Treść opublikowana przez tejotte
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
to zależy od Ciebie ale przyznam, że o ile bez head-up da się żyć to DAP jest gamechangerem i tego bym nie odpuszczał. Do marca też możesz być w kontakcie z dealerem i obserwować stock. Nie bierz pierwszego lepszego „żeby był”.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Może dowiedz się czy jest coś na stocku albo czy pojawiła się jakaś rezygnacja z zamówienia, którą mógłbyś przejąć.
-
Rabaty na nowe X3
Oficjalna chyba nie ale wszystkie doniesienia mówią o połowie 2024. Już to czuć w powietrzu. Auta testowe pojawił się na ulicach itd.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Współczuję. Zapytałem z ciekawości dealera i dowiedziałem się, że faktycznie taki problem wystąpił. Grad uszkodził auta w porcie. Nie wiem czy dotyczy to wszystkich aut, które czekały na transport.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Od środy status 193 🥳
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Niestety sporo z USA jest chyba już nieaktywnych i nie da się tego tak śledzić jak z RPA 😕
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Rocznikowo będzie ten rok w którym zakończy się produkcja. U mnie jak fabryka przyjęła to wstępnie było na 40 tydzień (2-8.10) i tak też zostało do końca. VIN wpadł 18.09, auto się wyprodukowało 04.10.
-
Rabaty na nowe X3
Patrząc historycznie na opisywane tutaj oferty to 13,5% jest spoko.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Jeśli X3 i z RPA to wchodzisz na: http://41.160.4.58:8080/apex/f?p=102:4:::::: (tak, wiem, piękny adres) i wybierasz zakładkę Customer Enquiries: Ustawiasz port na Durban RORO (większość tamdęty przechodzi ale jak nic nie znajdzie to sprawdzasz pozostałe). A potem na marine trackerze śledzisz gdzie jest i gdzie płynie.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
którym statkiem płynie? 🙂 Mój wczoraj został wyładowany w Bremerhaven z pokładu SUNLIGHT ACE.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Czy ktoś się orientuje ile czasu trwa transport z Bremerhaven na plac centralny (teraz to podobno Mszczonów)?
-
System asystujący kierowcy - 5AS
Professional ma to do siebie, że jest już tam wszystko i działa naprawdę dobrze. Po jeździe kilkoma autami z tym systemem wiedziałem, że jest to opcja must have. Wrzuciłem do zamówienia i najbardziej czekam na auto m.in. właśnie dla tego systemu.
-
System asystujący kierowcy - 5AS
Z konfiguratora BMW: Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby auto z tymi ostrzeżeniami zrobiło jakieś dziwne ruchy aczkolwiek jeździłem z tym tylko kilka razy. Martwa strefa bywa przydatna, wyświetlanie ograniczeń prędkości na podstawie kamery również. Więcej by to pewnie wniosło w połączeniu z adaptacyjnym tempomatem z funkcją stop&go (za którego posiadanie podziękujesz sobie w pierwszym korku) chociaż lepiej wziąć to w pakiecie asystujących professional.
-
BMW X3 M40i po czerwcu 2023 zmiana zegarów Live cockpit plus na brzydkie zegary?
Nie wymyślili nic nowszego niż było 🙂 W Live Cockpit Plus i Live Cockpit Professional zegary za kierownicą są takie same, standardowe dla obecnych modeli z iDrive 7:
-
zabezpieczenie przed kradzieżą
I jak? Co wybrałeś canlock czy coś innego?
-
X3 G01 z przednią izolacją akustyczną i dachem panoramicznym
Dzięki za informację. Moje pytanie było pisane jeszcze gdy się cały czas zastanawiałem czy dobrać dach czy nie. Finalnie zostałem bez, ale pakiet izolacji akustycznej oczywiście od początku pozostał. Testowo jeździłem wersją, która raczej tego nie miała bo różnica w głośności z zewnątrz była odczuwalna względem F36.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
ach, M40i, to faktycznie może być jeszcze inaczej. Daty opisane w moim komentarzu dotyczą 30i gdzie podobno zapotrzebowanie na ten silnik też się zwiększyło i zamówienia składane teraz będą miały jeszcze dłuższy czas oczekiwania. U mnie przy zamówieniu termin odbioru w dokumentach to 30.09 ale w salonie uczciwie od razu zaznaczyli, że można się spodziewać odbioru na koniec roku (przy dobrych wiatrach) - wolą być ostrożni i od razu o tym mówić.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Zamówienia z USA są produkowane w USA więc u nich ten czas oczekiwania jest krótszy. Auta na Polskę (i sporą część europy) są produkowane w RPA i stąd taka rozbieżność. Ja swoją X3 zamówiłem z końcem marca (ale zamówienie widnieje jako z miesiąca "4"). Termin produkcji to 40 tydzień (1 tydzień października), dzisiaj wpadł status 150 i pojawił się VIN więc pewnie w grudniu odbiór.
-
Sportowy układ hamulcowy M - niebieski
kombinują z tymi produkcjami X3. Oczekiwanie znowu się wydłuża. Podobno zamawiając dzisiaj trzeba czekać 10-12 miesięcy. Ja swój (30i) zamówiłem pod koniec marca 2023 i też jest teoretycznie zaplanowany do produkcji na październik. PS. I też zdecydowałem się na sportowych układ hamulcowy z niebieskimi zaciskami 🙂 W 430i kilka razy mi zrobiło się gorąco przy hamowaniu i stwierdziłem, że kolejny już musi mieć większe hamulce.
-
Dziwne piszczenie w X3
Najdziwniejsze jest chyba ostatnie nagranie przy małej prędkości. Czy to się wydobywa gdzieś ze strony pasażera, może bardziej to słychać na zewnątrz (po otwarciu okna będzie wyraźniejsze)? Pytam go na xbimmers jest wątek z jakimś piszczeniem, które udało się zniwelować. Może to ten sam przypadek: https://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=1901802
-
X3 2024
I pewnie można się powoli nastawiać na brak wersji 30i w Europie...
-
X3 G01 z przednią izolacją akustyczną i dachem panoramicznym
Cześć, Mam szybkie pytanie czy ktoś na forum posiada X3 G01 z wyposażeniem w postaci: - Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej - Szklany dach panoramiczny Jak u Was z hałasami przy większych prędkościach 150 - 180? Słychać mocno dach?
-
Rabaty na nowe X3
Ludzie nie przedłużajcie mitów. Ani fotele M, ani zawieszenie M nie jest nawet blisko twardego. Bardziej nazwałbym to, że są bardziej sprężyste od normalnego, rozlazłego zawieszenia. Jeśli zamówiłeś na kapciach 19 to ,rzekłbym komfortowo sprężysty... przy 20 sztywny, dopiero przy 21 twardy w połączeniu z tymi fotelami... niemniej X3/4 to suv i jak każdy suv nastawiony jest na komfort wiec nawet 22 nie sprawią ,że będzie to M3 ... za to komfort może być większy lub mniejszy i to to My przy konfiguracji za niego odpowiadamy...19 letnie są bez RF i są komfortowe 19 zimowe maja RF i już jest ciut sztywniej(bez przesady ale odczuwalnie) 20 lato i zima są z RF i do tego o 2,5 cm mniej tlenu w pneumatyce w 21 kolejne 2,5cm mniej i to już czuć...oczywiście pisze nie pisze o jeździe autostradowej a klasycznej dziuromiejskiej ... o zwykłym zawiasie na 18 lub nawet 19 nie pisze bo toto się buja jak żuk. pozdro WALDOR Zamówiony na 20 RF. Ten wpis wyżej nie miał być przedłużeniem mitu, raczej podpiąłem się pod pytanie z ciekawości bo konfiguracji i tak mam zamiaru zmieniać. Nawet jak będzie to minimalnie za twarde to nie sądzę, żeby to był poziom sztywnego kubła, że będę z niego wysiadać z obitymi plecami jak po jeździe gokartem :) A żeby zostać przy temacie z wątku to 10% osiągalne, cokolwiek więcej to już kombinacje w negocjacjach.
-
Rabaty na nowe X3
Podpinam się do pytania @Leeo chociaż może lepiej nie wiedzieć. Zamówiłem X3 z fotelami M + zawieszeniem M i nie wiem czy mam się przygotowywać na wypadanie plomb i obity tyłek czy może jednak będzie ok :roll:
-
BMW 4 Concept
Czy ten zabieg jest w ogóle "opłacalny"? Chodzi mi o to ile się dopłaca do tego procederu bo nie sądzę aby dealer powiedział "fine, to my bierzemy auto a Pan przestaje płacić i jesteśmy kwita"