Treść opublikowana przez Turek V10
-
BMW E63 645Ci By Turek
Wieczorna randka w przed dzień dnia Św.Walentego :D Bunia bardzo zadowolona z nowego prezentu ;) Dokładka tył Hamann zamontowana :)
-
Felgi/opony o jakich parametrach pasują do E63
Dlatego teź pisałem moźe być profil 30 ale np. 245 , zrobić naciąg i opona się obniży. Jak to obliczyć nie mam pojęcia trzeba by podpytać ludzi od german style :D http://mklr.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL/201311/1384202646_by_ManieK.jpg?1384208083
-
Felgi/opony o jakich parametrach pasują do E63
Z tyłu nie powinno być problemu, ale z przodu bez dystansów min 25 mm się nie obędzie, przy szerokości 9,5 ET musi być 0 lub nawet lekko na minusie. Opony nowe czy używane pewnie kosmos drogie, na pewno runflat profil pewnie nie więcej niż 30 i to pewnie z naciągiem. Ładnie to wygląda :shock: ale jest pare ALE :?:
-
Podlaczenir KGM E6X HIGH DCAN na stole
Ciekawe :shock: :shock: :shock:
-
e63/e64 w tv
Krzychu Żmija to mój klubowy ziom :D Tu nasz wypad do Toronto na gościnne występy :wink:
-
e63/e64 w tv
To mi się podoba rikooo :cool2: Na początek moja produkcja z własnego podwórka, coroczny zlocik w Płocku z moją lalką :D :D :D
-
wydech w V8- wymieniał, robił ktoś?
W 645 co byś nie montował i tak trzeba ciąć, chyba że wymieniasz cały układ. W Ulterze są przygotowane kielichy i obejmy pod ori rury i nic tam nie trzeba spawać.
-
Bezpieczniki.
Opisówki powinny być gdzieś przy bezpiecznikach na takiej karcie, podnieś ten panel z bezpiecznikami.
-
Bezpieczniki.
W schowku też są przy zmieniarce.
-
wydech w V8- wymieniał, robił ktoś?
Gdybym nie zmienił na Ultera, to przymierzył bym się do adoptowania tego. http://olx.pl/oferta/tlumiki-koncowe-bmw-x5-e53-4-4i-hamann-CID5-ID50269.html#8729eea348 Fajna opcja za tę kasę, tylko szkoda że te końcówy poobcinał :evil: chyba nie wiedział co ma :? Wydaje się że do szóstki by podeszły
-
[E6x] Ringi
rozklejają sie bez najmniejszego problemu tylko trzeba je dobrze podgrzać, chyba że ktoś już przy nich grzebał i skleił je na jakiś silikon lub nie odpowiedni klej, wtedy to już kaplica :mad2: :cry2:
-
[E6x] Ringi
No nie tak do końca, ale masz rację pierwszą czynnością jaką musimy zrobić to - zdjąć zderzak - odkręcić lampy - wypiąć kostki - opalarka z wyczuciem żeby nie zniszczyć klosza podgrzewamy połączenie obudowy lampy z kloszem - rozłączamy klosz pamiętając o małej śrubce w którymś rogu - wyjmujemy wypełnienie lampy na którym zamontowane są ringi No i teraz trzeba podjąć decyzję czy przerabiamy oryginalne odbłyśniki i ringi czy wykorzystujemy te klosze dołączone do ringów. Ja zdecydowałem się na to drugie żeby zawsze można było wrócić do ori. - zdemontować oryginalne riingi - większe ringi ich klosze idealnie pasują więc wkleiłem je klejem na gorąco - mniejsze podobnie z tym że trzeba lekko rozpiłować otwór ok 2 mm na całej średnicy - przewody wyciągnąłem poprzez wywiercony otworek w tylnej części lampy i podłączyłem plus pod jeden z przewodów wiązki lampy na którym pojawia się napięcie po przełączeniu kluczyka a minus do masy w ten sposób ringi zapalają się automatycznie po odpaleniu auta i nic nie świeci oprócz nich jak DRL - oczyść lampę ze starego kleju butylowego nałożyć nowy i podgrzewając skleić lampę NIE UŻYWAĆ pod żadnym pozorem :nienie: silikonów kleju do szyb itp. chyba że ktoś chce być lżejszy o min. 3 koła za nową lampę w przypadku jakiejś awarii w środku lampy - poskładać wszystko do kupy i latać :wink: http://i1341.photobucket.com/albums/o759/cebula203/bmw%20e63/IMG_2568_zps3zk0j8fq.jpg
-
[E6x] Ringi
Kurde a miałem zrobić filmik instruktażowy :duh:
-
Kupione 645Ci. Porady co gdzie i jak zadbać, UWAGI.
mamy cię :)
-
[E6x] Ringi
W E63 wymiary zewnętrzne ringów to 110mm i 90mm wiem bo ostatnio robiłem u siebie, jeżeli będą wciskali Tobie coś innego, nie będzie pasować na pewno. Ja zamawiałem coby na ebayu, Yafra wtedy nie miała takich wymiarów teraz może mają. ceny też mają powalające 5 stówek? Ja dałem 115pln z wysyłką, a jak nie chcesz czekać to polecam tych gości https://hidretrofit.pl/kategoria-produktu/ringi-cob/ brałem też od nich klej do lamp.
-
E63 645Ci
Piękna czarnula moje klimaty :cool2: :cool2: :cool2:
-
Podświetlenie ozdobnych listew progowych
Szukałem nie znalazłem więc zapytam. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ogarniał te nieszczęsne podświetlenie w tych ozdobnych listwach progowych? U mnie jedna nie świeci wcale, a druga tylko w części, może ktoś wie kto to ogarnia, albo podpowie jak to zregenerować.
-
=>645ci<= swieza dostawa str.3
Piękna prawie jak moja :cool2: . Moim zdaniem zrób coś z listwami chrom z czarną nerką trochę się gryzie, ale to moje odczucie.
-
BMW E63 645Ci By Turek
Wreszcie nadeszła chwila kiedy miałem czas na stworzenie galerii swojej Szósteczki. Życzę miłego oglądania :D Kilka Fotek tuż po zakupie :? Pierwszą modyfikacją był wypad chromowanych nerek i wymiana na czarny połysk :) Następnie reszta chromów poszła w odstawkę :8) Przyszła pora na nowe rolki :D Następnym etapem prac nad projektem była wymiana końcowych wydechów na Ulter Sport :mrgreen: W moim przekonaniu stylistyka przedniego zderzaka odstaje od reszty samochodu. Więc musiałem coś z tym zrobić, Hamann był rozwiązaniem tego problemu. :twisted: No i przyszła zima i więcej czasu, dlatego zająłem się całkowitą regeneracją i modyfikacją reflektorów. (Ringi LED COB) :wink: W niedalekiej przyszłości mam w planach montaż dokładki tylnego zderzaka z dyfuzorem. (oczywiście Hamann)
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Zależy na co trafisz, ja kupiłem auto rok temu z przebiegiem 140 tyś.km zrobiłem 7tyś km i oprócz standardowych czynności serwisowych, oraz eksploatacyjnych i "upiększających" dołożyłem jedyne 20 zeta za czujnik ciśnienia oleju. Trzeba też wziąć pod uwagę to że na forach piszą głównie ludzie którzy mają problemy ze swoimi statkami, a podejrzewam że jest to jakaś nie wielka część posiadaczy tych pięknych aut, także myślę że niema co się tym do końca sugerować tylko szukać dobrego egzemplarza i cieszyć się potworkiem :D . Decyzja należy oczywiście do Ciebie :D
-
wydech w V8- wymieniał, robił ktoś?
Witam podglądam temat od dłuższego czasu i w końcu też zdecydowałem się na ultera i jestem bardzo zadowolony :D sami oceńcie