Treść opublikowana przez MACIEK1_2008
-
komputer mnie okłamuje e32 735i aut.
Czy jest jakis sposób na skasowanie pamieci komputera,pokazuje mi przepaloną żarówkę mijania,postojowa była przepalona,ale po wymianie dalej jest na kompie że spalona,zapala mi sie mały poziom płynu chłodzacego mimo że jest pod korek,tak samo jest z płynem do spryskiwaczy ,jest full a pokazuje mały stan Czy jest jakiś sposób na skasowanie tych komunikatów :?:
-
kontrolka absu i asc
własnie u mnie jest inaczej mam e32,po drobnych przygodach z bezpiecznikami,kontrolka od ABS"U mi nie gaśnie a ASC działa normalnie Jaka może być tego przyczyna :?:
-
Pytanie o ASC
Super dzieki za rady ,mam nadzieje że z taką wiedzą,dam rade zdemontować włącznik i nic nie uszkodzić,jak bedę po zabiegu to napisze jak mi poszło
-
Wentylator klimy
Witam ma pytanie odnośnie wentylatora nawiewu w aucie z klimatyzacją jest tam pokretło kręce nim stopnoowo to dmuchawa nie chodzi ,dopiero na końcu włącza sie odrazu na maxa,czy to pokretło to nie jakiś potencjometr do regulacji obrotów dmuchawy :?:
-
Pytanie o ASC
A może jakieś rady jak tem włącznik wydłubać z kokpitu :?:
-
Pytanie o ASC
OK sprawdze to dzięki
-
BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi o co chodzi?
Wyswietla mi sie komunikat BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi co to oznacza ze mam zaglądnać do instrukcji obsługi czy co?? :?:
-
Pytanie o ASC
Sprawdzone i działa po wcisnięciu pedału gazu do oporu na piasku i na komputerze po zegarami wyswietlił sie komunikat ASC czyli ok działa
-
KUEHLWASSERSTAND - niski poziom płynu chłodzącego dlaczego
Witam jak w temacie zapala mi sie na komputerze< KUEHLWASSERSTAND - niski poziom płynu chłodzącego > poziom płynu jest pod korek,czy to wina czujnika,czu może układ jest zapowietrzony,ale odkrecałem odpowietrznik na termostacie sykło troche powieterza,potem poleciał płyn a komputer dalej pokazuje mały stan płynu chłodzoncego,jak sprawdzić czujnik czy jest sprawny??
-
pomocy !!!!!!
Problem z głowy przepalony bezpiecznik,wymieniony ,auto odpalone :D Dwa dni walki i 140zł za wezwanie STARTERA,ale sie opłacało,żle sprawdzałem bezpieczniki :duh: ,wszystkie były niby sprawne,a jedak ale już po sprawie
-
pomocy !!!!!!
czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysły co to może byc ze nie chce kręcić rozrusznik i nie palą sie kontrolki na desce rozdzielczej,czy może mieć to zwiazek z tym że pomyliłem piny przy kasowaniu inspekcji,czy komputer po takiej pomyłce do wymiany???? :mad2: :mad2:
-
pomocy !!!!!!
Cy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły czy jakiś komputer siadł czy może to wina przekaznika,rozrusznik milczy i brak kontrolekpo włączeniu zapłonu na komputerze pali sie PPPP,czy to jest przyczyna może tego
-
Bezpieczniki - ma ktoś polską rozpiskę?
A masz może rozpiske do 735 e32 89r. które przekazniki odpowiedzialne za rozrusznik,nie moge zapalic auta po kasowaniu inspekcji rozrusznik milczy,i nie pala sie niektóre kontrolki
-
POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
I po sprawie potrzebny był tylko dobry FACHOWIEC auto otworzone xsilver - WIELKIE DZIEKI!!!
-
POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
- POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
Niestety tunel na narty odpada LPG w bagażniku- POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
jak od dołu podac napięcie na klemy prosze jasniej bo nie kumam na silniku??- awaryjne otwieranie samochodu (unplugged)
Podłaczyłem plus do rozrusznika i nic mi to nie dało dalej nie moge dostac sie do samochodu,a gniazda do przyczepy nie mam sa jeszcze jakies sposoby- POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
to tez nie skutkuje czy klamka do góry czy na dół to i tak dalej zamknięty czy macie jeszcze jakies pomysły- POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
i tak tez juz próbowałem i nic dale nie moge otworzyć czy bedą wydatki na szybe :?:- POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
nic nie działa podpiełem sie pod rozrusznik pod klskson i dalej nie moge sie dostac do samochodu co jeszcze mozna zrobić bo juz nie mam pomysłów- POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
Witam jak w temacie zabrałem akumulator do ładowania pozamykałem dzwi recznie i teraz sie okazuje że nie moge otworzyć dzwi kluczykiem jedyne co mam otwarte to bagaznika jak sie teraz dostać do auta :duh: :mad2: :modlitwa:- pomocy !!!!!!
jest bo pala sie niektóre kontrolki centralny działa we wtyczce serwisowej na pinie 7 jest też napięcie- pomocy !!!!!!
Po kasowaniu inspekcji rozruszni milczy ,nie pala sie kontrolki na desce olej akumulator reczny,abs,nie działaja el szyby co jest :modlitwa:- Potrzebny tłumacz
Tak mi sie wyswietla na kompie w licznikach na poczatku jak odpalam raz i potem spokuj ma BMW e32 735 AUTOMAT - POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.