Skocz do zawartości

Autoreduta - serwis opinie właścicieli E9X/Warszawa


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) kilkukrotnie do nich dzwoniłem a to chciałem wgrać nowy soft, kolejny raz doposażyć xenony. Za każdym razem mieli stawki praktycznie takie same jak A.S.O. za aktualizację softu powiedzieli nawet więcej. Nie widziałem sensu korzystania z ich usług. pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem z nimi styczności, ale jakiś czas temu czytałem opinie o nich na Porsche Club Polska. Same negatywne... :roll:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie arnold, ceny niektórych usług są podobne... ale np: geometria kosztuje 300 pln a w ASO podobno 600? czy więcej? (u mojego kumpla w warsztacie koło serwisu ferrari 120 pln;p)

Na forum porsche właśnie poczytam sobie...

ja osobiśćie za bardzo na nich nie narzekam, jedyne co mnie tam przykrego spotkało to

- raz dostałem nie umyte autko

- raz jak koleś jechał na ustawienie geometrii to w geo2 patrze potem 200 km/h na trasie łazienkowskiej....

- raz zapomnieli zresetować komputer no i niby mam świecie i przegląd -8000 km :)

 

z plusów to:

- błyskawiczne terminy dzwonię: "Panie, chce serwis" - "ok, jutro? dzis?"

- miła obsługa (może to zawodowi handlarze i muszą tacy być ale miło kiedy handlarz jest miły a nie zarozumiały)

- jak coś wykryją podczas inspekcji dzwonią, oferują kilka wariantów napraw podają gotowe ceny no i brak "nieprzewidzianych wydatków"

- jest ciut taniej niż w ASO (przynajmniej te rzeczy które ja u nich robie:P)

 

Teraz jade do nich na wymianą filtrow/oleju/sprawdzenie zawieszenia/hamulców/reset kompa/przegląd i taką refleksje sobie złapałem co ludzie sądzą o autoreducie...

na PCP czytałem opinię ale głównie odnośnie handlu a nie serwisu... negatywne oczywiście ale taka polityka handlarzy.

 

Są jakieś opinie dotyczące serwisu na PCP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby moim autem podczas testu sypali 200km/h to ktoś by się gruubo tłumaczył. Nienawidzę jak ktoś moim autem wjeżdża/wyjeżdża z garażu a co dopiero takie klocki... :)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli jaością usług i samej obsługi. Tak jak ktoś napisał wyżej, ceny niestety wysokie, tak jak się orientowałem to bardzo zbliżone do tego co krzyczy sobie ASO. Na pewno nie znajdziesz tam salonów z parkietem z drewna bukowego ;-), w siedzibie jest dosyć skromnie, ale moim zdaniem poziom serwisu jest WYŻSZY. W każdym razie, nie bałbym się im zostawić auta. Z racji miejsca zamieszkania, jeśli w FUSie nie mają miejsca / terminu, to czasem podskakuję do nich, tym bardziej że mam akurat po drodze do roboty. Zwykle nie trzeba tam czekać tygodnia zanim ktoś zajrzy do auta. Do tej pory robiłem tam parę rzeczy (spryskiwacze, centralny zamek, wymiana turbiny), zawsze wychodzili z tego obronną ręką. Raz musiałem czekać 30 minut ponad umówioną godzinę odbioru auta, w pozostałych przypadkach wszystko odbywało się terminowo.

Ostatnio jak u nich byłem chyba mieli mniejszy ruch na dziale detailingu (to się chyba S-Plus nazywa), bo nie tyko dokładnie umyli auto ale też nawoskowali i wyozonowali wnętrze. Drobiazg, nie wpływa na ogólną ocenę, ale cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym wymieniali mi moduł świateł skrętnych który im dostarczyłem i poprosiłem o zakodowanie,przy odbiorze auta okazało się,że moduł zamontowany (250 zł) ale nie trzeba go programować,moduł nadal nie działał i zaproponowałem,że przywiozę drugi,akurat sprzedawca od którego kupiłem moduł dał mi możliwość wymiany i po zamontowaniu drugiego nowego modułu,tu znowu 250 zł za montaż ten znów nie działał,prosiłem o kodowanie ale oni jak wcześniej,że nie koduje się modułu.Po wizycie w innym warsztacie zakodowano mi moduł i wszystko działa.Nie polecam ceny prawie jak w ASO a wiedza mizerna,dobrze za to myją i sprzątają auto,podobno lakiernicze sprawy są ich najmocniejszą stroną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy jak mialem cos zrobic to mialem wrazenie ze ci konsultanci nie bardzo wiedza co mowia.

Do tego ceny duzo wyzsze niz u konkurencji.

koniec koncow konczylo sie wizyta gdzie indziej.

robilem kiedys u nich przeglad e91 ktorej finalnie nie kupilem. Cieklo w niej odpowietrzenie baku. Proponowali naprawe za 900zl plus cena wezyka. Z tego co wiem to mozna to spokojnie zrobic za 300zl

 

Jakbym mial placic stawki na poziomie zblizonym do aso to jednak wybralbym aso zawsze lepiej miec pieczatki firmowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam Panowie za opinie:)

Swoją drogą czy jest jakiś powiedzmy "forumowy" warsztat w warszawie? Tzn taki zaufany z dobrymi cenami:)

Oczywiście są ASO, ale ja to nie mam przekonania do ASO... duża rotacja kadr a jak kiedyś mój znajomy pracował w pewnym znany serwisie porsche w warszawie i opowiadał mi sie się tam dzieje to mi ręce opadły.... (ale nie będe nagadywał - to było dawno, może dużo się zmieniło ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
^^ Jeżeli maja siedzibę koło myjni samochodowej ręcznej to również polecam, podjechałem na szybko jak podczas wizyty w stolicy kilka dnie temu wpadłem w mega dziurę i mi amortyzator z tyłu z mocowania puśił i wpadł do środka. Szybciutko się uporał i niedrogo skasował!

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam z Raszyna to sprawy mechaniczne ,na elektronice się nie zna.

Elektronika i mechanika na najwyższym poziomie to tylko Auto-Sew ul.Żyzna 5 tel 606 536 527 majstersztyk,ale terminy odległe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.