Skocz do zawartości

BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

nie no e46 ja bije na glowe... sory nie moglem sie powstrzymac...

 

Moje marzenie, może kiedyś się spełni :|

po to sa marzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Sport line broni się sama i jest oryginalniejsza od M pakietu czy M performance. Znajomi architekci i graficy są pod wrażeniem odwagi (ze strony designerów BMW) w poprowadzonych liniach przedniego zderzaka. Od razu stwierdzili że pierwsze reakcje nie będą przychylne ponieważ ludziom na ogół podoba się to co już znane i oklepane, analogia że najbardziej lubimy słuchać takiej muzyki, którą już znamy jest tutaj na miejscu.

Zatem jeśli komuś się nie podoba BMW 4 coupe w wersji sport line to po prostu nie jest to auto dla niego.

Polecam oglądanie tego filmu:

Czy ktoś wie dlaczego wloty powietrza przy światłach przeciwmgielnych są otwarte niesymetrycznie tzn. tylko z lewej strony? Na filmie poniżej jest tak samo http://youtu.be/K7IgMA67CCk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Sport line broni się sama i jest oryginalniejsza od M pakietu czy M performance. Znajomi architekci i graficy są pod wrażeniem odwagi (ze strony designerów BMW) w poprowadzonych liniach przedniego zderzaka. Od razu stwierdzili że pierwsze reakcje nie będą przychylne ponieważ ludziom na ogół podoba się to co już znane i oklepane, analogia że najbardziej lubimy słuchać takiej muzyki, którą już znamy jest tutaj na miejscu.

Zatem jeśli komuś się nie podoba BMW 4 coupe w wersji sport line to po prostu nie jest to auto dla niego.

Polecam oglądanie tego filmu:

Czy ktoś wie dlaczego wloty powietrza przy światłach przeciwmgielnych są otwarte niesymetrycznie tzn. tylko z lewej strony? Na filmie poniżej jest tak samo http://youtu.be/K7IgMA67CCk

 

Po obejrzeniu tych filmików f32 coraz bardziej mi się podoba. Rasowe auto ze sportową linią. Cóż teraz tylko czekać na cennik :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za linka - nie zwróciłem uwagi że wyszedł nowy cennik na stronie BMW.pl. Z przyzwyczajenia wchodzę na stronę mojego ASO, a tam nie ma nic o serii 4 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji na zboczenie zawodowe i to ,że zajmuje się szeroko pojętą antykorozją rzucił mi się w oczy pewien tekst w autoświecie . Mianowicie BMW 4 , według ostatniego AŚ , nie będzie już ocynkowane a jedynie malowane ... Może stylistycznie jest ok , ale nikt mi nie powie że jakościowo idzie to wszystko w dobrym kierunku :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez o to chodzi, auto ma byc max na 100tys km i 4lata a pozniej ma isc na zlom, a konsumenci maja kupowac nastepne nowe.

Jak zlikwidowanie powloki cynkowej nie zmniejszy dlugowiecznosci aut bo bedziecie/bedziemy bitexem smarowac to zmienia za jakis czas stop stali na gorsza jakosciowo, ktora bedzie szybciej poddawac sie korozji.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.