Skocz do zawartości

Einspritzanlage i klekot


at202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przed wczoraj zapalilo mi sie Einspritzanlage

Po wylaczeniu na chwile silnika i ponownym rozruchu gasnie ale jak rusze i przejade jakis kawalek to znowu sie zapala.

Silnik chodzi rowno tylko glosniej pracuje jak sie zapala to "Einspritzanlage" (zaczyna klekotac jak silnik Opla)

Bylem w trasie w we wschodniej polsce, tam tankowalem , moze lipne paliwo ? Zalaem tu u mnie do polowy jak wrocilem i sie wylaczylo , pomyslalem ze moze to wlasnie paliwo, lecz dzis sie znowu zapalilo.

Wtrysk czy pompa ?

Prosze o jakies rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrysk czy pompa ?

Prosze o jakies rady.

Pewnie jedno i drugie. A jeżeli nie, to i tak będzie drogo. Szykuj parę kawałków z oszczędności, które zrobiłeś jeżdżąc dieselkiem...

 

 

he fajna dygresja do gruzlikow :D ogolnie ten komunikat ozancza wtryski ale to i tak wrozenie z fusow komp prwade ci powie. paliwo tez moze byc ale najpierw diagnostyka.

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rozmawialem z fachowcem i powiedzial mi ze objaw klekotu silnika to prawdopodobnie za wysokie cisnienie na wtrysku,

mogl walnac czujnik na listwie lub czujnik na pompie,

musze jeszcze raz podjechac na komputer i zdiagnozowac cisnienie na wtryskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrysk czy pompa ?

Prosze o jakies rady.

Pewnie jedno i drugie. A jeżeli nie, to i tak będzie drogo. Szykuj parę kawałków z oszczędności, które zrobiłeś jeżdżąc dieselkiem...

 

 

pewnie kolezko nie bedziesz zadowolony ze ci nie wyszlo, bo musze cie zmartwic bo to tylko regulator cisnienia na pompie za 350 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.