wiek : 25 lat zamieszkanie : około 1500 mieszkańców (wioska) zawód : informatyk, kierownik w Ośrodku egzaminacyjnym na prawo jazdy :) stan cywilny : kawaler dzieci : z tego co wiem to nie zarobki : nie narzekam szkoły : inżynier informatyki hobby : informatyka, moje BMW oczywiście, dziewczyna, samorząd (obecnie jestem radnym gminnym) dlaczego BMW : zawsze mi się podobało obecny model : 318i - e46, 318i - e30 /przez sentyment/ kolejny model : narazie nie zamierzam zmieniać (narazie nie chce innego - no może większy silnik ale to może kiedyś)