Treść opublikowana przez Marian74
-
Jaki silnik do e90?
Wycena wyceną ,ale pytanie czy ktoś jest w stanie tyle dać? :D
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Ok dziękuje ,ale myślę ze na poprawkę pojadę,pozdrawiam. :D
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Proszę http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/6PvGbO2Ijs20L~gXe6WRfpR1CnSxgU
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Wykres mam ale nie mogę wrzucić zdjęcia..
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
No wlasnie wiem, a kucy starczy czy tez jeszcze podnieść? ile jest bezpiecznie podnieść tych Nm ? :)
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Witam ,koledzy czy wystarczy 212HP 412Nm dla motoru 2.0d? czy poprawić trochę ten moment obrotowy, Nm? Prosze o odp.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Witam ,możne ktoś coś powiedzieć o tych warsztatach z Częstochowy mam zamiar podnieść moc w f11 który byście Koledzy polecili http://bmwarek.pl/ http://juratuning.pl/ Z góry dziękuje.. :)
-
kasowanie inspekcji olejowej w F10
Odp.jeden post wyżej :D ...
-
F10 550i xDrive 2012
Nie wszyscy lubią czarne nerki :wink:
-
dekory f11 ,a poliftowe
Ano właśnie mam :D nawet z vinu wychodzi.. :norty:
-
dekory f11 ,a poliftowe
a tam gdzie konsola ,popielniczka to bedzie pasowac?
-
dekory f11 ,a poliftowe
Dzieki Ci kolego ,chodzi ci o ten przycisk wyłączania start stop? bo ja go mam.
-
dekory f11 ,a poliftowe
Witam ,moje pytanie ,czy będą pasować dekory te po lifcie do mojej f11 z 2010r ? :D
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Tak samo słabe jak przed programem :) I w jakim celu ta złośliwość? będziesz czuł różnicę na pewno ,2 miesiące się pocieszysz :D mowie tu o manuale ,ja miałem taka skrzynie ,nie wiem jak jest w automacie :norty:
-
Jaki silnik do e90?
To zadna nowość, wszystkie handlarze tak piszą tąpniete z LG g3
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
I przy sprzedaży nie będzie problemów z 5 ,f10 jest nowszym autem niż e70.. tąpniete z LG g3
-
E60 530D 235KM WBANY71050C052287 Pajęczno - POWYPADKOWY
Marian74 odpowiedział(a) na lesny11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMieszkam blisko, jak cos to moge sprawdzić, ale mysle ze za ta kasę to sobie postoii z 2lata tąpniete z LG g3
-
Zgasla i nie chce odpalić 520d
Oczywiście ze bys kręcił, jakby kompresji nie było tąpniete z LG g3
-
Jaki silnik do e90?
Wydaje sie ok musisz obejrzeć na żywo. tąpniete z LG g3
-
2011 F10 535i - Code My Bimmer
Tylko nie te lampy ,prosze.... :D
-
Skraba F11
Oj dziqsek przepraszam nie doczytałem ,ale masz już f10 także gratuluje ,niech Ci dobrze służy ,a wypas masz super :cool2:
-
Skraba F11
To co twoim zdaniem mozna u mnie doposażyć? tąpniete z LG g3
-
Skraba F11
Za to twoja e60 jest bogata, to super. Niech Ci służy. Nie każdy musi jeździć na ful wypasie :D tąpniete z LG g3
-
Skraba F11
Et 20 tąpniete z LG g3
-
Skraba F11
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160619/55fc652b472c435b6e3d024da33fee3b.jpg tąpniete z LG g3