Treść opublikowana przez michal8032
-
Przyciemniane szyby X5
Kumpel ma bez przyciemnianych szklarnia normalnie :P Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Adapter aux bmw e53 2001r
A ok czyli w moim modelu pewnie sie nieda :( Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Adapter aux bmw e53 2001r
A mozesz jasniej bedzie dzialac czy nie? Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Adapter aux bmw e53 2001r
Nikt nie podłączał aux :cry: w radiu nie wyskakuje funkcja aux ale z tego co czytalem to powinna sie pojawic po podlączeniu kabla.Tylko nie wiem jaki kabel kupic zeby pasowal w tą małą czarną kostkę ??? Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Adapter aux bmw e53 2001r
Witam chcial bym podlączyc sobie kabel aux zeby otwarzac muzyke z telefony ale niewiem jakie złącze pasuje do mojego radia mam radio 16/9 biznes z tego co widzialem w necie to wystarczy tylko podłączyc kabel w tą małą czarną kostkę tylko jaki będzie mi pasowal prosze o jakis link z allegro czy innej strony gdzie moge taki kupic. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
E53 - doposażenie w progi aluminiowe
U mnie jest prog na nity aluminiowe przynitowany Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
523i LPG "muli" Nowy reduktor KME Gold
A moze zaplon ci wypada na ktoryms cylindrze. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
E53 3.0d 2004 Kanały powietrza do hamulców
Witam mam 3.0i i tez mam tylko zprawej z lewej jest zaślepka tak musi chyba byc. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw x5 3.0 i jak to zresetowac
No i po problemie przed chwilą odpalilem i wszycho ok wrocilo do normy samo sie zresetowalo. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw x5 3.0 i jak to zresetowac
No niestety z warminsko mazurskiego kiedys tak mialem w suzuki ale samo wrocilo do normy. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw x5 3.0 i jak to zresetowac
No nic nie kasowalem odpalilem i taką temperature pokazuje najpierw bylo -40 potem -38 Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw x5 3.0 i jak to zresetowac
Witam rozladowal mi sie akumulatror odpalilem samochod z kabli i teraz temp na zewnątrz pokazuje -40 jak to zresetowac moze ktos wie:roll: Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Nie mogę skasowac inspekcj oleju e53
A czy w inmpie mozna zablokowac zeby nie dalo rady wykasowac.Byłem u goscia który chcial kupe kasy za właczenie swiatel dziennych i zrezygnowalem a mial podłączony komp do samochodu i cos kombinowal.Moze on cos zrobil zeby tylko do niego przyjezdrzac słyszalem ze tak robią . Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Nie mogę skasowac inspekcj oleju e53
Robiłem już tak z 500 razy nie da rady u mnie takim sposobem.Czeski film Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Nie mogę skasowac inspekcj oleju e53
A jak ty to robisz???? Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Nie mogę skasowac inspekcj oleju e53
Witam jak w temacie już dwóch mechaników prubowało wykasowac inspekcję oleju i cały czas jakiś błąd,dodam ze robili to programem Delphi i nie da rady jest to bmw e53 3.0b 2001r. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Całkowicie zablokowane drzwi tylne, tylna klapa, klap paliwa
Wal do fachowca popsuł niech naprawia nie powinno cie to interesowac zepsuł jego sprawa dałes auto dobre wszystko działało.Dlatego co potrafię w swojej x5 naprawiam sam bo mechaniory jedno robi drogie psuje syf wszędzie. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
-
Bmw e53 3.0 trzęsie karoserją
Problem rozwiązany sprawca przegłub wewnętrzny lewy wymieniłem i jest ok nic nie trzęsie ciszej w samochodzie teraz super ,przegłub miał nie wielki luz ale juz wystarczył zeby wprowadzac karoserię w drgania.
-
Bmw e53 3.0 trzęsie karoserją
Felgi mam proste dziś odbieram przegłub zakładam i dam znac mam na dzieje ze bendzie po problemie stary grama smaru nie miał na sucho latał.
-
Bmw e53 3.0 trzęsie karoserją
A czy te opony mogą wpadać w taką wibrację bo wywazyc był problem z tyłu na feldze to odwazników ze 20 cm naklejone
-
Bmw e53 3.0 trzęsie karoserją
To czuć według mnie z przodu bo nawet bije kierownica mam nadzieję że to ten przegłub wewnętrzny jeszcze nie wymieniony bo dali w sklepie nie taki u mnie na półosi jest 26 zębów a gosc mi dał 27.Jak sie wzieło ręką to ma luz nawet spory.
-
Bmw e53 3.0 trzęsie karoserją
No nie a jak zprawdzic czy ma luz lub bicie?Już mam dośc nieraz w taką wibracje wpada że masakra wydaje mi sie ze nasila sie jak puszczę gaz jak sie rozpędzam z kopyta to ok
-
Bmw e53 3.0 trzęsie karoserją
Witam mam taki problem w swoim bmw skończyły mi sie pomysły co do przyczyny drgań karoseri przy prędkości od 100-120 .Koła wyważyłem luzów nie ma powymieniałem tuleje na wahaczach końcówkę drążka bo był luz tarcze hamulcowe nowe jestem na etapie wymiany przegłubu wewnętrznego bo był mały luz.Gdzie jest przyczyna to już nie wiem może opony przy wywarzaniu tylnych na jednym kole od środka wyważarka pokazywała 0 a na zewnątrz 80 był problem z wywarzeniem czy to moze byc przyczyna.Dodam że raz lekko trzęsie a raz bardzo mocno tak jak by zależał jak coś co robi te wibracje sie ustawi.Proszę. o sugestje?
-
Bmw e53 3.0b 2001 r gdzie znajdę zapłonnik xenon
Czyli przetwornica widać ją siedzi podn lampą. Mechanik coś wspominał że jest gdzieś zapłonnik i że to pewnie on szwankuje.
-
Bmw e53 3.0b 2001 r gdzie znajdę zapłonnik xenon
Witam jak w temacie xennon zapala sie i gaśnie przekladałem żarówki z lewej na prawą i to samo kupiłem nowe żarówki i to samo dzieje sie to jak samochód jest zimny muszę pare razy zapalic i zgasić światla wtedy załapie i świeci.Stawiam na zapłonnik.Dodam że wtej lampie nie działało poziomowanie po wymianie zarówki poziomowanie zaczeło działac ale palnik gaśnie cuda jakieś może ktoś tak miał lub podobnie???