Treść opublikowana przez GMike
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Dziękuję również za spotkanie. Pozytywne zakręcenie :)
-
Arek F22 m235i
Nawet nie sąd od razu. 1. Rzeczoznawca - sterownik mimo, że rozklejony miał fabryczny soft, więc musieliby Ci udowodnić, że to on spowodował awarię silnika. Wymiana ICka też nie była winna, bo miał lepsze parametry niż seria. 2. Radca prawny, który tą opinię rzeczoznawcy wraz ze swoim pismem złoży na ręce BMW PL ... i czekanie na odpowiedź....
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Zapłać jakiemuś lokalnemu Zdzichowi-znawcy stówkę/dwie i pojedź z nim obadać auto. Potem jak on będzie miał wątpliwości, a dalej będziesz zainteresowany po tym co znalazł to możesz pomyśleć o raporcie.
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
też zapłaciłem całość, ale to chyba nie problem ? @Wlodi
-
Aspekty użytkowania F3X w kontekście jazdy z dzieckiem
W GC też nie ma żadnego problemu. Wózek, obok rowerek i jeszcze pełno miejsca na grabki i torby żony. Nic nie trzeba rozkładać.
-
Aspekty użytkowania F3X w kontekście jazdy z dzieckiem
Jako, że ma 1,5 rocznego synka, 4GC, 19tki i stały zawias M to się wypowiem :) Kupowałem auto jak maluch dopiero co się urodził, więc miałem te same rozkminki. Kombi nie chciałem z założenia więc było F30 vs F36. F36 dużo praktyczniejsze jeśli chodzi o wózek. Pakujesz bez rozbierania na czynniki pierwsze i bez większej gimnastyki. W F30 będziesz klął. Za to w F36 troszkę trudniej małego zapakować w fotelik (pochylający się dach, trochę niżej siedzący samochód). Ale różnica jest mała, więc jeśli nie masz wielkiego bebzona i rozwalonego kręgosłupa to dasz radę :) 19 i stały M- jak dla mnie jest wciąż bardzo komfortowo. Jeszcze trochę i będę go jeszcze bardziej usztywniał, mimo, że to jedyne autko w rodzinie. Stały M jest twardszy niż adaptacyjny w ustawieniu sport, do tego jest bardziej przewidywalny. Adaptacyjny jest włączony cały czas, więc czasami po mocnym wytrzęsieniu czy podskoku potrafi się dziwnie zachować (wg jazd które miałem). Aczkolwiek jego właściciele sobie chwalą za możliwość przełączania Comfort-Sport, ale jak widzę, nie jesteś kanapowcem, więc nie powinieneś za tym tęsknić. Późniejsze utrzymanie stałej zawiechy również tańsze- tak jak piszesz. Mój bąbel śpi bez problemu w samochodzie. Polecam F36 mimo dopłat, wg mnie ładniejszy, praktyczniejszy i mniej oklepany samochód.
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Jak w ogóle będzie organizacyjnie ? Będziemy jakoś zorganizowani modelami i każdy będzie miał jakieś miejsce czy też stajemy gdzie nam się podoba ? Sorry za pytanie nowicjusza ;p
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Grill: 1. Wlodi 2. Vale46 + osoba towarzysząca 3. stuffman z osobą towarzyszącą 4. Randall + osoba towarzysząca 5. Kokos3333 +osoba towarzysząca 6. arek1056 7. kubik 8. SlavoS :8) 9. Sweeper + osoba towarzysząca 10. wojtek1418 z osobą towarzyszącą 11.Rufio 12. Siodema + osoba towarzysząca 13. GMike Co do opłaty - to jak się zarejestrowałem to mogę zapłacić na luzie na wjeździe, czy będę miał drożej niż płacąc przelewem PRZED ?
-
F32 435ix M-Pakiet, Blue, Supersprint KW V2 nowe fotki/film
Gratulacje, napisz też jak dźwięk R6 z Supersprintem. Czy jest grzecznie, czy może jednak trochę agresywniej ?
-
F33 428i, M-pakiet, Black Sapphire
Gratulacje ! Bardzo fajnie ładuje od dołu, ale niestety w górze już umiera... koszt bonusu w dole. Myślę, że jak dodasz IC to ładnie pociągnie wykres dalej.
-
2.0i 184KM i przeróbka na gaz
parafrazując klasyka, jak już ktoś chce wieśniaczyć to niech to robi z klasą- w dyszlu, a nie gazówce :)
-
2.0i 184KM i przeróbka na gaz
'gaz to do kuchenki' :)
-
F31 335i Mineral Grey / 409KM/575Nm Stage 2
Napisz prosze po czasie jak wrazenia 28i vs 35i. Bo rozwazam przesiadke, ale mie wie, czy warta placenia akcyzy :)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
zarezerwowawszy :)
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Z 330i zrobisz to samo co z 20i (zakładając, że są tak samo podatne jak n20). Po boxie tylko mam 260KM i 390Nm. Kolega Boleknh robił próbę softu (nie ma żadnych innych modów), wyszło 300KM, ale wtedy już przydałby się Downpipe. Boxem z 28i chłopaki wyciągali ok. 280KM i 420Nm. Więc i tak jak chcesz przekroczyć 300KM to musisz zrobić dalsze mody, no chyba, że 30i będzie bardziej podatny. W każdym razie, patrz na prawdziwe realizacje, a nie na katalog firmy tuningowej. Wszystko kwestia tego co planujesz zrobić z autem dalej, czy będziesz dokładał kolejne klocki, czy pozostaniesz na boxie. Jeśli planujesz tylko box, to 30i wydaje się lepszym wyborem. Jeśli box, poźniej program + resztę gratów, to z 20i wyciągniesz to samo. Oczywiście w tych rozważaniach zakładam analogiczną tuningowalność jak dla n20. Jak jest naprawdę- czas pokaże. Tu masz jeszcze wynik kolegi bolka z 20i po sofcie, zdecydował się na bezpieczniejszą opcję- czyli niższy przyrost: Oraz porównanie mojego 20i (box) i bolka (soft), jak widzisz jesteśmy gdzieś pomiędzy stockowym 28i, a 28i z boxem: http://guitarspot.pl/images/BMW/boxvsecu.JPG
-
F31 wrażenia po 100 tyś
U mnie też nic nie trzeszczy (ponad 20 tys. km na liczniku teraz) i wszystko wygląda jak z fabryki. Może 4ka jest lepiej wykonana niż 3, ale nie sądzę- to te same materiały. Tak samo mnie śmieszy argument, że w serii 5 czuć jakiś luxus i coś więcej... dajcie spokój. To to samo wrażenie kokpitu. Skóry na desce etc. w 3ce też można sobie zamówić. A jak ktoś wydaje opinie porównując gołą 3 i naładowaną 5, to już w ogóle nie ma co rozmawiać. Różnica klasy to pewnie będzie jak wejdzie nowa piątka, ale póki co wg mnie te samochody są na identycznym poziomie. Więc pieprzenie, że premium zaczyna się od 5 jest trochę śmieszne.
-
430i GC dla no4
Wszytko się zgadza. Gratuluję. Co do uwag, to oczywiście wyrzuć ten sensatec bo to jakaś profanacja w aucie za tyle pieniędzy. Wytani Ci wnętrze i w dodatku źle się na tym siedzi jak jest ciepło. Przy okazji parę stowek oszczędź, alcantara dużo lepsza. Co do powłoki to tez uważam ze to pieniądze w błoto. Pamiętaj ze fabrycznie tez masz powłokę jakąś nałożona i ona dobrze chroni. Przez pierwsze 3 miesiące miałem bardzo łatwe mycie.
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Śliczne, trzeba będzie uderzyć w 4 lci jak się pojawi :)
-
Pierwsze BMW M2
no trochę późno na negocjacje, z drugiej strony zaliczka niewielka, więc pewnie będzie można powalczyć. Ale nowy model, i w dodatku M, to pewnie najgorsze możliwe rabaty w całej linii BMW.
-
Pierwsze BMW M2
Gratulacje ! Ile rabatu dostałeś jeśli to nie tajemnica?
-
BMW GC 430i black
Najlepiej jedź ba hamownie i sprawdź swój egzemplarz. Ogólnie wyniki są nierówne.niektóre trzymaja seriiE , inne nie, a inne mają trochę więcej.
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Jakoś mi to zupełnie nie przeszkadza. Nie wiem o co wielkie halo :)
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Nie mam sportowych wskaźników, także ten... A co do nerek to się wyleczylem z nich dzisiaj na przypadkowym spocie z M4. Różnica jest tak subtelna, że szkoda zachodu jak dla mnie. http://guitarspot.pl/images/BMW/m1.jpg http://guitarspot.pl/images/BMW/m2.jpg http://guitarspot.pl/images/BMW/m3.jpg
-
428i wydech M performance
Końcówę i sekcję środkową. No problem.
-
Nowe BMW 330i - jakie wyposazenie dodatkowe?
Hehhe, no widzisz, a ja z Gdańska musiałem jechać do Szczecina odbierać :) Gratuluję raz jeszcze ,świetna oferta, zarówno na auto, jak i leasing. Chyba trafiłeś też w dobry czas, że Zdunek musiał wyrobić plan.