnej konfiguracji z podobnego rocznika? Zdrowy, nie jakiś szrot oczywiście :) Ewentualnie jaki może być koszt 325i sedana/touringa w podobnej konfiguracji i roczniku? Realny przebieg na 330d lub 325i z tych lat to mniej więcej ile? Zaglądałem na niemieckie portale aukcyjne to te auta są z różnymi przebiegami, 300, 400 do nawet 600, a do jakiego przebiegu auta nie muszę się bać (chodzi o serwisowane/naprawiane jak należy :) )
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
dzięki:) a ten egzemplarz: http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-niepowtarzalne-bmw-330d-warszawa-xenon-skora-automat-hi-fi-system-CID5-IDeafFx.html zativ - przedlift czy polift Cię ineteresuje? przy tym silniku to odmy, vanos może się nadawać do zrobienia, też jestem na etapie poszukiwań i albo alledrogo albo jakiś sklep internetowy z częściami i tam sobie sprawdzam co ile może kosztować do danego egzemplarza...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam, co sądzicie o tych dwóch egzemplarzach: 1) http://olx.pl/oferta/bmw-e46-330d-2002r-CID5-IDeN3Gx.html#2e2b3ca0bc 2) http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-330d-204-km-m-pakiet-xenon-alcantara-CID5-IDetRNW.html#2e2b3ca0bc
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
sous - niech się wypowiedzą mądrzejsi ale ja na chwilę obecną staram się omijać ten silnik - tzn jeśli znalazłbyś auto z oryginalnym małym przebiegiem to może warto się nim zainteresować ale sam wiesz co u nas można trafić... Mogę się mylić, dlatego jak napisałem, niech wypowie się ktoś kto ma większą wiedzę w tym zakresie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Lorn - wystarczy na początku dodać nick osoby której się odpowiada :) co do tej którą wrzuciłem - zielone 330i to wg mojej skromnej wiedzy tania :) systematycznie poszerzam swoją wiedzę na temat e46;) ale jeszcze mam jej mało :D zderzaka o zmianę bym nie podejrzewał, dobrze wiedzieć, wnętrze oglądając z bliska może więcej bym dopatrzył :) Jeśli się wybiorę ją obejrzeć to chętnie podpytam o te szczególiki i zrobię kilka fot, niby tylko 20 km od teściów ale czy warto czas tracić? ok mam vin: PE01085
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
a o tym rarytasie co myślicie :D http://allegro.pl/bmw-e46-3-0-b-231km-ps-skory-alu-rarytas-sprawdz-i6066109995.html Wiadomo wszystko zdrowe, nic nie stuka w zawieszeniu, były tylko zaprawki na tylnych błotnikach robione - jeśli się to potwierdzi to autko ciekawe. jutro będę miał vin. nonseno - na zdjęciach to wygląda pięknie, masz vin dzwoń do najbliższego dealera, mów że masz autko do kupienia ze śmiesznym przebiegiem i poproś o potwierdzenie, że przebieg jest zbliżony do tego z ogłoszenia. NIe wiem może ze zbyt dużym dystansem podchodzę do dalekich podróży (osłuchałem się i widziałem w sumie też masę motocyklowych perełek które w ogłoszeniu wychwalone a na żywo sztrucle..) tu kupujesz auto od handlarza, prawdy Ci nie powie, wczoraj sprzedało się auto z sąsiedniego osiedla, miałem oglądać jak dzisiejszy oglądający nie weźmie, wszystko uczciwie napisane dodatkowo przez telefon chłopak uprzedził że jeszcze zacisk trzeba zregenerować - czysto teoretycznie gość zachwala auto, wszystko super hiper, jadę 500 km i okazuje się, że do zrobienia masz kilka rzeczy za około 2 k pln i pytanie brzmi - co jeszcze mogę znaleźć? z ceny tyle zejść nie chce, kupować sztrucla strach... Dlatego wolę oglądać auta które mam blisko, jest ich niby sporo choć część po samych ogłoszeniach odpada. masz opcję taką - telefon, nagrywanie rozmowy szereg pytań o stan auta, konkretnych i domagasz się od sprzedającego zapewnienia, że jeśli po wizycie na stacji diagnostycznej lub aso okaże się co innego (jego zapewnienia) zwraca koszt paliwa jaki poniosłeś aby tam dojechać. wiem brzmi bajkowo ale jak już podczas rozmowy zaczną się jakieś niedopowiedzenia, niedomówienia to raczej szkoda Twojej drogi. Moż być inaczej, to są tylko moje osobiste przemyślenia ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Maciek323 - czyli warto się jej dokładnie przyjrzeć :) nonsenso - widzę niezły rozrzut w lokalizacji (pierwsza jest z moich rodzinnych stron, nie oglądałem jeszcze), kilka z zachpom., jedna ze Śląska, może na początek szukaj auta max 100-150 km od miejsca zamieszkania? Ja przynajmniej tak robię jak na razie :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
up - czyli to co wczoraj po oględzinach stwierdziliśmy :) Ciekawe za ile jest do oddania:D szukamy dalej :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam, a co powiecie o tym aucie: http://allegro.pl/samochod-osobowy-bmw-seria-3-e46-318i-i6036876668.html vin: KS59490 Wart uwagi?
-
[E46] DIY Przeróbka klimy z Manual na Climatronik by Jasonos
Wiem, że odgrzebuję stary temat ale mam pytanie czy ma ktoś tę instrukcję w pliku? ewentualnie ma te zdjęcia z tej instrukcji? Bez zdjęć przeróbka będzie utrudniona:/ Pozdrawiam
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
up - czyli to tylko moja fanaberia z tą zamianą :D czyli aso poza legalizacją trefnego przebiegu jednak nie zrobiło lipy - zmylił mnie ten przejściowy rocznik :) Sorry za zamieszanie Ale jednak z uwagi na połączenie automatu z tym silnikiem (3.0d) i xdrive odpuszczam definitywnie to auto...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Napaliłeś się jak stary satyr na małolatę. Skoro wiesz lepiej kupuj. Żałujesz kilka złotych na historię auta i próbujesz przekonać nas że względu na brak części, w ASO przerobiono przedlifta na polifta :cool2:he he nie napaliłem się tylko się zastanawiam, a skoro jest o tym zabiegu informacja w historii wg vinu to chyba nie była robota pana hansa w garażu? Chyba tam takie praktyki nie przechodzą i nie są wpisywane w historię serwisową auta? A może właściciel za dopłatą sobie zażyczył takiej wymiany i to też odnotowano w serwisie w historii auta? Gdybym był napalony na auto to wtedy zakupiłbym historię auta, ba jak będę chciał kupić to te 130 zł to nie majątek? Gdybym był napalony/zadecydowany - jak tam uważacie tak nazywajcie to nie zadawałbym tu pytań. Liczyłem na mądre pytania kolegów z większą wiedzą niż ja w tej materii...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
aaben - chłopak z aso (na klawiaturze wybierałem numer ASO BMW ;) ) powiedział mi jasno i wyraźnie, że zostało to zrobione w aso, jeszcze zadałem kilka pytań w związku z tym, może w 2004 roku nie mieli juz elementów przedliftowych :D ??
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
up - dzięki za podpowiedź :) udało mi się podpytać w aso o historię, przebieg oryginalny (271tys km), w 2004 walnął w coś przodem, wymieniono w ASO zderzak, błotniki, reflektory i amortyzatory, stąd polift w przedlifcie (produkcja październik 2001) :), przy 119tys km wymieniono skrzynię a przy 220 wtryskiwacz, wg Pana z aso był dobrze serwisowany, bez oszczędzania. I zastanawiam się mocno nad tym autkiem...